18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dekret o wyzwoleniu kobiet

Seiljakoko • 2011-05-06, 16:07
Niektóre punkty radzieckiego "Dekretu o wyzwoleniu kobiet". Jest to historyczny akt prawny:

1. Od 1 stycznia 1918 roku znosi się prawo do stałego związku z kobietami które osiągnęły wiek od 17 do 32 lat.

4. Wszystkie kobiety których dotyczy dekret przestaja być własnością prywatną a stają się własnoscią klasy pracowniczej

5. Zarządzanie dystrybucją kobiet powierza się Radom Robotniczym , Żołnierskim i Chłopskim.

6. Obywatele mężczyźni mają prawo do korzystania z kobiet nie częściej niż cztery razy w tygodniu nie dłużej niż trzy
godziny

11. Kobiety zachodzące w ciążę zwolnione są ze swych obowiązków wobec państwa na 4 miesiące ( 3 miesiące do i 1 przed porodem )

12. Niemowlęta po upływie miesiąca oddają się pod opiekę "Ludowym Żłobkom", gdzie wychowują się i otrzymują wykształcenie do 17-letniego roku życia

16. Winni rozprzestrzeniania chorób wenerycznych będa stawać przed sądami rewolucyjnymi .

Radzie poleca się wnosić poprawki i udoskonalać dekret.
:cycki: :cycki: :cycki:

Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem :-/ .

meszamorum

2011-05-06, 17:36
Tylko, że to nie jest akt radziecki (sowiecki), ale ustawy rad anarchistycznych

Pinkol89

2011-05-06, 17:44
"(3 miesiÄ…ce do i 1 przed porodem)" hmmmmmm ...

ni...........it

2011-05-06, 20:03
"Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem :-/ . "
eee, w sumie. ale wolałbym (jeśliby coś takiego teraz powstało), żeby kurestwo wśród kobiet nie rozprzestrzeniało się tak, jak dresiarstwo i głupota na ulicach

eles

2011-05-07, 11:01
źródło?

mildyner

2011-05-07, 13:58
Właśnie Pinkol, czy to czasem nie o 3 mies. po poczęciu i jeden przed porodem chodziło?

edge

2011-05-11, 18:19
mildyner napisał/a:

Właśnie Pinkol, czy to czasem nie o 3 mies. po poczęciu i jeden przed porodem chodziło?



A co przez te 3 miechy po poczęciu trędowata jest? Chodziło o 3 miechy przed porodem i 1 po, ale jak zwykle musi się gdzieś chochlik zagnieździć.

Stalin nasz Pan.

Wilku94

2011-05-11, 18:26
Dwojak napisał/a:


Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem :-/ .


Chyba na szczęście ;)

Vindigo

2011-05-11, 19:09
Faceci jakoś muszą leczyć swoje chore kompleksy, pozostaje chyba tylko ich olewanie (facetów rzecz jasna)

typczan

2011-05-11, 22:49
Masz piwo za Radom .

st...........ry

2011-05-14, 10:39
Thelema a jak myslisz skad sie biora u mezczyzn te chore kompleksy chyba nie znieba co ?? to wasza wina kobiet ze same nie wiecie czego chcecie czy duzego ch*ja ktory was pprzeora jak zwykla lale do dmuchania czy moze faceta z malym ale takiego co oprocz dziury zauwazy w was jeszcze czlowieka i bedzie mial do was szacunek ??

BÃ...........³g

2011-05-15, 12:25
stary napisał/a:

to wasza wina kobiet ze same nie wiecie czego chcecie czy duzego ch*ja ktory was pprzeora jak zwykla lale do dmuchania czy moze faceta z malym ale takiego co oprocz dziury zauwazy w was jeszcze czlowieka i bedzie mial do was szacunek ??



Ja pie**olÄ™.
Jakie wy kobiety poznajecie, w Twoim poście wyczuwam frustracje z powodu małego członka.
Są tępi faceci, są głupie kobiety, proporcja 1:1.

A co do wymagań kobiet, nie możesz tego połączyć?
Dobrze ją zerżnąć, a jednocześnie być wyjątkowym mężczyzną?

P.S udane życie seksualne jest konieczne w związku, pogódź się z tym. :roll:

st...........ry

2011-05-15, 15:07
Bóg

To co napisales masz racje :) tylko kto powiedzial ze nie jestem dobrym mezczyzna ktory jednoczesnie moze dobrze zerznac kobiete :) napisalem ogolnikowo a ty odrazu wylapales to co cie najbardziej boli i sie doj***les jak gimbus ja mam zajebiscie udane zycie seksualne z moja kobieta o ktyrym ty pewnie mozesz pomarzyc :) i tak wogole czemu cytowales fragment wypowiedzi a nie calos robisz jak pie**oleni jechowcy ktorzy przypie**alaja sie do religi katolickiej wylapujac fragmenty bibli jestes takim samym gnojem jak oni za robote byscie sie wzieli i rowy posprzatli :)


Co do wymagan kobiet to sie jebles bo ja dobrze i rzne swoja kobiet i jestem dla niej dobry wpie**alasz sie miedzy mlot a kowadlo nie wiedzac ze Thelema to moja ..... no wlasnie my razem mamy wieksze darcie niz ty sobie mozesz wyobrazic ale pewnie nitk cie nie lubi to postanowiles sie wysilic i zablysnac w sadolowym swiecie :) milego spinania sie :)

P.S. Nie mam nic do kociej wiary ale to wpie**alanie sie do domow i nauczanie jest wk***iajace i bez znaczenia czy robia to katole, brudasy, jechowcy itp po prostu nie lubie jak ktos na sile mnie do czegos namawia

BÃ...........³g

2011-05-16, 07:57
Koniec dyskusji, wygrałeś.