18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dinner

krrol • 2016-03-23, 16:02
Drodzy sadole! Razem z chłopakami (i dziewczynami też ;) )podeszliśmy do konkursu który ma za zadanie zwiększyć świadomość o braku wody na świecie. Myślę że udało nam się podejść do tematu w sadolowym stylu.



Jeśli Wam się podoba to głos można oddać pod tym linkiem: LINK
a jeśli nie to :idzwch*j:

LICH0

2016-03-23, 23:46
To straszne, że tyle osób nie ma dostępu do wody... ale chwila.... A gdyby nie płodzili się na potęgę tam gdzie jest z nią problem to czy setki mln ludzi wciąż by go miały?

Andrzejas

2016-03-24, 01:31
Z tego co mi wiadomo, to jeśli te 663 miliony ludzi nie ma dostępu do wody pitnej, to po upływie dwóch tygodni ich liczba spadnie do zera z przyczyn naturalnych.
Wniosek z tego taki, że potrzeba czasu, a nie wody.

kopnijkota

2016-03-24, 01:54
będe spuszczał wode ile będe chciał i pie**oli mnie, że j***ny murzyn zdechnie

wilczynski

2016-03-24, 05:01
PRoblem z afryką jest taki, że nawet jak im studnie wykopiesz to zlezą się małpy z kałachami i nie dopuszczą do niej innych - bieda w afryce to problem kultury, polityki i edukacji, a nie kasy...

myha

2016-03-24, 09:03
RoboCat napisał/a:

my wynalezlismy filtry do wody, pompy, studnie, zbeiranie deszczowki, zbieranie wody z wilgoci...a oni k***a nadal skacza z kijkiem... i jedyne co potrafia to pobieranie zasilku od zlych bialych.




Jedyne co stworzyłeś to klocka w kiblu, nie przywłaszczaj sobie czyichś sukcesów.

białywęgorz

2016-03-24, 11:08
Materiał spoko, masz mój głos! :D

xjan

2016-03-24, 17:07
To niech se k***a studnie wykopią a nie licza na białych (jak zwykle) lenie pie**olone.