18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dewastacja pomnika w Bydgoszczy

tds1974 • 2012-12-21, 11:31
Debili nie brakuje. Kamer monitoringu też. Niedługo na Bydgoszcz będę mówił Sosnowiec.

Cytat:

Z opisu: Osoby obsługujące miejski monitoring zarejestrowały i powiadomiły dyżurnego bydgoskiej policji o dewastacji pomnika Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy. Grupka nastolatków została natychmiast zatrzymana przez patrol policji.





Krótko o pomniku. Jest to pomnik Mariana Rejewskiego, polskiego bohatera narodowego -matematyka i kryptologa, który w 1932 roku złamał szyfr Enigmy, najważniejszej maszyny szyfrującej używanej przez hitlerowskie Niemcy.

No więc kij w dupsko tej bydgoskiej gimbazie.

stankry

2012-12-21, 11:35
murzyni nocą?

nie działa.

tds1974

2012-12-21, 11:38
stankry napisał/a:

murzyni nocą?

nie działa.



mp4 nie zadziałało. Przekonwertowałem do flv. Teraz powinno działać.

Stew

2012-12-21, 11:43
Niestety, to jest Bydgoszcz. Ludzie tam są jacyś dziwni... na osiedlu leśnym, same dziadki i dresy (takie jak tu), wylęgarnia patologii, w "klubach" studenciaki z "wielkiego świata", kierowcy w ch*j uprzejmi...

Żeby to poczuć, trzeba tam pomieszkać :D .

Edit: Po zatrzymaniu przez niebieskich, powinni dostać sowite baty na ryj za takie coś. No ale skąd dresy mają znać historię, a co dopiero mówić o szacunku do niej.

piotrekpiotrek

2012-12-21, 11:46
odwaga w niszczeniu martwych przedmiotów w kilka osób. mają tupet. takie twarze powinni upubliczniać a nie zasłaniać na nagraniach

Jukers

2012-12-21, 12:06
Bo Bydgoszcz to takie syfy...

Tak, jestem z Torunia ^^

BongMan

2012-12-21, 12:14
tds1974 napisał/a:

Niedługo na Bydgoszcz będę mówił Sosnowiec.


W Sosnowcu takich akcji nie ma.

Re...........ms

2012-12-21, 12:20
takich to powinno zakuwać się w dyby w pokoju z murzynem i wiadrem wazeliny.

Tw...........ir

2012-12-21, 12:24
teraz powinni isc do wiezienia gdzie musieliby zapie**alac po 16h dziennie wytwarzajac jakies produkty, i powinno sie ich wypuscic w momencie gdy zarobia na naprawe swoich szkod i za opieke wiezienna!

Krwawy Opiekacz

2012-12-21, 12:29
Wsadzić takich w kajdany i do kamieniołomu niech zapie**alają i odpracują z nawiązką to co zniszczyli.

piotrekpiotrek

2012-12-21, 12:34
krakuSzAgh napisał/a:

teraz powinni isc do wiezienia gdzie musieliby zapie**alac po 16h dziennie wytwarzajac jakies produkty, i powinno sie ich wypuscic w momencie gdy zarobia na naprawe swoich szkod i za opieke wiezienna!



więzienie to nie jest dobry pomysł, lepszym rozwiązaniem byłoby zniszczyć ich po kolei adekwatnie do ich czynów wedle znanego jak kuba bogu, tak bog kubie

norsman

2012-12-21, 12:41
to fajnie jukers, że jesteś z torunia. też się bawisz z resztą toruńskich dzieci w miasto?

Pener

2012-12-21, 12:53
ch*j z tym, że pomnik, cokolwiek jak rozpie**ala jakiś niedorozwój, lusterko, kosz czy ławkę, powinien dostać grzywnę, prace społeczne i ch*ja w dupe na dołku