18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dlaczego opłaca się nie być kurwą w robocie...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-17, 01:29
...tylko ludzkim szefem.


Go...........Fr

2020-12-17, 02:14
Zazdrość innych jest najczęstszą przyczyną plotek, spisków, nieprawdziwych wersji, tylko aby kogoś zniszczyć, lub pozbawić zaufania i w konsekwencji traktować jak śmiecia i później wykorzystywać, nie udzielać urlopów, a mobberzy są wszędzie i czasem lepiej złożyć wypowiedzenie, przeprowadzić się z miasta do miasta. A to może być przykład wk***ionego uczciwego pracownika którego zniszczyli w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ludzie są nieprzewidywalni bo podpie**alają każdemu. Między ludźmi, a człowiek jest różnica, bo można być człowiekiem wśród ludzi, nie kablować nie podpie**alać, a reszta ludzi podpie**ala. To tylko przykład jakich nie mało.

cuurniprime

2020-12-17, 02:40
@up ale ty masz pojęcie że sama definicja człowieka oznacza jakąś wartość? Nie ludzie podpie**alają a k***y, poza tym się zgadzam.

Go...........Fr

2020-12-17, 02:51
@up Fausta akurat czytałem i tak się rozpisałem, Diabeł tkwi w szczegółach.

35i

2020-12-17, 04:37
Go4Fr napisał/a:

Zazdrość innych jest najczęstszą przyczyną plotek, spisków, nieprawdziwych wersji, tylko aby kogoś zniszczyć, lub pozbawić zaufania i w konsekwencji traktować jak śmiecia i później wykorzystywać, nie udzielać urlopów, a mobberzy są wszędzie i czasem lepiej złożyć wypowiedzenie, przeprowadzić się z miasta do miasta. A to może być przykład wk***ionego uczciwego pracownika którego zniszczyli w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ludzie są nieprzewidywalni bo podpie**alają każdemu. Między ludźmi, a człowiek jest różnica, bo można być człowiekiem wśród ludzi, nie kablować nie podpie**alać, a reszta ludzi podpie**ala. To tylko przykład jakich nie mało.



Dlatego tak nienawidzę słoików. Są to ludzie wychowywani w braku poszanowania do jakichkolwiek wartości moralnych i etycznych. Nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że robią coś źle, bo brak im było wzorca.

ra0mir

2020-12-17, 06:44
A już cię chciałem opie**olić, że filmik nie przycięty :mrgreen:

Ce...........00

2020-12-17, 06:52
Go4Fr napisał/a:

Zazdrość innych jest najczęstszą przyczyną plotek, spisków, nieprawdziwych wersji, tylko aby kogoś zniszczyć, lub pozbawić zaufania i w konsekwencji traktować jak śmiecia i później wykorzystywać, nie udzielać urlopów, a mobberzy są wszędzie i czasem lepiej złożyć wypowiedzenie, przeprowadzić się z miasta do miasta. A to może być przykład wk***ionego uczciwego pracownika którego zniszczyli w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ludzie są nieprzewidywalni bo podpie**alają każdemu. Między ludźmi, a człowiek jest różnica, bo można być człowiekiem wśród ludzi, nie kablować nie podpie**alać, a reszta ludzi podpie**ala. To tylko przykład jakich nie mało.



Takie czasy, kiedyś ludzie aż tak się nawzajem nie podpie**alali, żyli po sąsiedzku, każdy każdemu pomógł jak było ciężko. A teraz wszyscy zapatrzeni w siebie, podpie**alają gdzie się da... W sumie co się dziwić jak za podpie**olenie że ktoś wynajmuje drugie mieszkanie a nie odprowadza skarbówki możesz nie płacić czynszu przez jakiś czas w nagrodę xD

AntyMuslim

2020-12-17, 08:51
ja jestem sk***ielem w robocie i jakoś zyje :mrgreen:

IcoJaRobieTu

2020-12-17, 09:05
Cenzurator2000 napisał/a:

Takie czasy, kiedyś ludzie aż tak się nawzajem nie podpie**alali, żyli po sąsiedzku, każdy każdemu pomógł jak było ciężko. A teraz wszyscy zapatrzeni w siebie, podpie**alają gdzie się da... W sumie co się dziwić jak za podpie**olenie że ktoś wynajmuje drugie mieszkanie a nie odprowadza skarbówki możesz nie płacić czynszu przez jakiś czas w nagrodę xD



No i bardzo dobrze, dlaczego wszyscy mają dopłacać do tego nieodprowadzonego podatku, bo jekiemuś cwaniaczkowi zachciało się dorobić. Absolutnie nie mam nic do ludzi, ale jak są uczciwi, a nie próbują dorobić się czyimś kosztem. Pracuj/prowadź działalność jak trzeba i bądź porządnym człowiekiem, który wzbudza szacunek. A nie j***nym Januszem, próbującym się dorobić na plecach innych.

Beikerz

2020-12-17, 09:10
co bu nie mówić to widać na nagraniu jak ta k***a próbowała się zasłonić tym drugim gościem...

Krzyszof.K

2020-12-17, 09:13
Ale maseczkę miał, starał się trzymać dystans, szanuję.

htp

2020-12-17, 09:42
35i napisał/a:

Dlatego tak nienawidzę słoików. Są to ludzie wychowywani w braku poszanowania do jakichkolwiek wartości moralnych i etycznych. Nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że robią coś źle, bo brak im było wzorca.



Aż się nie chce komentować. W jakim towarzystwie się obracasz?

Prof._Kot_Budd

2020-12-17, 09:50
A ten chłop jaki k***a ofiarny, ciałem chciał szefa zasłonić :D to pewnie król dupowłazów, zawsze gdzie szef jest k***ą - jest też jego główny podnóżek. U mnie też jest trochę poj***nie w firmie, ale moją reakcją na frajerskie zachowania jest śmiech + groźba pójścia do domu a wtedy pucują mi berło bo nie tak łatwo mnie zastąpić, polecam.
PS Najgorszą karą dla k***y, pomawiacza i podpie**alacza jest to, że sam nikomu nie jest w stanie zaufać, bo myśli, że ma dookoła takie same k***y jak on i żyje taki zastraszony przez samego siebie w swoim zj***nym, smutnym świecie - i 'stfu' na niego :)

Kostor

2020-12-17, 09:56
Mogl jeszcze tego murzyna z koncowki filmu odjebac. Zawsze to jednego czarnego brudasa mniej

Cudak

2020-12-17, 10:04
Ktoś też zauważył, że ludzie postrzeleni natychmiast opadają z nóg? refleksyjny ten sadistic