18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mamaPszemka

2013-06-07, 23:52
@master sorry, myślałam, że twój wcześniejszy post był skierowany do mnie, takie moje niedopatrzenie;) a poza tym to jaki masz widok przed oczami, jak mówisz "kobieta sadistica"?

RapujacyToster

2013-06-08, 00:06
master0romus napisał/a:



elda1987 najsłodsza.. nie o to pytałem ;) ale jak już o tym wspomniałaś to hmmm.. brzmi jeszcze bardziej kusząco ;p




Nie wiem czy powinienem drążyć ten temat zważając na Twoj nick i to że jestes kobietą sadistica ;p Chociaz może dzięki temu uzbiera się jakiś temat na harda :D



Umawiać się na sadisticu ?! Przecież ona cię zgwałci na pierwszej randce :D :D

master0romus

2013-06-08, 00:20
pinki20cm napisał/a:

@master sorry, myślałam, że twój wcześniejszy post był skierowany do mnie, takie moje niedopatrzenie;) a poza tym to jaki masz widok przed oczami, jak mówisz "kobieta sadistica"?



Miałem na myśli te 20cm w nicku ;) Bo jest takie powiedzenie tutaj na stronce (bez obrazy oczywiście) że kobietom sadistica większość koło ch*ja lata ;p

RapujacyToster napisał/a:



Umawiać się na sadisticu ?! Przecież ona cię zgwałci na pierwszej randce :D :D



Oby RaptujacyToster... Oby

Byle by tylko mój penis był w użyciu a nie jej ;p

mamaPszemka

2013-06-08, 00:24
master0romus napisał/a:



Miałem na myśli te 20cm w nicku ;) Bo jest takie powiedzenie tutaj na stronce (bez obrazy oczywiście) że kobietom sadistica większość koło ch*ja lata ;p




Nick jak nick ;) ty masz master i o czymś to świadczy?

master0romus

2013-06-08, 00:29
pinki20cm napisał/a:




Nick jak nick ;) ty masz master i o czymś to świadczy?



Że jestem sexi ;) A tak z ciekawości skąd się wzięło te 20cm ?

mamaPszemka

2013-06-08, 00:36
master0romus napisał/a:



Że jestem sexi ;) A tak z ciekawości skąd się wzięło te 20cm ?



Pics or didn't happen!
Żeby było tajemniczo :niggasmile:

master0romus

2013-06-08, 00:42
pinki20cm napisał/a:



Pics or didn't happen!
Żeby było tajemniczo :niggasmile:




Pics... hmm. o ile data urodzin w Twoim profilu nie jest prawdziwa i 20cm to nie jest rozmiar penisa to jestem skłonny to przemyśleć ;)

elda1987

2013-06-08, 00:43
ja tak sobie teraz myślę, że w sumie to ja chodze nadal do toalety z kolegami, bo do damskiego jest zawsze kolejka a chłopaki w męskiej walą w pisuar, więc kibelek jest zawsze wolny. A więc nadal zdarza mi się "pomylić drzwi" i cichaczem zapakować się do środka z koleżanką :roll: choc kiedys w innych celach też się tam chodziło :lol:

master0romus

2013-06-08, 00:51
elda1987 napisał/a:

ja tak sobie teraz myślę, że w sumie to ja chodze nadal do toalety z kolegami, bo do damskiego jest zawsze kolejka a chłopaki w męskiej walą w pisuar, więc kibelek jest zawsze wolny. A więc nadal zdarza mi się "pomylić drzwi" i cichaczem zapakować się do środka z koleżanką :roll: choc kiedys w innych celach też się tam chodziło :lol:




Wiesz co elda? Lubie Cie :) . Mimo tego że jesteś w związku i masz dziecko to nie popadłaś w taką (codzienną) rutynę co jednak nie zdarza się tak często. Ponadto siedzisz tutaj i umiesz nieco sarkastycznie zażartować :D Twój facet musi być zadowolony z wyboru ;)

mamaPszemka

2013-06-08, 00:55
master0romus napisał/a:




Pics... hmm. o ile data urodzin w Twoim profilu nie jest prawdziwa i 20cm to nie jest rozmiar penisa to jestem skłonny to przemyśleć ;)



To myśl :megalol:

master0romus

2013-06-08, 01:00
pinki20cm napisał/a:



To myśl :megalol:



Może żeby było ciekawiej : Napisz mi coś o sobie.. Niech to będzie coś ciekawego i osobistego a zarazem pamiętaj że piszemy publicznie i każdy może to przeczytać.. powiedzmy że to taka zabawa ;)

elda1987

2013-06-08, 01:13
master0romus napisał/a:




Wiesz co elda? Lubie Cie :) . Mimo tego że jesteś w związku i masz dziecko to nie popadłaś w taką (codzienną) rutynę co jednak nie zdarza się tak często. Ponadto siedzisz tutaj i umiesz nieco sarkastycznie zażartować :D Twój facet musi być zadowolony z wyboru ;)



zadowolony jak cholera :wytrysk:

master0romus

2013-06-08, 01:14
elda1987 napisał/a:



zadowolony jak cholera :wytrysk:



O tym właśnie mówię :D Po prostu powiedz które łazienki odwiedzasz najcześciej ;p

mamaPszemka

2013-06-08, 01:17
master za duzy offtop się zrobił ;p

master0romus

2013-06-08, 01:19
pinki20cm napisał/a:

master za duzy offtop się zrobił ;p



Co w związku z tym proponujesz ?? :)