18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dewastacja pomnika w Bydgoszczy

tds1974 • 2012-12-21, 11:31
Debili nie brakuje. Kamer monitoringu też. Niedługo na Bydgoszcz będę mówił Sosnowiec.

Cytat:

Z opisu: Osoby obsługujące miejski monitoring zarejestrowały i powiadomiły dyżurnego bydgoskiej policji o dewastacji pomnika Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy. Grupka nastolatków została natychmiast zatrzymana przez patrol policji.





Krótko o pomniku. Jest to pomnik Mariana Rejewskiego, polskiego bohatera narodowego -matematyka i kryptologa, który w 1932 roku złamał szyfr Enigmy, najważniejszej maszyny szyfrującej używanej przez hitlerowskie Niemcy.

No więc kij w dupsko tej bydgoskiej gimbazie.

buciah5n1

2012-12-21, 21:54
A mnie boli to, że Polski rząd nie domaga się tego by w końcu całemu światu powiedzieć i zapisać to gdzieś, że to właśnie MY Polacy złamaliśmy kod Enigmy, a nie poj***ni hamerykanie, którzy tylko sobie przypisali nasze zasługi.

oldsoul166

2012-12-21, 23:30
Dlaczego policja ich nie zastrzeliła na miejscu ?

lg0r

2012-12-22, 00:44
ja pie**ole, jakim cudem oni tą enigmę rozgryźli, ja tam żadnego sensu i logiki nie widzę, jakim cudem to działa O.o

GrzesiekCzH

2012-12-22, 01:54
Dewastator to nie dresiarz tylko naj***niec. Poza tym pewnie dostał siły i musiał działać. Widać jak też odkłada tabliczke i pokazuje gesty rekami, zeby to zostawic na miejscu. Pewnie pomylil pomnik z jakas ruska k***a.

hejcior

2012-12-22, 18:38
@up

yyyyy TAK!