18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Demolka łazienki

CrazyEdek • 2021-09-22, 20:38
Kiedy ktoś nie płaci za wykonaną pracę.


Zasysacz

2021-09-23, 01:20
buczkog napisał/a:

Ktoś widział jak ten koleś wykonał swoją pracę? . TO ON powinien zapłacić za zmarnotrawione materiały i GÓWNO DOSTAĆ: (zdjęć nie daję ale macie linka)



Biorąc pod uwagę jakość wykonania to zaj***nie młotem wcale nie pogorszyło stanu :P

daminoday

2021-09-23, 03:47
No niewiem, troche wyglada na fejk, czemu on na koncu dal jej jego narzedzia a ta je zabrala I lecithin za nim jak by byla jego pomocnikiem? Kurcze

Aha sory ona byla z nim, za duzo wychlalem

Adi949

2021-09-23, 05:53
Tobiahus96 napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił.



Widzisz jak on to położył? Też bym nie zapłacił.

pochminick

2021-09-23, 05:58
Mój pies wykładając łazienkę betonowymi płytami chodnikowymi osiągnąłby wyższy poziom estetyki.

Novik

2021-09-23, 06:18
Dobrze że zniszczył bo tak ch*jowo położył i chciał 7 tysięcy k***a mać iksde

juras32

2021-09-23, 06:29
buczkog napisał/a:

Ktoś widział jak ten koleś wykonał swoją pracę? . TO ON powinien zapłacić za zmarnotrawione materiały i GÓWNO DOSTAĆ: (zdjęć nie daję ale macie linka)



Faktycznie słabo wyszedł ten remont skoro znów trzeba zrobić remont

:mrgreen:

Xardas132

2021-09-23, 11:09
Tobiahus96 napisał/a:

I bardzo dobrze zrobił.



Życzę tobie takiego partacza, co zmarnuje twój czas, a potem przyjdzie i jeszcze rozwali to co zj***ł. Jedynie pocieszającą myślą jest to, że sprawa trafi do sądu.

Czecho

2021-09-23, 11:54
Jak by była ładna, to choć dupą by mogła zapłacić. A tak to dupa z łazienki.

Kosmodysk

2021-09-23, 13:19
pochminick napisał/a:

Mój pies wykładając łazienkę betonowymi płytami chodnikowymi osiągnąłby wyższy poziom estetyki.



Długo w budowlance? Psy to z Polski czy Ukrainy?

kampton

2021-09-23, 15:29
Sprzedaje materiały budowlane. Gdzie byli właściciele jak on kładł te kafle ? Pognał bym go po pierwszej ścianie. Ale tak to jest jak się bierze pierwszego lepszego "majstra" a nie z polecenia! Lepiej poczekać pół roku i mieć zrobione tak jak powinno być . Aż mi się znajomi przypomnieli jak nie chciało im się czekać na fachowca bo oni już muszą się wprowadzić. Kupili dużo metrów drogich kafli i później musieli je zrywać i kłaść drugi raz. :D

MisiaXD

2021-09-25, 07:22
buczkog napisał/a:

Ktoś widział jak ten koleś wykonał swoją pracę? . TO ON powinien zapłacić za zmarnotrawione materiały i GÓWNO DOSTAĆ: (zdjęć nie daję ale macie linka)



Dokładnie. Idioci nie wiedzą o co chodzi i biją brawa dla partacza. Chodź jeden kumaty zagłębił się w temacie.