18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Derren Brown - Napad

vajron • 2012-04-07, 17:47
Program Derrena Browna ukazujący siłę sugestii.


Kolejne części w komentarzach...







gandioh

2012-04-09, 04:09
Podoba mi się z jaką łatwością znajdują się tu pajace które w to wierzą.

A przede wszystkim ten koleś co pisze coś o psychologii.

Osobiście mam takie samo odczucie co wy tylko w innej kwestii, ciekawa sprawa jak to się dzieję ,że robi z ludzi takich kretynów ,że wierzą w to i dalej chcą to oglądać.

ŁOOOOOŁ muszę zobaczyć jego inne odcinki!
Osobiście wolę pouczyć się do kolosa z zapisu konstrukcji.

Pozdrawiam wszystkich przyszłych inżynierów! :D

bo...........ę

2012-04-09, 14:47
Filmik oglądałem jakieś 5 m-cy temu a nawet teraz, gdy przechodzę koło banku, w głowie gra mi ta piosenka. Polecam inne jego projekty a szczególnie ten, w którym Derren przekonywał znane osobistości z New age do swoich rzekomych nadprzyrodzonych mocy :)

Pozdro dla kumatych.

fifus92

2012-04-10, 00:04
No, to teraz niech zamkną tych co oj***li strażnika. Co to k***a jest? Jaranie się Brownem to pedalstwo, a wierzenie w to gówno to ciota i ch*j.

pi73rmaster

2012-04-10, 03:42
@Vayjon: Nie wiem czemu się tak znowu szczycisz tymi swoimi studiami. Nie dość, że mamy epokę gdzie każdy głąb może sobie skończyć studia(naprawdę u mnie 90% ludzi nie powinno się tu znaleźć) to psychologia naprawdę nie jest dobrym kierunkiem zwłaszcza, bo od takich rzeczy to jest przeczytanie sobie paru książek. A jakiemukolwiek koledze, który skończył zawodówkę/technikum to my, ludzie po LO możemy tylko zazdrościć, bo o takiej kasie jaką oni mogą robić już teraz to my po skończonych studiach(nie wszystkich, ale na pewno psychologicznych) tylko będziemy mogli marzyć.

Program ciekawy, ale jak zobaczyłem ten moment z upadaniem to zwątpiłem. I tym co tak krzyczą o tej telewizji(sam jestem prawicowcem i mam takie samo zdanie o naszej telewizji) radzę się zastanowić czy ten program nie działa tak samo.

Legon

2012-04-10, 12:30
ja tam nie czuje zadnej manipulacji, moze daltego ze mysle, chociaz jak ogladam, czy tez slucham reklam to mam ochote zapie**olic tego sk***ysyna ktory wymyslil to gowno ,ale chyba nie jest to porzadany efekt tych reklam :amused:

vajron

2012-04-10, 13:49
pi73rmaster, Szczycę? Cieszę się poszedłem na ten kierunek bo jest ciekawy... I jeszcze raz mówie, że nie zamierzam pracować jako psycholog w gabinecie... Nie zazdroszczę ludziom po zawodówce, bo nie chciałbym być hydraulikiem, elektrykiem, mechanikiem ani nikim takim. Chciałbym być handlowcem, HRowcem albo coachem... I nie polega to na przeczytaniu kilku książek, bo 90% ludzi by nie zrozumiała stamtąd nic. A tego co uczą w zawodówkach, dziadek uczył mnie od małego, żebym potrafił naprawić auto, kran, rury, elektrykę w domu... W wieku 13 lat musiałem robić kapitalkę silnika w starym mercedesie... I tak, każdy głąb może skończyć studia. Tylko jeszcze trzeba się na nie dostać... A na psychologię nie łatwo się było dostać... Do zawodówki idą ludzie, którzy są za tępi żeby pójść gdzieś indziej ale wystarczająco inteligentni, żeby trzymać młotek w dobrą stronę...

Massivee

2012-04-10, 22:04



Ciekawe ilu ukradło ten Ser ????? :-D