18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dlaczego nie będzie kolejnej autostrady

Kaszakisza • 2011-06-22, 21:36
Jak podaje MSWiA z raportu przedstawionego we wtorek przez ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka wynika, że powodem wycofania się chińskiego wykonawcy odcinka autostrady A2: COVEC jest niedopatrzenie od strony polskiego zarządu. Otóż według kontraktu, Chińczycy pracujący przy budowie autostrady mieli dostawać wynagrodzenia w postaci misek ryżu, ale zamiast tego dostawali po jednym kartoflu. "Nie będziemy tak pracować, wydymali nas !" mówi Jing Ju San - operator koparki.
"今天就写到这儿吧!望你回信!" stwierdził Chan Li - zarządca budowy.
Pozostaje nam tylko pogratulować Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad za kolejną spartoloną inwestycję.

:idzwch*j:

modzgi

2011-07-01, 11:36
Ja bym całe to tałatajstwo polskie zebrał w jednym miejscu i wyp***ołił wwsazystkich w powietrze za pomocą tony trotylu.
Robimu zrzutęna ten szczodry pomysł?

ZeD

2011-07-01, 11:44
Ej ale ten chińczyk powiedział "Napisz go tu dzisiaj! Mam nadzieję, że odpowiedź" - to nie ma sensu :o :trollencjusz:

bustermbx6

2011-07-01, 12:46
@up

k***a.. czytaj komentarze zanim coś napiszesz.

BongMan

2011-07-01, 13:05
Ludzie są poj***ni. Chcieli tanio, rząd wybrał tanich Chińczyków. Można się było spodziewać że ch*j z tego wyjdzie. Jakby rząd wybrał droższą opcję, to zaraz debile by podnieśli raban że pieniądze podatników rozpie**ala. I jak tu dogodzić takiej ciemnej masie?

white_rabit

2011-07-01, 13:17
bustermbx6,
Pamiętaj z gimbusowym trollem nie wygrasz... Te gówno zawsze będzie na świecie czy tego chcesz czy nie.