18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuriki

2013-09-18, 10:37
Właśnie sobie uświadomiłem, że jeszcze nigdy PKP nie jechałem :shock: Zawsze rozbijałem się albo taksówką albo mnie znajomi podwozili albo na piechotę (jak blisko do celu) szedłem... k***a, ja nawet nie wiem gdzie bilet na PKP kupić :shock: To tak jak bym we własnym domu nigdy na strych nie wchodził. Coś ze mną nie tak :samoboj: A może po prostu boje się wejść bo się od ludzi nasłuchałem, że tam taki syf i w ogóle zło? :emo:

nowynick

2013-09-18, 10:39
Nie zdążył na pociąg Kolei Mazowieckich. Gdzie on k***a jedzie na te wakacje? Do Radomia?

KiecolPB

2013-09-18, 10:49
k***a jak on mnie wk***ia, wiecznie mu coś k***a nie pasuje. Pewnie go do pociągu nie wpuścili bo ch*j musiał cały wagon dla siebie wykupić

SpookyFoks

2013-09-18, 10:54
Haters Everywhere...

j***ni hejterzy...byście coś k***a zrobili z własnym życiem j***ne nieroby. Ale co tam...lepiej hejtować gościa, który konsekwentnie od trzech lat nagrywa filmiki z tematami, które - nota bene - wk***iają nas wszystkich. Ale nieee...lepiej go k***a pojechać, bo jesteśmy na sadisticu i może kilka piw więcej dostanę, bo nazwę grubasa grubasem.

j***ł Was pies, Wy pie**olone, zgimbuszone, niedowartościowane wałachy...

Tak, ból dupy mam, bo wk***ia mnie, jak stado gimbuchów hejtuje każdego, kto nie jest chociaż troszkę podobny do nich, a jak już w ogóle robi to, co lubi i jest przy tym lubiany przez większość, to już w ogóle trzeba go j***ć na czym świat stoi...

Zróbcie coś ze sobą, a nie tylko wieszacie psy na innych, bo wam w życiu nic nie wychodzi...

ro...........k5

2013-09-18, 11:02
Pajac podarł bilet jak z tą sama datą można go zwrócić :D

Kislowy_wampir

2013-09-18, 11:06
@ up SpookyFoks

Też jesteś grubasem, że się tak obruszyłeś ? Coś tam mądrego powiedział, ale jak widać on chyba wiecej siedzi na dupie niż ja ? bo ja tak nie wyglądałem jak on nawet mając 105 kg wagi, ale to zawdzięczam atletycznej budowie ciała i wzrostowi :) Tak śmieję się z ludzi grubych którzy sami się do tego stanu doprowadzają swoim niechlujstwem :) (pomijam osoby z problemami zdrowotnymi bo to każdego może dopaść, ale to widać odrazu czy jesteś chory czy wpie**alasz jak świnia )

Jego również można nazwać zj***nym grubym hejterem bo jak sam napisałeś gościu jedzie po wszystkim i wszystkich od 3 lat i jeszcze ma z tego hajs :p a lepiej by było gdyby coś mądrego mówił co mogłoby poprawić sytuacje a on siedzi narzeka i wpie**ala, więc sam zapracował na miano zzj***nego grubasa :)

teoma

2013-09-18, 11:08
piwo za avatar

sqnk

2013-09-18, 11:13
k***a racja ale ja lubie tym gownem jezdzic mozna sobie wypic polazic i ten stukot kol.. hehe ze zesraniem jest problem ale jak naszczasz na caly kibel to nawet nikt tego nie zauwazy :)

Kuriki

2013-09-18, 11:15
Kislowy_wampir napisał/a:

lepiej by było gdyby coś mądrego mówił co mogłoby poprawić sytuacje a on siedzi narzeka i wpie**ala,


A ty co na sadolu komenty płodzisz zamiast zbawiać świat? A? :evil:

