18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu bije kobietę w twarz...

Jesse.Pinkman • 2021-10-27, 12:34
...w pociągu bo ponoć kazała mu wyluzować.

kawior2007

2021-10-27, 19:52
Julka i zderzenie z rzeczywistością :->

pentlik

2021-10-27, 20:01
janlew napisał/a:

Moja jak była młoda to jeszcze murzyna w Polsce nie widzieli, więc pudło. Twoja też pewnie didnusów nie miała szansy obsługiwać, ale po twoich gówniarskich tekstach zgaduje że masz z 15lat, więc twoja spokojnie mojego mogła mieć w dziobie


Bo pewnie wszystkich w swojej cipie pochowała.

Spqr86

2021-10-27, 20:53
Ale banda chui w przedziale… jak nie będziesz reagował nikt nie zareaguje jak Ty po ryju dostaniesz. Jeszcze tylko gryps dla janlewa ch*j Ci w dupe pajacu. A Pani się nie złamała nawet po strzale od rosłego chłopa i nie darła p*zdy a stała dzielnie.

Córka_Spawacza

2021-10-27, 22:12
Jesse.Pinkman napisał/a:

Serio porównujesz k***ę pie**olącą się z małpiszonem na masce samochodu z klientką, która miała odwagę zgasić dindu?



Za to duże uznanie. Nie ważne, k***a czy nie. Liczy się zawsze i wszędzie wyprostowanie dindu batem.

Takafura

2021-10-27, 22:16
mgrhans napisał/a:

Cały PKS ludzi i nikt nie zareagował... Szczerze ,jakbym był przy tym, to nawet jakbym miał dostać po mordzie od tego czarnego ścierwa to bym mu zaj***ł.


Ciekawe jakby się skończyła taka akcja w polskim metrze... myślę że jeszcze kilku 'rycerzy' by Ci pomogło ;)

San_Escobarro

2021-10-27, 23:10
Córka_Spawacza napisał/a:

9



nie no jednak murzyn > k***a, ale o kobiecie z filmiku nie wiadomo niczego poza tym, że miała odwagę, której reszcie brakowało.

svenio

2021-10-27, 23:23
Ja też aż by się zesrał

Namex

2021-10-28, 00:16
I dobrze nigga zrobil. Chociaz k***a za lekko. Pewnie jakby chcial powaznie jebnac, to by na glebe poleciala.
Takie filmiki to skarb. Pokazujesz typowej julce, co to ma jakies pomysly o tych malpach i juz zawsze cos w tej glowie siedzi.
Nic nie produkuje lepiej przeciwnikow globohomo i multi kulti, jak takie zycie w mieszanym srodowisku. Szczegolnie jak na codzien widza tych podludzi i ich zachowanie.

jozue

2021-10-28, 09:57
Jesse.Pinkman napisał/a:

Serio porównujesz k***ę pie**olącą się z małpiszonem na masce samochodu z klientką, która miała odwagę zgasić dindu?



pruje się bo ma suka różowe włosy, i za samo to należy jej się wpie**ol już

janlew

2021-10-28, 12:52
Wyobraźcie sobie lewactwo jako coś człekokształtnego.

Głowa to różne Sorosze, diaspory i globalne lewactwo
Ręka to tęczowi, feministki i tym podobne pożyteczne szabesgoje
Bat w ręku to właśnie didnusy, muslimy,itd.

Na filmie widzimy jak ta lewacka kreatura, przypie**oliła sobie sama batem w rękę, bo w głowie ma już tak nasrane że wszystko wymyka się z pod kontroli. Jak można tego k***a nie rozumieć?

Bambrych napisał/a:

Pewnie byś siedział w tym wagonie i patrzał jak reszta tych p*zd a czarnych by się panoszył.


W przypadku tęczowej, czy dinduski, tak właśnie bym zrobił. Powód powyżej.

Bambrych napisał/a:

Na koniec byś mi oj***ł na uspokojenie i wszyscy by było zadowoleni.


Tak bym nie zrobił, bo ojebywanie dindusom to raczej twoja specjalność. Skoro ci tak łatwo na myśl przychodzi.

picolo

2021-10-28, 16:21
No a teraz proszę to sobie wyobrazić w odwrotnym układzie. Rosły słowianin klepie w ryj kałopodobne coś. Ulala gównoburza na cały świat.

castagir

2021-10-29, 19:05
Jak gardzę @janemlwem tak tutaj przyznaję mu w pełni rację i jestem po jego stronie.
Kolorowy łeb taj samicy(bo kobietą nazwać tego czegoś nie mopżna) jest wystarczającą wizytówką kim ona jest i co reprezentuje. Najpierw cieszy się gdy murzyny skaczą po głowach białym i niszczą/kradną ich własności, a teraz nagle zdziwienie, że też oberwała od rozpasanego dzikusa. Nie żal mi jej w ogóle i mam nadzieję, że dostała jeszcze drugiego kokosa na drugą stronę pyska. Im szybciej te lewackie i małpie "środowiska" się zeżrą nawzajem tym lepiej dla świata.