18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego baby nie powinny być w Policji

kubeleks • 2015-06-07, 01:48
"Wraz z kolegą podjechalismy pod jeszcze nieczynna galerię, na nieczynny przystanek autobusowy. W celu wypakowania sprzętu oraz materiałów potrzebnych do wykończenia lokalu w wyżej wymienionej galerii. Po wypakowaniu ów sprzętu, kolega usiadł sobie na przystanku zawijajac nogi pod siebie, dotykając tym samym podeszwą swoich butów siedliska przystanku. Po około minucie zjawił się patrol policji w postaci dwóch niewiast, które najprawdopodobniej posiadały duży deficyt moralny. W związku z tym postanowiły ukarać bez dyskusji tego zwyrodnialca mandatem w wysokości 50 zł za niszczenie mienia. OK ! Zasłużył sobie bandyta jeden. Ale panie wjechaly bez sygnałów świetlnych pod prąd, łamiąc tym samym przepisy ruchu drogowego..."



"Dla wyjasnienia sprawy. W poniedzialłek, dwa dni po zajsciu pod galerią Vivo udałem się na skargę do Pani Komendant Policji w Pile. Pani Komendant niestety nie było ale był zastępca Pani Komendant. Przedstawiłem sytuację. Nie oczekiwałem anulowania mandatu kolegi. bo to nie ja dostałem mandat, tylko kolega. Chciałem aby Pani policjantka została ukrana mandatem za wykroczenie które popełniała. Tak więc dla pana "spuszczalskiego sp5w" mam informację.
Pani kierująca została ukarana mandatem karnym nałożonym na podstawie art. 97 § 1 Kodeksu postępownia w sprawach wykrocznien.
p5w jestes z policji,nie musze chyba Ci tłumaczyć co to oznacza.
Dla niedowiarków mam pismo które otrzymałem z komendy. Jezeli bedzie trzeba to je pokaże. Chociaż wolabym nie kozaczyć. Sprawa jest dla mnie zakończona, jestem usatysfakcjonowany"

chomikpila

2015-06-07, 13:27
Po prostu pilska policja...

Kuribal

2015-06-07, 13:35
Stojąc bez załączonych sygnałów świetlnych w kolorze niebieskim pani z radiowozu nie siedzi w pojeździe uprzywilejowanym.
GDYBY nie zgasiła / włączyła światła, to pewnie byłoby to z korzyścią dla niej.
Sprawa godna współczucia. Nigdy nie miałem nic do policji, z politowaniem patrzę na filmiki Januszów lub Sebków, którzy na siłę próbują coś ponagrywać, byleby uprzykrzyć pracę funkcjonariuszowi, wytykać niezawiązane sznurowadła, czy nieudolnie udawać gwiazdy youtube'a. Gdyby nie to, że panie wystawiły mandat za byle gówno, nie obawiałbym się zrugać autorów za wytykanie im byle gówien. Wjeżdżając tam nie zrobiły nikomu dużej szkody, tak samo jak kolega trzymający nogi na ławeczce. Gdyby nie ich upierdliwość (w ogóle nie próbuję tu nikomu mówić o jej związku z płcią), kierująca nie dostałaby nagrody w postaci mandatu. Chyba można to nazwać sprawiedliwością, prawda?

Halibut

2015-06-07, 13:41
j***ć te k***y ile tylko można. Nie mam żadnego szacunku do zawodu policjanta.
Policja powinna strzec bezpieczeństwa obywateli a nie być największą organizacją mafijną grabiącą kieszenie Polaków.

Jak to k***a jest, że kiedyś w CH w Luzernie zaparkowałem w niedozwolonym miejscu to policjant podszedł i grzecznie powiedział abym przeparkował bo tu nie można stać?
Jak to k***a jest, że kiedyś w Austrii jadąc autem z rejestracją PL przekroczyłem prędkość o 20km/h a nieoznakowany radiowóz mnie zatrzymał i funkcjonariusz tylko upomniał o prędkości i bardzo wysokich mandatach w Austrii.

W tym j***nym burdelu nawet piwa nie można wypić w parku bo od razu dostaje się mandat. j***ne psy.

Wykalaczek

2015-06-07, 15:03
Bardzo dobrze zrobiły jakbym se upie**olil spodnie jakims gównem spod twojego buta bys później dziękował za ta kare 50zł

Co...........an

2015-06-07, 17:04
Ale jaja koleś ma styl mowy i głos jak Korwin.

voidinfinity

2015-06-07, 17:49
karinata napisał/a:

Taka hipokryzja jak w filmiku jest bezpłciowa.



