18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debilni amerykanie...

~Velture • 2017-09-07, 13:21
Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaką papkę z mózgu im tam robią w USA...

Dla nieanglojęzycznych:
Gość mówi, że korea północna przeprowadziła pomyślnie detonację swojej pierwszej bomby wodorowej (czyli mówiąc potocznie głowicy atomowej) i, że świat jest podekscytowany i co oni sądzą na ten temat.

Banda idiotów...

[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=StrVmb1ISoI[/YouTube]

Loaloa

2017-09-07, 20:59
A może oni są po prostu uprzejmi i naprawdę ich cieszy, że inny kraj coś osiągnął. Wiem, trudno w to uwierzyć w kraju, gdzie każdy by gówno spod siebie zjadł, a sk***ienie narodku go zamieszkującego jest wręcz legendarne.

Noemi1998

2017-09-07, 21:52
Jak kiedys KIM wystrzeli rakiete na GUAM albo SF /L.A -to tez powiem w myslach " Dream come true" . A pozniej zapale papierosa ,stane przy oknie i bede czekac na fale uderzeniową ....

pi...........ja

2017-09-07, 22:14
AleDlaczego napisał/a:



Głowica atomowa, a bomba wodorowa to dwie różne rzeczy dziecinko. Bomba wodorowa to potoczne określenie głowicy termojądrowej. Zasada też zupełnie inna - w głowicy atomowej wykorzystuje się rozpad jąder ciężkich na lżejsze, w termojądrowej syntezę lekkich w cięższe. Z termojądrowej uzyskuje się nieporównywalnie więcej energii przy tej samej masie ładunku.

I do tego wodorowa jest eko :-D

-BALROG

2017-09-08, 00:46
Co z tego że kim zdetonował 5-10 bomb atomowych czy wodorowych gdy w czasach 1945-1998 zdetonowano łącznie 2053 bomb atomowych z czego najwięcej USA (1032), ZSRR (715) i Francja (210) .USA jako pierwsza i mam nadzieję ostatnia zdetonowała głowicę na obszary cywilne. Nie zrozumcie mnie źle, nie bronie kima, ale nie widzicie jaką hipokryzję uprawia USA?
Szeryfowamia im się zachciało. Zapomniał wół jak cielęciem był.

Ps. A nam próbują wmówić że najwięcej ziemię zanieczyszczają samochody.

IceRoad

2017-09-08, 01:04
Zejsrało się? Of course we congratulate

Wiewór

2017-09-08, 08:57
Śmiejecie się z amerykanów a ilu idiotów na tym forum oburza się, że inne kraje chcą zabronić "suwerennej" Korei samodecydowania o produkcji broni atomowej?

Timitum

2017-09-08, 15:05
@up ta suwerenna Korea wystrzeliła rakiety balistyczne w stronę Japonii (ostatnio chyba miesiąc czy dwa temu). Lider ten suwerennej Korei jest tak suwerenny, że cały czas próbuje szantażem wymuszać transporty jedzenia, i odkąd się zmieniło szefostwo jUeSAj ch*ja mu to daje. Suwerennie aktywnie gnębi swoich mieszkańców, którzy już suwerenni nie są (technicznie są to rządy tyrana, dosłownie).

Innymi słowy proszą się o wpie**ol od dłuższego czasu, szantażując inne kraje. A inne kraje wychodzą z założenia, że lepiej ich trzymać krótko, bo jebną bombą i trzeba będzie ich zmieść z powierzchni - i na ch*j to komu?

Jorgen88

2017-09-09, 02:32
ogólnie to chyba wszyscy wiemy, że juesej to kraj dla debili i grubasów o czarnych nie wspomnę. przykład ? "co to manual? ale jak to tak", "gratki korea" ahhh o geografii i historii nie wspomnę