18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego w Łodzi nie odbędzie się Euro 2012?

faddo • 2012-03-04, 13:02
Ziemia obiecana 2 - czyli dlaczego w Łodzi nie odbędzie się Euro 2012?


.:...........:.

2012-03-04, 13:05
Fajna ta Łódź, ciekawe czy Noster te miejsca zna. :)

ul...........rt

2012-03-04, 13:20
Tagi:
Cytat:

moje miasto moja chluba



No baaa każdy by się chlubił 8-)


.:...........:.

2012-03-04, 13:23
Wygnali Żydów, to teraz klepią biedę i żyją w syfie. :lol:

ODkarzacz

2012-03-04, 13:23
Łódź jest jaka jest ale wydaje mi się, że jakby te wszystkie kamienice i ulice ładnie wyremontował to by się inne miasta ze wstydu pochowały.

Ładna Łódź od 3:40

kosaplaymaker

2012-03-04, 13:39


Chyba tak tam psy szczekają... :roll:

LoperPL

2012-03-04, 14:25
W mieście Łodzi gdzie bieganie psom szkodzi...

Pl...........us

2012-03-04, 17:49
szkoda, że w takim złym świetle ukazują to miasto i niszczą jego wizerunek. Te wszystkie kamienice to własność prywatna i nikt nie zmusi człowieka aby je remontował. Są w Łodzi piękne miejsca, które nie zostały ukazane na filmie.. Dlaczego nie ma Piotrkowskiej, aleja Politechniki inaczej wygląda. Szkoda, że autor tak oczernia to miasto :emo:

kinix21

2012-03-04, 17:52
ODkarzacz, i ten film jest chyba najlepszą odpowiedzią na tę marną prowokację.
Miasto jak miasto - duże, pełne kontrastów, nie do ogarnięcia. A obrazki dziur czy walających się butelek, to można zobaczyć w całej Polsce. Filmik tendencyjny, bo pokazuje najgorsze ulice Łodzi - Legionów, Gdańska, jakieś obrzeża Kilińskiego, o których nikt nie słyszał, czyli miastową żulernie, typu warszawska Praga czy krakowska Nowa Huta. Mieszkam tu od urodzenia, a 95% z tych miejsc pierwszy raz na oczy widzę, ale jak koniecznie chce się pokazać coś ze złej strony, to zawsze znajdzie się odpowiedni materiał :roll:

Pl...........us

2012-03-04, 17:56
Najgorsze jest to, że zobaczyłem tam swoją kamienicę :(
Teraz muszę się na Tymienieckiego wyprowadzić :amused:

ul...........rt

2012-03-04, 18:47
kinix21 napisał/a:

ODkarzacz, i ten film jest chyba najlepszą odpowiedzią na tę marną prowokację.
Miasto jak miasto - duże, pełne kontrastów, nie do ogarnięcia. A obrazki dziur czy walających się butelek, to można zobaczyć w całej Polsce. Filmik tendencyjny, bo pokazuje najgorsze ulice Łodzi - Legionów, Gdańska, jakieś obrzeża Kilińskiego, o których nikt nie słyszał, czyli miastową żulernie, typu warszawska Praga czy krakowska Nowa Huta. Mieszkam tu od urodzenia, a 95% z tych miejsc pierwszy raz na oczy widzę, ale jak koniecznie chce się pokazać coś ze złej strony, to zawsze znajdzie się odpowiedni materiał :roll:



Dokładnie.W każdym mieście znajdą się miejsca ch*jowe.Mieszkałem przez rok w Łodzi na Retkini i bardzo dobrze wspominam tamten okres.Dużo lepiej niż kilkumiesięczny pobyt w Wrocławiu!

I coś dla kontrastu tamtego filmiku ;)



Grabbarz

2012-03-04, 19:35
taaa bardzo aktualne

pocztapoczta

2012-03-04, 19:56
hitlera witaliście jak swojego to teraz macie, gówno z gównem :*

Pl...........us

2012-03-04, 20:54
Uwielbiam w Łodzi te wszystkie wyremontowane pofabrykanckie budynki, piękne apartamenty jakie z nich są zrobione. Jednak ten film nie ukazuje wszystkiego, Akademia Muzyczna na Gdańskiej pięknie wygląda, południowy kampus politechniki (pofabrykanckie budynki, wyglądające jak Manufaktura, mają w sobie coś), pałace właścicieli zakładów włókienniczych (aktualnie Rektoraty uczelni i urzędy) nie ma ukazanej Piotrkowskiej nocą :(

kobikUNW

2012-03-04, 21:47
A dziury w drogach są tak wielkie, że można ryby łowić :D