18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slannesh

2013-06-08, 01:19
Dodam od siebie że zajebiście się to czyta:p

mamaPszemka

2013-06-08, 01:31
master0romus napisał/a:



Co w związku z tym proponujesz ?? :)



a ty? ;)

master0romus

2013-06-08, 01:35
slannesh napisał/a:

Dodam od siebie że zajebiście się to czyta:p



Do czasu aż nie zostanie zablokowane dodawanie komentarzy albo nie posypią sie ostrzeżenia nie widze problemu. Jeśli tylko będą chętni i przede wszystkim chętne to zapraszam do konwersacji :)

pinki20cm napisał/a:



a ty? ;)



Umówmy się gdzieś.. Wyskoczymy na krótki spacer z miłym zaskoczeniem i jeśli wszystko pójdzie po mysli to już po 3 sexie umówimy się na randkę ;) A później kto wie..

PS mam sexi bieliznę w panterkę.. Spodoba Ci się :*

zypon

2013-06-08, 01:39
one chodzą w grupie do kibla bo im niezręcznie jest chodzić samej, myślą se wtedy że wyglądają na jakieś niefajne, opuszczone czy coś. mówię wam na kobitach się znam bo mi jedna zimnioki gotuje czasem

mamaPszemka

2013-06-08, 01:43
No dobra, to coś o mnie. Minimum 2 razy w tygodniu chodzę do klubów, lubię kolorowe drinki, czekam na księcia na czarnym rumaku, byśmy mogli odjechać w stronę zachodzącego słońca. Lubię koty, nienawidzę czekać, podążam za modą, nigdy nie interesowałam się piłką nożną, moim ulubionym piosenkarzem jest Rick Astley, zaraz idę spać, a ty zgadnij, które z tych stwierdzeń było prawdziwe;)

Poza tym uwielbiam bieliznę w panterkę!

master0romus

2013-06-08, 01:51
pinki20cm napisał/a:

No dobra, to coś o mnie. Minimum 2 razy w tygodniu chodzę do klubów, lubię kolorowe drinki, czekam na księcia na czarnym rumaku, byśmy mogli odjechać w stronę zachodzącego słońca. Lubię koty, nienawidzę czekać, podążam za modą, nigdy nie interesowałam się piłką nożną, moim ulubionym piosenkarzem jest Rick Astley, zaraz idę spać, a ty zgadnij, które z tych stwierdzeń było prawdziwe;)

Poza tym uwielbiam bieliznę w panterkę!




Prawdziwe hmm.. właściwie wszystkie oprócz tego że zaraz idziesz spać , że czekasz na księcia na czarnym rumaku (chyba że miałaś na myśli księcia z "rumakiem" jak mają czarni) i tym że lubisz bieliznę w panterkę. A jeśli chodzi o Astleya to pomimo tego że jest rudy to śpiewa calkiem nieźle.. Reszta opisu nie jest zła ;) Też jak widać mam duszę romantyka :lol:

klint0n

2013-06-08, 02:44
@ all? dacie k***a wiarę?
uchlejcie sie za moje...

Gebofon

2013-06-08, 09:50
@pinki20cm @master0romus @elda1987

WYJAZD na PW!!!! Co to w ogóle jest??? :wtf:

mamaPszemka

2013-06-08, 11:22
master0romus napisał/a:




Prawdziwe hmm.. właściwie wszystkie oprócz tego że zaraz idziesz spać , że czekasz na księcia na czarnym rumaku (chyba że miałaś na myśli księcia z "rumakiem" jak mają czarni) i tym że lubisz bieliznę w panterkę. A jeśli chodzi o Astleya to pomimo tego że jest rudy to śpiewa calkiem nieźle.. Reszta opisu nie jest zła ;) Też jak widać mam duszę romantyka :lol:



Prawie dobrze, ale zupełnie źle. Test oblany, nie wejdziesz ze mną do łazienki!

master0romus

2013-06-08, 11:32
pinki20cm napisał/a:



Prawie dobrze, ale zupełnie źle. Test oblany, nie wejdziesz ze mną do łazienki!



Skoro nie mogę z Tobą to wejdę za Tobą. W sumie masz rację.. Tak będzie bardziej sadystycznie :) A tak btw. to tęskniłem i cierpiałem całą noc. Wiesz jak ciężko jest walnąć pamięciówę jak się nawet zdjęcia nie widziało ? Powinnaś jak najszybciej naprawić swój błąd i wstawić fotkę w avatarek ;)

mamaPszemka

2013-06-08, 13:20
master0romus napisał/a:



Skoro nie mogę z Tobą to wejdę za Tobą. W sumie masz rację.. Tak będzie bardziej sadystycznie :) A tak btw. to tęskniłem i cierpiałem całą noc. Wiesz jak ciężko jest walnąć pamięciówę jak się nawet zdjęcia nie widziało ? Powinnaś jak najszybciej naprawić swój błąd i wstawić fotkę w avatarek ;)



Ojj biedny. Ale szansa zmarnowana :samoboj:

pawelvc

2013-06-08, 19:03
master0romus wrzuć filmik na harda po spotkaniu, pewnie anus będziesz miał nieźle rowalony.

ValvePlsFix

2013-06-09, 00:03
ja jebie, czy was do konca poj***lo z tymi komentarzami?

zypon

2013-06-09, 00:58
zrobiło się tak romantycznie że sam sobie chyba zfapie czytając waszą romantyczną wymiane zdan

Dobrutro

2013-06-10, 00:23
Zagadka była rozwiązana w jednym z odcinków Krowy i Kurczaka. :P