18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dmuchanie w oponkę

GeorgeHarvey1 • 2022-09-19, 22:00

Chciał przerobić auto na gaz

Sztruks

2022-09-19, 22:03
Mnie kiedyś laska na stacji zaczepiła żebym jej gazu zatankował, patrzę a ta stoi pod dystrybutorem „Tir” i jeszcze przejściówkę z gazu miała wsadzona do dziury baku... normalnie przez tydzień o tym myślałem jakim trzeba być zj***nym genetycznie.

kwas79

2022-09-19, 22:23
To byli ci, którzy płacą gruby hajs za pompowanie opon mieszaniną azotu, tlenu, argonu i CO2.

dogip

2022-09-19, 22:26
Sztruks napisał/a:

... jakim trzeba być zj***nym genetycznie.



Nie zwalaj na przodków. Takich zjebów tworzy postęp technologiczny i brak porządnej edukacji. Mordy w smartfonach, a życia uczy tik tok.

dżonyłojlker

2022-09-19, 22:31
Sztruks napisał/a:

Mnie kiedyś laska na stacji zaczepiła żebym jej gazu zatankował, patrzę a ta stoi pod dystrybutorem „Tir” i jeszcze przejściówkę z gazu miała wsadzona do dziury baku... normalnie przez tydzień o tym myślałem jakim trzeba być zj***nym genetycznie.



To, że baby mają problemy z takimi rzeczami to żadna nowość, ale najgorsze jest to, że jest obecnie coraz większa ilość "mężczyzn", którzy są tak samo niedopie**oleni na umyśle. Widziałem kiedyś w telewizorku program googlebox. Jest tam taki chłop z Zakopanego z żoną. Górale to wiadomo, twarde cepy, w trudnych warunkach żyją, to wszystko sami muszą umieć zrobić. Opowiadał ten chłop, że jadąc autem, złapał gumę. Chłop nie wiedział jak zmienić koło, musiał obejrzeć w telefoniku na jewtubku jakiś poradnik, bo ni ch*ja nie wiedziałby co robić. No k***a, ręce mi opadły.

kulawiec

2022-09-19, 23:14
Sztruks napisał/a:

. normalnie przez tydzień o tym myślałem jakim trzeba być zj***nym genetycznie.



Ja, jakbym o takim zdarzeniu myślał, z godzinę, to już bym się zastanawiał czy coś nie tak ze mną. Po dniu to bym uznał, za jakieś natręctwa, ale tydzień? To faktycznie coś w genetyce jak nic.

saves

2022-09-19, 23:22
Musiała mieć wyjątkowo głębokie gardło na egzaminie.

kreska90

2022-09-20, 00:03
Przez usb trza tesle pompować!

Saw

2022-09-20, 00:12
HenrykS. napisał/a:

To, że baby mają problemy z takimi rzeczami to żadna nowość, ale najgorsze jest to, że jest obecnie coraz większa ilość "mężczyzn", którzy są tak samo niedopie**oleni na umyśle. Widziałem kiedyś w telewizorku program googlebox. Jest tam taki chłop z Zakopanego z żoną. Górale to wiadomo, twarde cepy, w trudnych warunkach żyją, to wszystko sami muszą umieć zrobić. Opowiadał ten chłop, że jadąc autem, złapał gumę. Chłop nie wiedział jak zmienić koło, musiał obejrzeć w telefoniku na jewtubku jakiś poradnik, bo ni ch*ja nie wiedziałby co robić. No k***a, ręce mi opadły.



Ostatnim razem to ty chyba koło w rowerze zmieniałeś. To trzeba być takim niedoj***nym majsterklepką, aby w dzisiejszych czasach mocować się z kołem przy drodze będąc wyposażonym w klucz, pierdopodnośniczek i gazrurkę.

0rion

2022-09-20, 00:24
to sa biali intelektualisci z zachodnich krajow - nic dziwnego ze malpy przejmuja u nich wladze xd :lol:

ritu4l

2022-09-20, 00:33
A mi wydaję się że to ustawka pod super śmieszny filmik

djpyza

2022-09-20, 00:46
Karmazon napisał/a:

A mi wydaję się że to ustawka pod super śmieszny filmik



boki zrywać prawię się zeszczałem ! naprawdę nie wierzysz w to że dziś większość ludzi to chodzące to ameby ?

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-20, 02:18
No kuźwa musiał im przeszkodzić. A mogło być tak pięknie. Może nawet dostali by się na harda. Ja bym nawet zainwestował w zapalniczkę ( bo już nie palę ) i bym im dał żeby sobie przyświecili. Musi się trafić taki społecznik - dobra rada.