18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Długie włosy

BongMan • 2012-02-11, 13:52
Grupa metali dorwała punkowca w tramwaju.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I zaczynają go lać.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I dalej go leją.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Dobra, będę.
-Jak długie?!
-Do samego sufitu.

W

2012-02-13, 17:51
żałosne to jest jaranie się sabatonem. muzykę mają słabą

hell.no

2012-02-13, 18:30
@Bożydar

Z tobą to za bardzo dyskutować nie da...

@W jeśli żałosne jest odpływanie przy muzie takiego Sabaton'a, którego ja swoją droga wielkim fanem nie jestem, ale mam już np. tendencje do "jarania" się Kamelot'em, to niestety tak samo żałośni są wszyscy fanatycy Slayera, Slipknota czy czegokolwiek innego :shock:

HAL-9000

2012-02-13, 18:35
Od kiedy dragonforce to w ogóle metal? toż to jakaś syntetyzowana sieczka. Przesłuchałem kiedyś pare kawałków i brzmiało jak produkt dla odbiorcy któremu tęskno do techniaw i pochodnych.

Pener

2012-02-13, 18:53
slajery, slipknoty i inne sabotony....
to jest prawdziwa muzyka

Babayaga

2012-02-13, 20:17
Ale wy jesteście popie**oleni... co prawda wystawiłam pare piw, ale nie zmienia to faktu, że wasza dyskusja to przekrzykiwanie się kto jest zajebistrzy... niczym się teraz od gimbusów nie różnicie. :D

lukasz798

2012-02-13, 20:39
ch*j mnie obchodzi kto kogo. i to brudasy i to brudasy. Tyle w temacie.

butapren

2012-02-13, 20:42
Grupa metali dorwała punkowca w tramwaju.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I zaczynają go lać.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I dalej go leją.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Dobra, będę.
I Dalej go leją.

teraz sie zgadza xd

LEGO

2012-02-13, 21:33
Cytat:

(...)częśćiej,(...)


Kto tu się powinien nauczyć j. polskiego


Cytat:

Jak będę chciał będe rozk***iał czaszki słuchaczy Shitvany czy innego syfu martwymi płodami.


Dobrze "krulu", a teraz wypie**alaj.


Tak naprawdę, to największym gimbusem w tym temacie jesteś Ty.
Jak durnym trzeba być, żeby oceniać gusta innych. Ja na przykład słucham Slipknot'a i Marilyn'a Manson'a i ch*j ci do tego.

Więc proszę Cię, zanim wysilisz swoje palce żeby napisać coś w stylu "Dragonforce ssie i wypie**alaj ze swoim gównem" wsadź sobie te paluszki głęboko w dupę.

MorbidGod

2012-02-13, 22:01
Ależ się rozmowa rozkręciła od mojego ostatniego posta :D
O i zaczęło się wymienianie czego to kto nie słucha. Ja pie**ole ludzie gówno innych obchodzi czego wy k***a tam słuchacie, dajcie sobie na wstrzymanie. ;)

Dargor666

2012-02-13, 22:31
No właśnie, wrzućcie ludziska na luz, a przynajmniej co niektórzy, bo to śmieszne się robi, a ten co tu wpadł od brudasów wyzywać, to niech do kąpieli leci, bo pospolitym chamstwem od niego zalatuje. Takie spuszczanie się nad tym, że kinder metale nie wiedzą czego w ogóle słuchają do niczego nie doprowadzi. Na rozładowanie napięcia, kawałeczek, który ostatnio bardzo mi się spodobał:

twojamatkajestgruba

2012-02-13, 22:51
Zostałem nazwany gimbusem (i pochodnymi) więc już chyba nie wolno mi się odzywać :D

W

2012-02-13, 23:11
hell.no napisał/a:

to niestety tak samo żałośni są wszyscy fanatycy Slayera, Slipknota czy czegokolwiek innego :shock:


oczywiście

bachi1997

2012-02-13, 23:49
Ja jebie, poj***ło Cię? Metale to subkultura spokojnych ludzi, nie szukających żadnych negatywnych incydentów, k***a, no wcześniej kolega dobrze powiedział, chyba Ci się subkultury poj***ły, tylko dresy są tak niedorozwinięte :xalpalm: Wiem, bo sam jestem przedstawicielem tej subkultury i nie raz jakiś dres zaczynał mnie bić, przez to, że tylko przechodziłem, ale miałem tego dość i niestety chodzi ze złamanym nosem...
j***ne dresy, niby to my brudasy, ale to dresy nie zmieniają bluzy przez 5 dni
to się należy dresom

Dusz

2012-02-14, 01:06
@MorbidGod ch*jobitewkach? ty pie**olony ignorancie, zespoły muzyczne sobie obrażaj do woli, gówno mnie to obchodzi ale odpie**ol się od ludzi którzy mieli jaja żeby stanąć do walki j***ny brudzie. ch*j ci w dupe frajerze.

LEGO

2012-02-16, 00:11
Myślę, że na tym temat powinien się skończyć. Nie karmić trolla.