18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Długie włosy

BongMan • 2012-02-11, 13:52
Grupa metali dorwała punkowca w tramwaju.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I zaczynają go lać.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I dalej go leją.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Dobra, będę.
-Jak długie?!
-Do samego sufitu.

nekroboy

2012-02-13, 12:32
metale metalami ale fani slayera są metalami innego kalibru głównie łysi i podpakowani :D

Krzyz

2012-02-13, 13:03
Fake jak ch*j! Każdy wie, że metale są napie**alani przez dresów na każdym kroku, więc nie ma opcji by taki zniewieściały wytwór człowiekopodobny zrobiłby krzywde komu innemu, i to jeszcze punkowi?

twojamatkajestgruba

2012-02-13, 13:16
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:



Gimbusy osiągają szczyty ostatnio, najpierw Srabaton tego Sragonforce.



Za Sabaton dodatkowo wpie**ol się należy. I uważaj, jak kogo nazywasz

Dargor666

2012-02-13, 13:53
Dresy to mogą napie**alać kogo chcą, ale tylko wtedy kiedy mają przewagę 10 do 1, bo wtedy czują moc. Taka mentalność uboga i tyle. Co do Sabaton i Dragonforce to koleżka albo jest mistrzem gitary o którym nikt w świecie nie słyszał albo wie o nich tyle co o "kociej szmince". Fakt, że na koncertach nie grają tak samo jak na teledyskach, ale nie można im odmawiać kunsztu i umiejętności gry (konkretnie o Dragon.. chodzi)
Jak słusznie ktoś już zauważył to metale nie napie**alają się z pankowcami o noszenie długich włosów bo to powód z dupy wyjęty, więc ten żarcik to suchar gorszy od tych serwowanych w Familiadzie.

MorbidGod

2012-02-13, 14:12
Polska kocha Sra-baton bo nagrali dwa kawałki o jakiś ch*jobitewkach w PL. Niedługo sra-baton zacznie grać koncerty po wsiach podczas dożynek.

kamil66

2012-02-13, 14:33
@up

Są tacy, którzy słuchali ich przed tym ;)

A na wsi nikt 100 złotych za bilet nie zapłaci.

Slim700

2012-02-13, 15:09
twojamatkajestgruba napisał/a:



Sabaton



Toż to gówno

Koorn

2012-02-13, 15:10
No właśnie Metale raczej wpie**olą punkowcom bo są lewakami, niż za to że nie chce nosić długich włosów. Jakiś totalny debil to wymyślał który z subkulturami ma tyle wspólnego, co ktoś po humanistyce z dobrą pracą.

Sra-baton gra nieźle, ale liże dupę polaczkom, jak i innym narodom żeby tylko kupowali ich płyty.

nielogiczny

2012-02-13, 15:35
the_satyr ... satyr to nie takie coś wiecznie pijane,owłosione krzywe nogi,wiszący brzuch,i brzydsze od najbrzydszej niemki?
nie czepiaj się kawału,wiem ,że nie zrozumiałeś
inni mogą się czepiać ciebie

DMN

2012-02-13, 16:27
the_satyr napisał/a:

Już to widzę jak to metale leją punkowca, bo ten nie chce nosić długich włosów.

Chyba się komuś subkultury popie**oliły...


Jak usłyszysz żart o mówiących koniach to się wk***iasz bo zwierzęta tak na prawdę nie mówią?
Wyluzuj, przecież to tylko dowcip.

Takeda

2012-02-13, 16:32
@Bożydar ale jesteś ograniczony. Niech każdy słucha tego, co mu się podoba. To, że Ty jesteś tró metalem i według Ciebie tylko zespoły, których Ty słuchasz się liczą, wcale nie oznacza, że tak jest naprawdę. I nie, nie słucham ani Sabatonu ani Dragonforce'a. Po prostu zawsze mnie wkurzało, że metalheadzi ciągle się żrą między sobą, zamiast zająć się hejtowaniem JP-przyjebów.

hell.no

2012-02-13, 16:54
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:



haha, typowy kinderek ,FORTI ON ŁAN!!!!!!!!!1111111 sooł faaarrr ałeeeeejjj

I cała gimbaza radosna!



Człowieku, co z tego, że skośny napie**ala szybkie solówki, skoro są z dupy i nigdzie nie pasują?
Chcesz sobie PRZEMYŚLANYCH sweepowanych solówke posłuchać to musisz uderzać gdzie indziej. Nie napiszę gdzie, bo nie będę dobrej muzyki wśród gimbusów promował.



Jak by pedziała moja babuńka, weź ty sie skludź z tymi poglądami, a najlepiej wsadź se bejsbola w dupe ( to po przecinku to ode mnie)

ch*ja mnie obchodzi co ty śmierdzielu uważasz za dobrą muzykę, ja tam sobie cenię DragonForce, Sabatona mniej, ale lubię choćby Avantasie czy Edguya ( ten sam wokalista) tak jak lubię sobie zapuścić Dream Theater, Elysion, Axenstar, Firewinda, Ill Ninjo, Korna, Lordi, Stratovarius, S.O.A.D czy też moje ulubione Kamelot i Leverage.

Ale k***a zapuszczam sobie od czasu do czasu też Within Temptation, Evanascene czy Warranta.

Nie wiem co ty uważasz za prawdziwy, jedyny godny uwagi metal itp, ale wsadź sobie te poglądy w dupę, i wiedz, ze jadąc po innych za to czego słuchają fajnym się nie staniesz.


A tak w ogóle, zamiast pisać, ze nie będziesz wymieniał jaki metal jest dobry itd, weź się jednak pochwal swoimi poglądami, bo jak dla mnie na razie wychodzisz na ciotę która nie chce mówić o tym co lubi bo może wyjść na p*zdę, ale na obj***nie innych za ich gusta sobie pozwala, bo to bezpieczniejsze, pokazać jakim się jest fajnym, wytykając za coś innych, a samego siebie nie wystawiać na scenę... BTW puki nie powiesz że jest to Justin B. czy Pejopodobne coś, zjebki ode mnie nie dostaniesz...


PS. wiele znanych i cenionych metalowych zespołów pisało piosenki, że metalhead'owcy powinni trzymać się razem i być zjednoczeni, ch*j z ciebie nie metal, jeśli wśród zespołów których słuchasz nie ma żadnego który miałby piosenkę o tym... A jeśli jest taki zespół to jeszcze większy z ciebie ch*j...

NaughtyBear

2012-02-13, 17:12
@up Zgadzam sie z Toba w 100 % , o jednosci , ze sie tak wyraze spiewal Manowar - Warriors Of The Worldm zawarte w tej piosence ktora wymienilem. Co do muzyki o gustach sie nie dyskutuje a hejterzy rzucajacy miesem na Dragonforce , Sabaton powinni siedziec cicho bo akurat ch*j maja do gadania , skowycza jak te psy bo nic nie potrafia , albo nic im nie wychodzi . Co wiecej do niczego w zyciu nie dojda samym pie**oleniem. Chcesz sluchaj daba, trensa , hip hopa albo czego tam chcesz to tez muzyka - moze dla mnie nie ma ona sensu ale nie wchodze jej w droge , Ave

W

2012-02-13, 17:20
jak głuchym trzeba być, żeby nie słyszeć jak bardzo sabaton jest SŁABY?
dragonforce'a nawet nie słucham, bo się zbyt pedalsko nazywa. jak jakaś, ja jebię, gra komputerowa

dth

2012-02-13, 17:49
@~W
Sabaton nie jest słaby. Sabaton jest po prostu żałosny.