18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diabelski młyn chorzów

BiszkoptWE • 2017-04-03, 17:17
Materiał świeżutki, synek z mojego miasta postanowił się wspiąć na diabelski młyn w Chorzowie. :shock:

natking

2017-04-03, 23:17
Wkleiłbym tę turlającą się starą babę, ale tym razem może coś innego :)

~zsakuł

2017-04-03, 23:45
orisuniek napisał/a:

Ślązaczki są zajebiste w łóżku :kawa:



dokładnie misiaczku :oops: :*

PolaczekRR

2017-04-04, 00:17
Wszedzie na świecie by mu kibicowali albo przynajmniej zj***li że mógl sie zabić, nie u nas k***a j***ni janusze muszą po psy zadzwonić a ci że mają psią robote wpie**alają mandacik, wstyd w ch*j

natking

2017-04-04, 01:23
PolaczekRR napisał/a:

Wszedzie na świecie by mu kibicowali albo przynajmniej zj***li że mógl sie zabić, nie u nas k***a j***ni janusze muszą po psy zadzwonić a ci że mają psią robote wpie**alają mandacik, wstyd w ch*j



Bo my jesteśmy proszę pana normalni :)

PLN

2017-04-04, 02:14
Dacie sam instrumental do tej musyczki? :)

khaless

2017-04-04, 02:36
Mówił jak translator albo jakaś inna Ivona :D

PikosTychy

2017-04-04, 02:55
Jak on z Chorzowa to z psami pewnie pochytane ;) a to Pana Jana lwa i tej śmiesznej mapki , idąc Twoim tokiem myślenia ćwierćmózga to Polacy mieszkający nie daleko granic już nie są polakami ? jesteś zwykłym głąbem ...

TytanowyRosomak

2017-04-04, 06:32
p*zda, ruski to by jeszcze na rękach stanął :)

oskar82

2017-04-04, 07:56
janlew co ty k***.. wiesz o slasku . trza sie tu urodzic zeby wiedziec o co chodzi a ty z jakimis mapkami wyskakujesz

dziaad

2017-04-04, 08:07
cały śląsk jest zj***ny i ch*j. taka prawda.

voidinfinity

2017-04-04, 08:48
janlew napisał/a:

Ja nie moge... widzę że ruski gen, debilnego ryzykowania życia dla selfie,



Kolejny przykład, że polskiego kotła w piekle pilnować nie trzeba. Kiedy komuś prawie udaje się wydostać to reszta go wciąga z powrotem do środka.

janlew napisał/a:

Obrazek



Historyczne granice to historyczne granice, a centrum przemysłowe to centrum przemysłowe. No ale jest to oczywiście kolejny powód żeby mieć ból dupy :amused:



Oj polaczki polaczki. Tylko na obóz i piecyki włączyć.

janlew

2017-04-04, 08:55
oskar82 napisał/a:

janlew co ty k***.. wiesz o slasku . trza sie tu urodzic zeby wiedziec o co chodzi a ty z jakimis mapkami wyskakujesz


Więcej od ciebie baranie ze Stalinogródu, ze Mieszkam od zawsze w Opolu jak i moja rodzina, w 1000 letnim mieście piastów, stolicy tego waszego "Oberschlesien", choć średnio do mnie trafia podział "górny/dolny". Śląsk to Śląsk, ot region.
Ten wasz Stalinogród (Katowice) miastem jest ze 150 lat, istnieje może od 300. Z czym do ludzi???
A w ogóle to mam do ciebie i tej twojej gwary taki stosunek, jak Polak z Krakowa do łba z Przemyśla, który twierdzi że on mieszka w kolebce Polskości, gdyż bardziej zaciąga "ł".
Skończ już bo na śmiech się podajesz.

janlew

2017-04-04, 09:06
voidinfinity napisał/a:


Historyczne granice to historyczne granice, a centrum przemysłowe to centrum przemysłowe.


A temu nikt nie przeczy. O to chodzi w tych całych RAŚiach żeby pie**olić coś o ślunskiej narodowości i oderwać Śląski region od Polski, chwilowo zrobić autonomie i przyłączyć to do Rzeszy. Dla tego trza temperować te debilne zapędy i bajki o jakimś narodzie "śląskim", "wielkopolskim" czy innym.

voidinfinity napisał/a:

Oj polaczki polaczki. Tylko na obóz i piecyki włączyć.


Oj cebulowo-czosnkowe szydki, widzę że od złapaliście syndrom sztokholmski od wujaszka Adolfa. Marzenia swoje, możecie jedynie realizować w Palestynie. W Polsce co cwe*owanie w internetach to wasz maks. Na ulicy za taki tekst, jedyne co by cię czekało to zbieranie zębów śmiecisławie.

voidinfinity

2017-04-04, 09:37
janlew napisał/a:

A temu nikt nie przeczy. O to chodzi w tych całych RAŚiach żeby pie**olić coś o ślunskiej narodowości i oderwać Śląski region od Polski, chwilowo zrobić autonomie i przyłączyć to do Rzeszy. Dla tego trza temperować te debilne zapędy i bajki o jakimś narodzie "śląskim", "wielkopolskim" czy innym.



Jakby Polska była krajem dobrze zarządzanym, praworządnym itd. to by nie było raśiów-srasiów. A że kraj ch*jowy, to regiony szukają autonomii od tego sp***olenie umysłowego na wiejskiej.

janlew napisał/a:

Oj cebulowo-czosnkowe szydki, widzę że od złapaliście syndrom sztokholmski od wujaszka Adolfa. Marzenia swoje, możecie jedynie realizować w Palestynie. W Polsce co cwe*owanie w internetach to wasz maks. Na ulicy za taki tekst, jedyne co by cię czekało to zbieranie zębów śmiecisławie.



jw. prawda boli.