18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dmuchanie w oponkę

GeorgeHarvey1 • 2022-09-19, 22:00

Chciał przerobić auto na gaz

ritu4l

2022-09-20, 02:36
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

No kuźwa musiał im przeszkodzić. A mogło być tak pięknie. Może nawet dostali by się na harda. Ja bym nawet zainwestował w zapalniczkę ( bo już nie palę ) i bym im dał żeby sobie przyświecili. Musi się trafić taki społecznik - dobra rada.



Wiesz jak działa pistolet od lpg? Nie miałby szans tego uruchomić

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-20, 03:09
Karmazon napisał/a:

Wiesz jak działa pistolet od lpg? Nie miałby szans tego uruchomić



Wierzyłbym w ich kreatywność.
:mrgreen:

Poza tym kiedyś też nie dawało się płacić kartą w Biedronce a teraz się da.

ritu4l

2022-09-20, 05:48
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:


Poza tym kiedyś też nie dawało się płacić kartą w Biedronce a teraz się da.



Wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń

stopwar

2022-09-20, 05:53


***** ***

sa...........el

2022-09-20, 07:38
HenrykS. napisał/a:

To, że baby mają problemy z takimi rzeczami to żadna nowość, ale najgorsze jest to, że jest obecnie coraz większa ilość "mężczyzn", którzy są tak samo niedopie**oleni na umyśle. Widziałem kiedyś w telewizorku program googlebox. Jest tam taki chłop z Zakopanego z żoną. Górale to wiadomo, twarde cepy, w trudnych warunkach żyją, to wszystko sami muszą umieć zrobić. Opowiadał ten chłop, że jadąc autem, złapał gumę. Chłop nie wiedział jak zmienić koło, musiał obejrzeć w telefoniku na jewtubku jakiś poradnik, bo ni ch*ja nie wiedziałby co robić. No k***a, ręce mi opadły.



Za to ja sam nie wiem co o was ludziska powiedzieć. Koło kołem, sprawa prosta, ale dowartościowywać się debilami z tv w jakimś google box, to trzeba też mieć ego polskiego szympansa, bez urazy oczywiście, ale dobrze to to z wami ludzie nie jest. Nie mówiąc o wiarygodności tych programów.

Alonso

2022-09-20, 09:12
To z myślą o takich debilach inżynierowie próbują skonstruować w pełni autonomiczne samochody.

dżonyłojlker

2022-09-20, 10:40
Saw napisał/a:

Ostatnim razem to ty chyba koło w rowerze zmieniałeś. To trzeba być takim niedoj***nym majsterklepką, aby w dzisiejszych czasach mocować się z kołem przy drodze będąc wyposażonym w klucz, pierdopodnośniczek i gazrurkę.



wy tęczowi, pewnie dzwonicie po pomoc drogową w "dzisiejszych czasach".

satariel napisał/a:

Za to ja sam nie wiem co o was ludziska powiedzieć. Koło kołem, sprawa prosta, ale dowartościowywać się debilami z tv w jakimś google box, to trzeba też mieć ego polskiego szympansa, bez urazy oczywiście, ale dobrze to to z wami ludzie nie jest. Nie mówiąc o wiarygodności tych programów.



Też bez urazy, ale twój tok rozumowania wskazuje na to, że sam jesteś tym "szympansem". Jakim cudem uroiło ci się w główce jakieś dowartościowywanie? Zastanów się czy nie przerzucasz na innych swojego upośledzenia (za przeproszeniem, oczywiście). Ja ubolewam nad tym, jak zidiociałe i spedalone staje się Nasze społeczeństwo. Podałem tylko przykład.

jebać_w_dupę_pis

2022-09-20, 11:03
tesla i już o razu wiadomo że to zj***ne lewackie bydło z calofontrni co to w mózgu tylko miłość do czarnego bydła i innego LPGQWERT ścierwa i na myślenie nie ma już miejsca,

turor

2022-09-20, 11:44
Stać ich na tesle, jak to możliwe?????

sa...........el

2022-09-20, 15:34
HenrykS. napisał/a:

wy tęczowi, pewnie dzwonicie po pomoc drogową w "dzisiejszych czasach".
Też bez urazy, ale twój tok rozumowania wskazuje na to, że sam jesteś tym "szympansem". Jakim cudem uroiło ci się w główce jakieś dowartościowywanie? Zastanów się czy nie przerzucasz na innych swojego upośledzenia (za przeproszeniem, oczywiście). Ja ubolewam nad tym, jak zidiociałe i spedalone staje się Nasze społeczeństwo. Podałem tylko przykład.



Przykład. Z google box... zaraz mi powiesz, że Rambo to postać historyczna może jeszcze. :roll:
:idzwch*j:

daymaker

2022-09-20, 18:59
Typowy poziom klienta Tesli

mazga50

2022-09-20, 21:17
kwas79 napisał/a:

To byli ci, którzy płacą gruby hajs za pompowanie opon mieszaniną azotu, tlenu, argonu i CO2.



Tu chyba CNG chcieli wpompować...

Allahgbar

2022-09-23, 03:07
Co wy tacy głupi jesteście że nie widzicie że to fejk k***a?