18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debilni amerykanie...

~Velture • 2017-09-07, 13:21
Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaką papkę z mózgu im tam robią w USA...

Dla nieanglojęzycznych:
Gość mówi, że korea północna przeprowadziła pomyślnie detonację swojej pierwszej bomby wodorowej (czyli mówiąc potocznie głowicy atomowej) i, że świat jest podekscytowany i co oni sądzą na ten temat.

Banda idiotów...

[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=StrVmb1ISoI[/YouTube]

Knegarn

2017-09-07, 13:32
Jak oni w zombi wierzą więc takie tematy to codzienność

Radbug

2017-09-07, 14:04
Nie dziwi mnie to. Powszechnie wiadomo, że California to największe w U.S.A. siedlisko liberalnej sp***oliny umysłowej. W ostatnich wyborach 30% przewagi Clinton nad Trumpem, najwięcej ze wszystkich stanów, wszędzie tak zwana tolerancja, legalne małżeństwa homo, wspieranie stanowymi pieniędzmi klinik aborcyjnych itp.

Zastanawiające, że zawsze w takich miejscach najwięcej jest "młodych wykształconych z wielkich miast" z ich inteligencją
nie przekraczającą ich rozmiaru buta co widzieliśmy na filmiku.


SpeedyG

2017-09-07, 14:42
Przecież to jest coś pokroju matura to bzdura, czyli tylko najgłupsze wypowiedzi są emitowane.
Myślę, że gdyby ktoś na ulicy zapytał się o to samo w Polsce w jakimś większym mieście to też znalazłoby się paru debilów.

CoJaTamKurwaWiem

2017-09-07, 15:22
No jak juz bylo w tivi, do tego jeszcze hamerykanskiej, to musi byc prawda....
:homer_uv:
Tak wlasnie wyglada pokolenie tvn'u, k***a....
Mam na mysli autora, nie tych aktorow z klipu.

nowynick

2017-09-07, 15:47
ta babeczka co Kim Dzong Una wymienia z nazwiska ewidentnie podstawiona. Reszta nie wiem, ale mimo wręcz legendarnej głupoty Amerykanów po prostu nie wierzę, że aż tylu debili znaleźli...

karakal

2017-09-07, 16:11
Pytanie do modów, da się załatwić opcję "ignoruj" przy postach velture?

ProVVe

2017-09-07, 16:50
Eee całe życie i jeszcze mało człowiek się nadziwi :amused:

saves

2017-09-07, 16:56
Ta z 0:42 to tylko do chapania dzidy się nadaje.

Al...........go

2017-09-07, 17:01
Velture napisał/a:

Gość mówi, że korea północna przeprowadziła pomyślnie detonację swojej pierwszej bomby wodorowej (czyli mówiąc potocznie głowicy atomowej)



Głowica atomowa, a bomba wodorowa to dwie różne rzeczy dziecinko. Bomba wodorowa to potoczne określenie głowicy termojądrowej. Zasada też zupełnie inna - w głowicy atomowej wykorzystuje się rozpad jąder ciężkich na lżejsze, w termojądrowej syntezę lekkich w cięższe. Z termojądrowej uzyskuje się nieporównywalnie więcej energii przy tej samej masie ładunku.

~Velture

2017-09-07, 17:18
karakal napisał/a:

Pytanie do modów, da się załatwić opcję "ignoruj" przy postach velture?


Da się!
Jeden z użytkowników nawet ma instrukcję jak używając adblocka to zrobić.
Do końca nie pamiętam jak ale coś w adblocku ustawiasz blokowanie adresu url czyjegoś awatara.
W tym wypadku dajesz prawym klawiszem myszki na mój awatar, kopiujesz url obrazka i w adblocku ustawiasz.
Mam nadzieję, że pomogłem kolego!

No chyba, że wolisz prościej to zwyczajnie widząc lisa w zielonym kółku scrollujesz dalej i nie odpalasz.

Ko...........ro

2017-09-07, 17:43
pytanie przetumaczone a teraz przetumacz odpowiedzi

nie znam amerykańskiego jenzyka !!!!!!!

do h*ja Pana !!!

~Velture

2017-09-07, 18:08
@up
a znasz angielski?

Lingula

2017-09-07, 19:16
Wszystkie upy - piszecie co wam slina na jezyk przyniesie. Mieszkam w Stanach juz ladnych pare lat i istnieja pewne roznice kulturowe pomiedzy Polakami a Amerykanami. Zadna, z wyjatkiem moze dwoch wypowiedzi w reportazu nie wydala mi sie autentyczna. Kazda osoba, szczegolnie mloda na ulicach duzych miast slyszy o Korei polnocnej przynajmniej raz dziennie w radiu i innych mediach. Poziom ciekawosci Amerykanow przerasta ciekawosc Polakow wielokrotnie, debata na temat polityki miedzynarodowej to po prostu jeden ze sposobow w jaki sie tutaj spedza czas i zartuje. Dodatkowo u Kimmela w takich ankietach ulicznych sa mlodzi aktorzy, w koncu to Hollywood. Zabawne to jest dla mnie, bo obrocilo ten zart przeciwko wam.

BrianGriffin

2017-09-07, 19:59
To akurat nie jest takie głupie, stany co jakiś czas szukają nowego kraju do wprowadzenia demokracji, więc cieszą się, że ktoś pojawił się na horyzoncie.