18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demotywujący fakt

t3mp • 2017-02-10, 13:54

A kogo z was to zdemotywowało? :D

mazga50

2017-02-11, 22:06
nowynick napisał/a:

Obrazek



cóś mamusia nieco zaniepokojona...

fiszer

2017-02-11, 22:46
@Rowan Grupę krwi A można mieć posiadająć allele AA lub A0. Jeżeli rodzice (oboje) mają A0, to istnieje 25% szansy, że ich dziecko będzie miało grupę krwi 0.

Tuzz

2017-02-12, 01:47
Rowan napisał/a:

zaczęliśmy się zastanawiać jak to jest że ona ma grupę krwi 0 skoro każdy z jej rodziców ma grupę krwi A, a z czwórki jej dziadów troje ma również grupę krwi A. Tylko jeden z jej dziadów ma grupę krwi 0. Jej dwie siostry mają grupę krwi A..


Grupa 0 jest jak najbardziej możliwa w takim układzie - dwójka dziadów to heterozygoty IAi, przez co jeden z rodziców również mógł odziedziczyć IAi - po połączeniu z drugim rodzicem (który na 100% ma układ IAi, ponieważ jeden jego rodzic ma oba allele recesywne a drugi grupę A) jest 75% na dziecko z grupą krwi A i 25% na dziecko z grupą krwi 0. Na kolor oczu składa się dużo więcej genów i sprawa jest skomplikowana, ale jak najbardziej mogły tak wyjść(chociażby w skutek mutacji o której wspomniałeś).
Cytat:

No i ch*j, no i cześć, ojciec ma A, matka AB, a ja... 0


Cytat:

Tą tabele to chyba jakis debil rysowal. Moi rodzice mają grupę 0, a ja mam B, a według tej tabeli przynajmniej jeden musi miec AB/B


Dla was mam złe wiadomości :amused:

hell.no

2017-02-12, 02:36
Ja mam łatwo, wystarczy porównać mordę moją, ojca i ojca mojego ojca. Wszyscy tak samo brzydcy i podobni niemal jak trzy krople wody, nie może być mowy o pomyłce.

voidinfinity

2017-02-12, 12:52
DrWhisky napisał/a:

193cm i 132 kg wagi



Spasłeś się tak, czy wpie**alasz na śniadanie sterydy? :krejzi:

Adolf

2017-02-13, 22:46
"bo baby trzeba pilnować,
albo
się
nie denerwować"