18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Derby Krakowa :)

arturo1988 • 2017-12-14, 09:47
Trzeba przyznać mają rozmach sk***ysyny ;)

Akcja od 30 sekundy


TB303

2017-12-15, 01:02
Basia_Stańczyk napisał/a:



No tak, ujada to pies, ty bardziej typ kozy, barana jesteś :)
Czy pejsy to takie symboliczne rogi?

Nie sądzę byś kogokolwiek mógł tymi swoimi wynurzeniami pojechać. Mośki zawsze były zgrane, to fakt. Tylko że Polacy dobrze znają wasze "mądrości" te triki zostały już dość dawno zrozumiane. ślizgacie się na kłamstwie i podburzaniu.

Polskie przysłowie mówi: kłamstwo ma krótkie nogi.


Niech smalec będzie z tobą.

Szamelome szamelu szamaelu.


Skończ się kompromitować :kawa:
Was(ciebie i "janlewa") to chyba żyd zgwałcił analno-oralnie, że wszędzie ich widzicie :amused:

Warchlak1920

2017-12-15, 04:06
TB303 napisał/a:


Skończ się kompromitować :kawa:
Was(ciebie i "janlewa") to chyba żyd zgwałcił analno-oralnie, że wszędzie ich widzicie :amused:



To Ty się skończ kompromitować. Spiderowski dał Tobie konkretną odpowiedź, to wolisz rzucać się kałem z trollami czy idiotami. Jeśli to twój poziom, okej, twój cyrk, twoje małpy.

Odpowiem Tobie i innym na to co widzieliście na filmiku, jako kibol z dwudziestokilkuletnim stażem. Dla Was to jest nie zrozumiałe i potępiacie to w mniej lub bardziej subtelny sposób, oki, macie może chyba raczej jakieś racje. Nie zrozumiecie danej subkultury, jeśli nie myślicie ideami danej grupy tak jak je członkowie. Jakieś tam cele bądź myśli, nie wiem jakieś ideowe kierunki działań ma nawet najprymitywniejsza subkultura. Ja na przykład nie rozumie emo czy motop*zdek, ale czymś się chyba k***a kierują podejmując takie czy inne kroki. Ja mnie czy więcej może rozumiem czemu kibole Craxy (j***ne naplety, przepraszam musiałem), postąpili w taki dla Was nie komfortowy sposób, zachowali się tak na takim pięknym stadionie i spowodować u niektórych z Was ból dupy.

ch*j tam, za nie długo Sylwester i w samym Krakowie z publicznych cebulionów w ch*j pójdzie na leczenie naj***nych niedojebów, którzy w nieumiejętny sposób będą się popisywać zakupioną pirotechniką z straganów. Trzeba będzie wydać ich w ch*j, żeby ich poharatane kończyny poskładać jakoś, żeby się nie wykrwawili do rana. No, ale będzie przynajmniej coś oglądać na sadistic.pl. Ciekawe co wtedy napiszecie? A, pewnie nic, przynajmniej do czasu puki szwy Wam zdejmą.

mlekozklasa

2017-12-15, 09:18
j***ć piłkę nożną...ale skoro nie można poradzić sobie z patologią to ja mam na to sposób. Dobrać się do dupy firmie ochroniarskiej i przyj***ć jej z 5 milionów zł. kary, za to że dopuścili wniesienia pirotechniki na stadion. Gwarantuje, że na każdym następnym meczu w Polsce, będzie takie przeszukanie, że mysz się nie przeciśnie.

spinaczel

2017-12-15, 10:06
Policja powinna mieć RPG i szybko by się skonczyły takie akcj...

diegtiarov

2017-12-15, 14:47
Sracovie juz dawno powinni zdegradować z Ekstraklasy i tak samo powinni robić z innymi klubami w razie jakichkolwiek rozrób

Hesbollah

2017-12-16, 03:01
Jedno pytanie. Dlaczego nie prześwietla się każdej osoby, która wchodzi na stadion, skoro ryzyko jest oczywiste?

TB303

2017-12-16, 03:20
Warchlak1920 napisał/a:

To Ty się skończ kompromitować. Spiderowski dał Tobie konkretną odpowiedź, to wolisz rzucać się kałem z trollami czy idiotami. Jeśli to twój poziom, okej, twój cyrk, twoje małpy.


Nie zauważyłem jego postu... przepraszam :oops:

wigan77

2017-12-16, 11:31
najlepsi sa ci co uwazaja, ze takie akcje sie dzieja tylko tutaj w Polsce.

LesioO

2017-12-16, 13:00
Nikt nie wpadł na pomysł, aby obudować sektory dziczy pleksą?

Warchlak1920

2017-12-16, 14:09
LesioO napisał/a:

Nikt nie wpadł na pomysł, aby obudować sektory dziczy pleksą?



Tam, jak i na wielu innych stadionach sektory są obudowane pleksą. Sektor przyjezdnych na Sracovii nawet chyba podwójnie, jak dobrze pamiętam. Jednak dla chcącego nic trudnego, nie takie barykady się da obejść 8-)

Wiewór

2017-12-18, 08:51
RedIsGood napisał/a:

Świetny stadion k***a mać. Da się tam wnieść kilkadziesiąt kilogramów petard - da się wnieść i bombę. Wszystko da się wnieść. Ciekaw jestem jakby tak w końcu doszło do zamachu i zginęło kilkuset/kilka tysięcy kibiców (nie to, żebym płakał po tym gównie) kto by za to odpowiedział? Firma ochraniająca obiekt dała dupy po całości.


Rzecznik policji przeczytał by z kartki to co zawsze.
Wszystko obyło się zgodnie z procedurą. Policjanci pracują wzorowo i nie ma żadnych zastrzeżeń.

Podobno ostatnio AT w Krakowie odstrzeliło jakiegoś pato-kibola :-D
Gromkie brawa dla policji.