18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Derby Krakowa :)

arturo1988 • 2017-12-14, 09:47
Trzeba przyznać mają rozmach sk***ysyny ;)

Akcja od 30 sekundy


Halman

2017-12-14, 09:54
arturo1988 napisał/a:

Trzeba przyznać mają rozmach sk***ysyny ;)



o tej patologi mówić sk***ysyny to pieszczotliwe określenie

arturo1988

2017-12-14, 09:55
HAL9000/2 napisał/a:



o tej patologi mówić sk***ysyny to pieszczotliwe określenie



Chciałem zacytować Stefana "Siare" Siarzewskiego, a nie obrażać Cracovii ;)

~Velture

2017-12-14, 10:01
Powiedziałbym, że bydło ale to obraziłoby krowy.

Nie wiem jakim prawem oni mają czelność nazywać siebie KIBICAMI jak idą na te mecze tylko po to aby robić burdy.

overgod

2017-12-14, 10:11
Już prawie 2018 rok a państwo polskie nadal sobie nie radzi ze stadionową swołoczą.

100 lat za murzynami, pozostaje nadal aktualne.

janlew

2017-12-14, 10:18
Jakbyście mieli wątpliwości komu kibicować i o co tam idzie:



Żydzi o Cracovii i innych krakowskich klubach sportowych
Henryk Vogler "Wyznanie mojżeszowe"
Fragment wspomnień Henryka Voglera zawartych w książce "Wyznanie mojżeszowe".

"Zrozumiałe, że wśród dzieciarni i młodzieży żydowskiej, a także — jeżeli szło o starszych — mniej lub bardziej lewicujących, „Cracovia" cieszyła się specjalną sympatią jako klub, który przyjmował w swoje szeregi każdego chętnego, bez żadnych ograniczeń wyznaniowych czy narodowościowych. [...]

Inaczej rzecz przedstawiała się u jej wiecznej antagonistki „Wisły". Kiedy w czasie jednego z meczów tej drużyny sędzia Rosenfeld za poważne przewinienie wykluczył z gry znakomitego piłkarza „Wisły" Henryka Reymana (kapitana, później majora, a w końcu podpułkownika Wojsk Polskich) - ten odmówił opuszczenia boiska oświadczając, że żaden Żyd nie będzie mu rozkazywał. W rezultacie cała „Wisła" zeszła z placu gry i mecz nie został dokończony.

"Żydzi", "Żydki", "Icki" czy "pejsy" to spotykane dziś określenia kibiców Cracovii. Używają go - w charakterze wyzwiska - na ogół kibice konkurencyjnych krakowskich klubów. "Boją się nas żydowskie psy" głosił fragment pieśni umieszczonej na oficjalnej stronie Wisły Kraków SSA. Wśród przynajmniej części kibiców Cracovii daje się zauważyć tendencję do akceptacji tego określenia.

Lipton92

2017-12-14, 10:54
@janlew:
Dzieki, teraz już wiemy.
1.Klub w którym trep łamie zasady gry i nie chce zejść z boiska po faulu.
2.Klub sportowy w którym chodzi o sport i nie daje się j***nia o religię.

Każdy normlany człowiek wybierze klub drugi, a nie psy.

Ma...........ke

2017-12-14, 11:10
0:04 ... 2017rok a Polskie wladze dalej uzywaja rycerzy do walk z kibolami.

banerr

2017-12-14, 11:15
Fajnie by było gdyby podpalili tymi racami swoje sektory. Pozostaje wtedy zamknąć drogi ewakuacyjne i poczekać aż się usmażą.

janlew

2017-12-14, 12:07
Lipton92 napisał/a:

@janlew:Dzieki, teraz już wiemy.


Proszę bardzo. Polacy kibicują jednemu, żydzi/lewica drugiemu.

dx...........zx

2017-12-14, 13:01
Tyś widzioł rozmach.

Szczur007

2017-12-14, 13:01
Kibic - stworzenie bardziej dzikie i prymitywne niż zwierze

haf3po3

2017-12-14, 13:16
W taką hołotę powinni wrzucać ze 3 granaty odłamkowe. Przez dym z rac i tak by nie było nic widać, a opinii publicznej podawać ze wybuchły im petardy, które ze sobą mieli.

imperator69

2017-12-14, 13:37
Jestem z Krakowa i jakoś mnie interesuje kto za kim jest. Mam ziomków po obu stronach Wisły i jest ok.
Na ulicy wbrew pozorom nie chodzi o klub... to jest poprostu pretekst żeby dać komuś po mordzie. Starsi wolą robić "biznes" niż się napie**alać, młodzi chcą pokazać że są młodzi i głupi. Czasem w grę wchodzą jakieś porachunki ale nikt raczej bez winy nie dostaje. Na meczach, jak to zwykle bywa, chodzi o pokazanie kto ma "większego".

PS. Czy ja dobrze widzę ? Czy to craxa na własnym stadionie zrobiła sobie taki przypał ?

Novik

2017-12-14, 15:05
jaranie się polska lotto klasa to pedalstwo a wszystkie derby w Polsce to ciota i ch*j