18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego w Łodzi nie odbędzie się Euro 2012?

faddo • 2012-03-04, 13:02
Ziemia obiecana 2 - czyli dlaczego w Łodzi nie odbędzie się Euro 2012?


kinix21

2012-03-04, 21:57
kosaplaymaker napisał/a:


Chyba tak tam psy szczekają... :roll:



pocztapoczta napisał/a:

hitlera witaliście jak swojego to teraz macie, gówno z gównem :*



kobikUNW napisał/a:

A dziury w drogach są tak wielkie, że można ryby łowić :D



odezwali się mieszkańcy takich wioch, że aż wstyd im o nich napisać w profilu :roll:

lapps

2012-03-04, 22:41
kinix21 napisał/a:

ODkarzacz, i ten film jest chyba najlepszą odpowiedzią na tę marną prowokację.
Miasto jak miasto - duże, pełne kontrastów, nie do ogarnięcia. A obrazki dziur czy walających się butelek, to można zobaczyć w całej Polsce. Filmik tendencyjny, bo pokazuje najgorsze ulice Łodzi - Legionów, Gdańska, jakieś obrzeża Kilińskiego, o których nikt nie słyszał, czyli miastową żulernie, typu warszawska Praga czy krakowska Nowa Huta. Mieszkam tu od urodzenia, a 95% z tych miejsc pierwszy raz na oczy widzę, ale jak koniecznie chce się pokazać coś ze złej strony, to zawsze znajdzie się odpowiedni materiał :roll:



oni tu glownie srodmiescie pokazali;D sa jeszcze miejsca typu ruda, limanowskiego i inne, a reszta i tak wyglada podobnie, nie liczac manufaktury i piotrkowskiej(chyba, ze brame wejdziesz to juz gorzej :szczerbaty: ). ja tam lodz lubie. mimo, ze jest paskudna dla wiekszosci zmyslow, to ma swoj klimat. zreszta brzydota tez bywa piekna:P na swoj sposob

Byczarz

2012-03-05, 01:06
lapps napisał/a:



oni tu glownie srodmiescie pokazali;D sa jeszcze miejsca typu ruda, limanowskiego i inne, a reszta i tak wyglada podobnie, nie liczac manufaktury i piotrkowskiej(chyba, ze brame wejdziesz to juz gorzej :szczerbaty: ). ja tam lodz lubie. mimo, ze jest paskudna dla wiekszosci zmyslow, to ma swoj klimat. zreszta brzydota tez bywa piekna:P na swoj sposob


Reszta wygląda podomnie? A na widzew czasem zaglądasz? Nie ma tam takiej brzydoty jak na śródmieściu, kozinach czy limance. :D

BMWswap

2012-03-05, 01:16
nie jestem z łodzi, ale mam do niej na rzut mokrym beretem ;) dlatego uważam że w łodzi jest dużo ładnych i ciekawych miejsc, które mozna było pokazać, no ale jakie zdanie może mieć ktos kto nie byl i sam nie widział łodzi...