18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dekret o wyzwoleniu kobiet

Seiljakoko • 2011-05-06, 16:07
Niektóre punkty radzieckiego "Dekretu o wyzwoleniu kobiet". Jest to historyczny akt prawny:

1. Od 1 stycznia 1918 roku znosi się prawo do stałego związku z kobietami które osiągnęły wiek od 17 do 32 lat.

4. Wszystkie kobiety których dotyczy dekret przestaja być własnością prywatną a stają się własnoscią klasy pracowniczej

5. Zarządzanie dystrybucją kobiet powierza się Radom Robotniczym , Żołnierskim i Chłopskim.

6. Obywatele mężczyźni mają prawo do korzystania z kobiet nie częściej niż cztery razy w tygodniu nie dłużej niż trzy
godziny

11. Kobiety zachodzące w ciążę zwolnione są ze swych obowiązków wobec państwa na 4 miesiące ( 3 miesiące do i 1 przed porodem )

12. Niemowlęta po upływie miesiąca oddają się pod opiekę "Ludowym Żłobkom", gdzie wychowują się i otrzymują wykształcenie do 17-letniego roku życia

16. Winni rozprzestrzeniania chorób wenerycznych będa stawać przed sądami rewolucyjnymi .

Radzie poleca się wnosić poprawki i udoskonalać dekret.
:cycki: :cycki: :cycki:

Niestety, Józef Wissarionowicz Dżugaszwili, czyli Stalin uchronił mieszkańców ZSRR przed tym dekretem :-/ .

WhiteBaran

2011-05-16, 16:42
Cytat:

ja mam zajebiscie udane zycie seksualne z moja kobieta o ktyrym ty pewnie mozesz pomarzyc



Nie ma to jak się wywyższać nie znając drugiego. Brawo. Skąd wiesz, że on ma gorsze życie seksualne od ciebie ? Nie chwalił się tym, więc takie farmazony znikąd prawisz.

Cytat:

Thelema to moja ..... no wlasnie my razem mamy wieksze darcie niz ty sobie mozesz wyobrazic ale pewnie nitk cie nie lubi to postanowiles sie wysilic i zablysnac w sadolowym swiecie



Stary, czy ty masz kompleksy ? Zobacz swój poprzedni post i przemyśl, czy tak byś się zwracał do swojej kobiety ? ( Zakładam tylko ). Naucz się pisać składniej i ładniej dla oczu, bo błędy i brak znaków polskich bije po oczach.

Pzdr dla starego, którego życie seksualne jest tak udane, że się tym chwali,
WhiteBaran.

st...........ry

2011-05-17, 20:41
WhiteBaran

Kolego a czy napisalem ze Bóg ma gorsze życie seksualne odemnie ??? Chyba k***a nie :) napisałem ze moze pomarzyc o takim zyciu seksualnym jakie ja mam a nie ze on ma gorsze lub go nie ma wcale naucz sie kolego czytac ze zrozumieniem :)

Wiesz pisze jak mi sie podoba i ch*j ci do tego to co napisalem kazdy potrafi przeczytac po drugie to nie jest portal jakis pie**olonych polonistow wiec moge pisac jak mi sie podoba :)

Co do tego kim jest dla mnie Thelema zazdroscisz mi czy co ?? Wiesz jak sie czlowiek z czlowiekiem dogaduje i rozumie to mozna zartowac i zwracac jak ci sie podoba do drugiej osoby jesli sie wie ze ona doskonale wie kiedy zartujesz a kiedy nie ale jak widac znalazl sie taki ktos jak ty co probuje mi sie wpie**olic w moje zycie i kontakty z druga osoba i w dodatku probujesz udawac ch*j wie kogo jesli jestes taki sztywny to po ch*j odwiedzasz harda jak byle co cie boli ?? kazdy zyje na swoj sposob ja swoja kobiete szanuje, to ze czasem cos glupiego napisze to jedno ale zrozum baranie ze zycie realne to nie wirtualne :) dla mnie jedno i drugie dzieli przepasc reszty sie domysl jak jestes taki moralny

Kolego napisales ze mnie pozdrawiasz dziekuje i powiedz mi dlaczego uwazasz ze sie chwale po prostu napisalem ze mam udane zycie seksualne w kontekscie wypowiedzi Boga :) ale widac ze Tobie chyba zal dupe sciska ze sa na tym swiecie bardzo szczesliwi ludzie a ty biedny masz zawsze najgorzej :)

Czlowieku ogarnij sie i nie biersz wszystkiego na serioo bo inaczej albo zostaniesz jakims pie**olonym psycholem lub bedziesz do konca zycia siedzial przy kompie w 4 scianach sam jak kolek i zmienial tylko reke ....

Milego spinania sie :)