18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Delegowanie babci z pojazdu, kraj z gówna i patyków

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-03, 09:36
Podobno babcia nieprzyjemnie pachniała, więc pan konduktor postanowił ją pilnie ewakuować. Reszta pasażerów nie potwierdzała złego zapachu owej babci.


darayavahus

2023-03-03, 15:49
Duczki1234 napisał/a:

Kiedyś tak się załatwiłem w Warszawskim tramwaju .Jechały 2 przedziały pierwszy zaj***ny opór jak w japońskim metrze, za nim 1 gościu spał i z 4 osoby przy wyjściu . .Jakie było moje wk***ienie gdy przez 2 stacje kisiłem się z Jebiącym padliną menelem . Nie wiedziałem że to on jedzie tramwajem czy tramwaj zajeżdza nim...



gościu siadł koło mnie, założyłem maskę, czego z reguły nei robię, a on zwróciwszy na to uwagę rzekł - gołąb na mnie nasrał.

michal257

2023-03-03, 17:35
Kraj z gówna i patyków czyli co? Polska pod zaborem Brukseli? To by się w sumie zgadzało :)

avalanch

2023-03-03, 17:40
Tak kończą stare baby co trzymają siatki na siedzeniach :D

Quassar

2023-03-06, 11:18
avalanch napisał/a:

Tak kończą stare baby co trzymają siatki na siedzeniach



No tak ale przyp***zieli sie do młodej osoby żeby ustąpić miejsca..
Ale jak stara baba starej babie zajmuje miejsce trzymając siatki to już mądrze nie wspomnieć...

Ogolnie to już mam wyj***ne na starych pierdzieli stoi taka baba na przystanku ławka wolna nie usiądzie,
a na dodatek stoi przy ruchomej 4-6 pasmówce na przystanku i jeszcze kurzy fajki...
Tak że ch*j w dupe... ja bede siedział, a ona niech stoi skoro ma zdrowie aby stać i kurzyć w miejscach publicznych po mimo zakazu!!