18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dindu bije kobietę w twarz...

Jesse.Pinkman • 2021-10-27, 12:34
...w pociągu bo ponoć kazała mu wyluzować.

janlew

2021-10-27, 12:39
Ale bardzo dobrze, te suki o różowo-niebieskich kudłach prują się z didnusami na potęgę, to i niech będą traktowane jak dindusowe pomiotła. Bardzo k***a dobrze.

spike2222

2021-10-27, 12:47
janlew napisał/a:

Ale bardzo dobrze, te suki o różowo-niebieskich kudłach prują się z didnusami na potęgę, to i niech będą traktowane jak dindusowe pomiotła. Bardzo k***a dobrze.



Ej! Ale nikt nie pytał, co w wolnych chwilach robi twoja matka!

Jesse.Pinkman

2021-10-27, 12:52
janlew napisał/a:

Ale bardzo dobrze, te suki o różowo-niebieskich kudłach prują się z didnusami na potęgę, to i niech będą traktowane jak dindusowe pomiotła. Bardzo k***a dobrze.


Serio porównujesz k***ę pie**olącą się z małpiszonem na masce samochodu z klientką, która miała odwagę zgasić dindu? :facepalm:

Hajzenberg

2021-10-27, 13:44
Niech się kobita cieszy że jej po głowie nie poskakał dla hecy :mrgreen:

Lobo24

2021-10-27, 13:53
Nie dość, że biała to jeszcze do tego rasistka.

Manii

2021-10-27, 13:55
spike2222 napisał/a:

Ej! Ale nikt nie pytał, co w wolnych chwilach robi twoja matka!



Pisze tam ze murzyn wj***l sie do wagonu i kazal wszystkim wypie**alac mu i jego bachorom z drogi. Piwo dla babki za jaja.

Lobo24

2021-10-27, 13:56
Manii napisał/a:

Pisze tam ze murzyn wj***l sie do wagonu i kazal wszystkim wypie**alac mu i jego bachorom z drogi. Piwo dla babki za jaja.



I do tego jeszcze transseksualna...

cz...........ek

2021-10-27, 14:00
A teraz wyobraźcie sobie, że to agresywny biały zaj***ł bułę czarnej kobiecie mówiąc "zajmij się swoimi sprawami". To nagranie byłoby puszczane na CNN co godzinę :)

Rutik

2021-10-27, 14:46
Taka to wolność słowa w US and A. Laska powiedziaa mu, że potrzebuję tabletkę na uspokojenie i tyle. Widocznie miala rację skoro wyj***l jej gonga.

janlew

2021-10-27, 15:09
Jesse.Pinkman napisał/a:

Serio porównujesz k***ę pie**olącą się z małpiszonem na masce samochodu z klientką, która miała odwagę zgasić dindu?


A kim są te wszystkie lewaczki w różowych i niebieskich włosach? Właśnie tym, co opisałeś: "k***ę pie**olącą się z małpiszonem na masce samochodu". Dosrała się bajdenówa do swojego "brata", i wyłapała. Dla mnie to jak by się psy pogryzły. Podtrzymuje więc, bardzo k***a dobrze.

spike2222 napisał/a:

Ej! Ale nikt nie pytał, co w wolnych chwilach robi twoja matka!


Moja jak była młoda to jeszcze murzyna w Polsce nie widzieli, więc pudło. Twoja też pewnie didnusów nie miała szansy obsługiwać, ale po twoich gówniarskich tekstach zgaduje że masz z 15lat, więc twoja spokojnie mojego mogła mieć w dziobie

Prosty

2021-10-27, 15:50
Props dla pacjentki .... normalnie nożem w gardło pie**olone czarne gówno!

BambiPMT

2021-10-27, 16:25
janlew napisał/a:

A kim są te wszystkie lewaczki w różowych i niebieskich włosach? Właśnie tym, co opisałeś: "k***ę pie**olącą się z małpiszonem na masce samochodu". Dosrała się bajdenówa do swojego "brata", i wyłapała. Dla mnie to jak by się psy pogryzły. Podtrzymuje więc, bardzo k***a dobrze.
Moja jak była młoda to jeszcze murzyna w Polsce nie widzieli, więc pudło. Twoja też pewnie didnusów nie miała szansy obsługiwać, ale po twoich gówniarskich tekstach zgaduje że masz z 15lat, więc twoja spokojnie mojego mogła mieć w dziobie



Pewnie byś siedział w tym wagonie i patrzał jak reszta tych p*zd a czarnych by się panoszył. Na koniec byś mi oj***ł na uspokojenie i wszyscy by było zadowoleni.

Radbug

2021-10-27, 18:48
Achhh zdrowe, tradycyjne społeczeństwo Europy zachodniej i U.S.A.

mgrhans

2021-10-27, 19:03
Cały PKS ludzi i nikt nie zareagował... Szczerze ,jakbym był przy tym, to nawet jakbym miał dostać po mordzie od tego czarnego ścierwa to bym mu zaj***ł.