18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego opłaca się nie być kurwą w robocie...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-17, 01:29
...tylko ludzkim szefem.


MalcolmX

2020-12-17, 10:25
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby martwy człowiak siadał sobie tak wygodnie na krześle.

lucilla

2020-12-17, 10:48
"Dlatego tak nienawidzę słoików. Są to ludzie wychowywani w braku poszanowania do jakichkolwiek wartości moralnych i etycznych. Nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że robią coś źle, bo brak im było wzorca."


warszafka?

petru23

2020-12-17, 11:06
A murzyn już rekonesans co tu zaj***ć

nano50

2020-12-17, 11:40
Prof._Kot_Budd napisał/a:

A ten chłop jaki k***a ofiarny, ciałem chciał szefa zasłonić to pewnie król dupowłazów, zawsze gdzie szef jest k***ą - jest też jego główny podnóżek. U mnie też jest trochę poj***nie w firmie, ale moją reakcją na frajerskie zachowania jest śmiech + groźba pójścia do domu a wtedy pucują mi berło bo nie tak łatwo mnie zastąpić, polecam.
PS Najgorszą karą dla k***y, pomawiacza i podpie**alacza jest to, że sam nikomu nie jest w stanie zaufać, bo myśli, że ma dookoła takie same k***y jak on i żyje taki zastraszony przez samego siebie w swoim zj***nym, smutnym świecie - i 'stfu' na niego



No już nie przesadzaj. Chłop dobrze wiedział, że szef jest celem, a szef, że sam jest celem. To naturalne, że jeden chciał zasłonić, a drugi się osłonić. Obaj przyjęli intuicyjnie, że kumpla z pracy nie zastrzeli i jest tu tylko po szefa. W milisekundach nie myślisz prawidłowo, a tak jak organizm podpowie. Dobry chłop z pracownika, Ty byś pierwszy sp***alał i własną matkę porzucił sądząc po podejściu, ale to inny temat.

Noside

2020-12-17, 11:49
k***ą to jest ten, co strzelał. Skąd wiesz, czy go za chlanie z pracy nie wyrzucono i taka zemsta mu się ubzdurała?

niklot

2020-12-17, 13:06
Kostor napisał/a:

Mogl jeszcze tego murzyna z koncowki filmu odjebac. Zawsze to jednego czarnego brudasa mniej



Mógł wsadzić klamę murzynowi w łapę i zaj***ć nagranie. Tadaaaam!

Speakerninja

2020-12-17, 14:08
Przynajmniej ładnie broń odłożył :-P

TorkilKoval

2020-12-17, 15:08
Ta k***a się nawet chowała za typem niewinnym. Dobrze, że odj***l ścierwo!

Prof._Kot_Budd

2020-12-17, 16:40
nano50 napisał/a:

No już nie przesadzaj. Chłop dobrze wiedział, że szef jest celem, a szef, że sam jest celem. To naturalne, że jeden chciał zasłonić, a drugi się osłonić. Obaj przyjęli intuicyjnie, że kumpla z pracy nie zastrzeli i jest tu tylko po szefa. W milisekundach nie myślisz prawidłowo, a tak jak organizm podpowie. Dobry chłop z pracownika, Ty byś pierwszy sp***alał i własną matkę porzucił sądząc po podejściu, ale to inny temat.



Te, ale mojej matki w to nie mieszaj, i tak ma już kobieta przej***ne, bo co chwila ją porzucam i pierwszy sp***alam.
Nie wiem co się stało, więc można sobie fantazjować - jak autor narzucił - a można też pie**olić bzdury - jak ty.

ququa

2020-12-17, 17:25
AntyMuslim napisał/a:

ja jestem sk***ielem w robocie i jakoś zyje



jak to mówiła moja babcia ..."doczeka sie świeczka wieczora"

Kaczor_Donald

2020-12-17, 21:12
Łysy chciał sp***olić chowając się za innym gościem ale się nie udało. Super.

mcclay

2020-12-18, 00:53
Najlepsze na końcu ;)

boobiesfun

2020-12-19, 09:13
Bezsens w ch*j jak go juz zabil to po co siebie odpie**alal myslenie abstrakcyjne poza moja wyobraznia xD