Machol

2013-09-18, 11:21
k***a, Dreamlinery latają tylko w marzeniach dyrekcji LOT, komunikacja autobusowa lata sobie w ch*ja jeszcze gorzej, ale jak zwykle mityczne PKP jest złe i wszędzie tylko nie u nas lepiej.
W dupie był, gówno widział. W niemczech podróż 800 km pociągiem trwa zaledwie godzinę krócej niż u nas. Syfu jest mniej, bo ludzie mają więcej KULTURY (np. gościu jak żre, to z chusteczką pod kanapką, żeby okruszkami nie śmiecić - skojarzcie sobie taki motyw u nas, niemożliwe...).
Generalnie nie rozumiem, czemu akurat kolej jest chłopcem do bicia. W komunikacji autobusowej na rozkładach jest megapie**olnik, wyszukiwarkę ogólnopolską zrobiła jakaś prywatna firma a bez tego była by ostra lipa, ale jakoś nikt nie narzeka, że jest milion spółek, że rozprzedane itd.

SpookyFoks

2013-09-18, 11:25
Kislowy_wampir

Nie nazwałbym siebie grubym...ale dobrze, że napisałeś co was wszystkich boli...

"Jedzie po wszystkich i jeszcze ma z tego hajs"

Nikt mu hasju nie daje za darmo. Bo widzisz, wychodzę z założenia, że hejtować też trzeba potrafić. On robi to ze smakiem. Ci co piszą tylko komenty typu "j***ny grubas" itp, to tylko nie warte uwagi zgimbuszone patałachy, którzy nie potrafią na nic innego sobie pozwolić. j***ni idealiści, k***aż ich mać...

Jak zrobią coś sami, to zwracam honor...ale póki co pierdzą w stołek i nic innego nie robią, bo się im k***a nic nie podoba...najgorszy z typów ludzi nie bardzo cywilizowanych. Dla mnie gorsi od takich tylko żydzi i ciapaci...

@Up Up

Elokwencja poraża...zwolnili was z gimbazy z ostatnich lekcji? Niech zgadnę...z religii i wuefu. Ech...jak widzę takie komentarze, to naprawdę dziwię się kto karmi takie mordy...

jaspel94

2013-09-18, 11:33
podarł bilet? a może to był 6'cio godzinny?!

Lordzik92

2013-09-18, 11:50
Jest tylko jedna opcja by poprawic ten syf, ktora nie przechodzi przez gardla polskiemu spoleczenstwu... Prywatyzacja! Ludzie osluchani jak to patriotyczni politycy przestrzegaja przed prywatyzacja, sluchajac sie ich jak te barany, powtarzaja slogany nie rozumiejac o co w tym wszystkim chodzi.
Panstwowe spolki to najgorsze gowno jakie moze byc. Dyrekcja ma wyj***ne ze w danym roku stracila kilkaset mln, przez zle zarzadzanie, i trawienie pieniedzy spolki na imprezy kosztujace nierzadko po kilkaset tys pln... gdyz wiedza ze i tak firma nie zbankrutuje, bo deficyt oplaca podatnicy. W kazdej prywatnej firmie, tacy ,,zarzadcy" zostaliby wyj***ni, ale nie w panstwowce, gdzie nikt nie zwraca uwagi na taki ,,szczegol". Nie mowiac juz o tym ze tego typu stanowiska, to pajeczyna powiazan i ukladzikow pamietajaca jeszcze czasy dawnego systemu...
Tylko po co to oznajmiac glupiemu spoleczenstwu, lepiej zanizyc jeszcze poziom edukacji, puscic w tv jeszcze wieksza szmire i promowac debili i glupote jako wzor, by oglupic jeszcze bardziej spoleczenstwo... niech zapie**alaja jeszcze bardziej na swoich panow.
Obecne spoleczenstwo dostaje jeszcze bardziej po dupie, niz sredniowieczna tluszcza, ale gawiedz i tak uwaza ze jest jej lepiej, gdyz trzymaja iphona w reku i maja konto na fb...

Jab7kO

2013-09-18, 11:59
Tyle hejtu się tu sypie, że ja pie**olę :D A ja dam piwo bo mówi samą prawdę i ch*j wam w dupę.

snik0

2013-09-18, 13:31
"Inna alternatywa"? analfabetyczny grubas j***ny