To się akurat zgadza - władza demoralizuje.

karinata napisał/a:

A autorowi filmiku życzę, żeby - gdy będzie kiedyś dostawał od kogoś wpie**ol - policja nie podjechała z interwencją "pod prąd", tylko spokojnie i zgodnie z przepisami zrobiła kółeczko.



chciałaś bronić babskich zdolności umysłowych, a wkopałaś je jeszcze bardziej :-P

karetka, straż pożarna, radiowóz ma jeździć zgodnie z obowiązującymi przepisami, chyba że JEST NA SYGNALE.

Wtedy staje się pojazdem uprzywilejowanym - i może nawet pod prąd wjechać.

orbiu

2015-06-07, 21:08
@hajnel
Las nie jest miejscem publicznym, mogłeś się odwoływać.

Razr

2015-06-07, 23:36
Nelias napisał/a:

[...]

A mam dla Ciebie jeszcze inny przykład: Jak karetka będzie jechała bez sygnału, to ma prawo wymijać każde auto i jechać pod prąd jezdnią, bo tak im będzie szybciej? Nie, nie może. Musi jechać na sygnale.
[...]



Jak najbardziej, ma prawo wymijać każde auto, nie może jedynie ich wyprzedzać w miejscu niedozwolonym i z niedozwoloną prędkością nie mając włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Wymijanie to coś całkiem innego niż wyprzedzanie. Cała reszta się zgadza, koleżanka chciała obronić osobniczki tej samej płci, ale nie wyszło :D

Montechris

2015-06-07, 23:36
sytuacja bardzo prosta: Dwie Policjantki które do niczego w komendzie się nie nadają no bo co one zrobią dresom,kibolom, prawdziwym zbójom? A limit mandatów trzeba w miesiącu zrobić, no to karają za palenie na przystankach,deskorolkarzy,wyrzucenie papierka, jedno piwko w parku itp... bo TAKIE przestępstwa popełniają ludzie normalni którzy nie obiją mordy bo im zależy na spokojnym życiu. I uwierzcie mi że jeżeli kierująca policjantka była by dobrym funkcjonariuszem to komendant zrobił by dużo żeby mandatu nie dostała

werther

2015-06-08, 08:47
kubeleks napisał/a:

" Po wypakowaniu ów sprzętu,



Jeśli wykańczasz lokale tak, jak język polski, to ja pie**olę...

Ec...........on

2015-06-08, 09:18
Jeb. Poczytajcie 143 KW - cytat dla cebulaków:

Art. 143 KW § 1. Kto ze złośliwości lub swawoli utrudnia lub uniemożliwia korzystanie z urządzeń przeznaczonych do użytku publicznego, a w szczególności uszkadza lub usuwa przyrząd alarmowy, instalację oświetleniową, zegar, automat, telefon, oznaczenie nazwy miejscowości, ulicy, placu lub nieruchomości, urządzenie służące do utrzymania czystości lub ławkę,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Utrudnia w jaki sposób? A no w taki, że syfi girami ławkę na której ktoś będzie chciał później usiąść ale nie usiądzie bo ktoś uj***ł.

Nelias napisał/a:

Interwencja charakteryzuje się tym, że jadą NA SYGNALE. Wtedy mogą wjeżdżać sobie nawet na chodnik, bo do tego służy interwencja i jazda na sygnale. I to jest właśnie logika kobiet... Dlatego kobiety nie powinny pracować w Policji.



Co za buc. Poczytaj ustawy to będziesz wiedział, kiedy się bulajów używa - nie przy każdej interwencji.

Nelias napisał/a:


Inna kwestia, że ja bym nie przyjął mandatu, dopóki mi nie udowodni, że cokolwiek ubrudziłem lub zniszczyłem...



Hahahah spoko w sądzie by cię odpowiednio potraktowali.

Halibut napisał/a:



W tym j***nym burdelu nawet piwa nie można wypić w parku bo od razu dostaje się mandat. j***ne psy.



Nie denerwuj się bo ci cebula z dresów wypadnie. I nie nie można wypić :idzwch*j:

orbiu napisał/a:

@hajnel
Las nie jest miejscem publicznym, mogłeś się odwoływać.



W KW nie ma mowy o miejscu publicznym tylko dostępnym dla publiczności ;)

"Art. 145. Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec,podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany."

zonk

2015-06-08, 15:25
@up, zamiast pie**olić głupoty może się od razu przyznaj, że jesteś jedną z tych "policjantek".

asiaipiotr77

2015-06-08, 21:17
ten film już tu był w zeszłym roku

Stranger945

2015-06-08, 23:48
Kiedyś wracając sobie do domciu zatrzymuje mnie patrol.
Pani policjant wyskakuje z tekstem
Ona: Powód kontroli znany?
Ja: Nie bardzo.
Ona: Rutynowa kontrola.
Myślałem, że jebnę.

kotaphone

2015-06-12, 00:25
Pilska policja - polska policja
Dopóki system będzie na to pozwalał, to nic się nie zmieni..