18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stalowyszczur

2013-02-20, 19:03
Cytat:

Niestety ale jakby każdy wynalazek, wychodził i był w użytku upadały by inne koncerny. Dobrym tego przykładem są silniki atomowe używane w podwodnych okrętach atomowych, które są w stanie pod wodą wytrzymać kilkadziesiąt lat. W samochodach też miało by to miejsce tylko, że jedno "tankowanie" paliwa przetrwało by kilkudziesięciu właścicieli.



Taka jest cena postępu. Co do silników atomowych w samochodach widzę przynajmniej kilka powodów, dla których by sie to nie sprawdziło. Poczytaj trochę o atomowych samolotach, choć ruskim sie udało, ale załoga była jednorazowego użytku. Okręt podwodny praktycznie nie ma ograniczenia wagowego.
Ale kontynuujac tą myśl, były też działające modele bateryjek atomowych. Ale wiesz, nie ufam ludzkosci na tyle by wsadzić materiały rozszczepialne, nawet zubożone, na półki sklepowe.


rusofil

2013-02-20, 19:03
Jeśli nie ma sadyzmu, to na cholerę tutaj to wstawiasz?

Sz...........an

2013-02-20, 19:09
stalowyszczur napisał/a:



Taka jest cena postępu. Co do silników atomowych w samochodach widzę przynajmniej kilka powodów, dla których by sie to nie sprawdziło. Poczytaj trochę o atomowych samolotach, choć ruskim sie udało, ale załoga była jednorazowego użytku. Okręt podwodny praktycznie nie ma ograniczenia wagowego.
Ale kontynuujac tą myśl, były też działające modele bateryjek atomowych. Ale wiesz, nie ufam ludzkosci na tyle by wsadzić materiały rozszczepialne, nawet zubożone, na półki sklepowe.



Co do krętów atomowych, problem w tym jak przeżyć tyle lat nie wypływając na powierzchnię wody :) , póki co nad tym trwają właśnie prace.

taxus25

2013-02-20, 19:16
bobrele- ja bym sprobowal najpierw cycki albo piczke

job_twaju_mać

2013-02-20, 19:20
rusofil napisał/a:

Jeśli nie ma sadyzmu, to na cholerę tutaj to wstawiasz?



żeby specjalnie zrobić ci na przekór

goscyniok

2013-02-20, 19:23
bobrełę napisał/a:

I tak każdy z was najpierw narysowałby ku*asa :)



w 3D?
człowieku jak ? :mrgreen:

Prescot

2013-02-20, 19:26
bobrełę napisał/a:

I tak każdy z was najpierw narysowałby ku*asa :)



a ty wsadziłbyś go sobie w dupe

Firlex

2013-02-20, 19:32
Znalazłem to na demotach jakieś 2h temu :/ szukałem na necie, nie da się kupić na razie, a bym sobie ku*asa 3d narysował :/

Cerny

2013-02-20, 19:48
Zwykła grzałka na szybkoschnący plastik. Dziwne, że trzeba było tyle czasu, żeby takie coś powstało.

Btw. winnymi hamowania postępu głównie są wojskowi i państwo.
Ludzie, którzy pracowali w latach 90 nad tajnymi projektami dla wojska mówią, że technologie, nad którymi pracowali zwykle są pokazywane na szeroką skalę 10-20 lat później.

Lordzik92

2013-02-20, 20:28
stalowyszczur napisał/a:

Zajebista sprawa. Ale i tak chce mieć printer 3D w domu, a firmy które hamują tą technologie powinny być spisane na liste do absolutnego bojkotu. j***ni dorobkiewicze.


Przeciez jest w normalnej sprzedazy.

mjr

2013-02-20, 20:38
k***a mać.

Co to jest, muzeum techniki? Ile można wpie**alać gifów? Jakby nie dało się dodawać normalnych materiałów...

I ch*j.

Sapphiron

2013-02-20, 21:08
ja tam nie rysowałbym ku*asów a fajne cycki jakieś :)

slaiter

2013-02-20, 21:30
Żarty żartami, ale gdzie jest ten ku*as w wykonaniu sadola?