18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil za kierownicą wymija autobus

Tekamaru • 2022-10-26, 09:11

prawko to chyba wygrał w laysach

Fiksat

2022-10-26, 09:16
* wyprzedza

wymijanie to inny manewr

wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut

na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak p*zda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi :)

dennissliwa

2022-10-26, 09:42
Ty chyba nawet prawka nie masz skro wyprzedzanie i wymijanie to dla ciebie to samo :D

Pawehan

2022-10-26, 09:56
Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.

Suckday

2022-10-26, 10:10
Sami "znafcy" widzę.
Tak jeszcze sygnały dźwiękowe i świetlne sobie odpalić.
Bandzie czubków, jak trafi swój na swojego nic nie pomoże.
Tak naprawdę, to ograniczenie zaufania do innych uczestników ruchu drogowego jest podstawą.
Nie ufaj nikomu, nawet gdy masz pierwszeństwo.
Tyle w temacie,
Dziękuję.

Jarosławkaczyński

2022-10-26, 10:46
Pawehan napisał/a:

Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.



Czemu nie można "wymijac" 5 aut na raz? Musiałbym się co chwilę zatrzymywać bo z naprzeciwka co chwila vos jedzie, no i cały czas musiałbym mrugac długimi?

Heliar

2022-10-26, 11:21
Pawehan napisał/a:

Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.



Włączyć drogowe, ty to k***a najpierw włącz myślenie.

Suckday

2022-10-26, 11:38
Jarosławkaczyński napisał/a:

Musiałbym się co chwilę zatrzymywać bo z naprzeciwka co chwila vos jedzie



Kaczor, nie kompromituj się, ty i prawo jazdy. :smiechzula:

A wszystkim co pie**olą o miganiu światłami powiem, że jest to łamanie prawa.
Pomigajcie sobie drogowymi w obszarze zabudowanym, a już w ogóle ostrzegając o patrolu, to psy dojebią wam mandat za niewłaściwe używanie świateł.
ch*j, że po złości, ale zgodnie z przepisami.

azazel757

2022-10-26, 12:30
Zastanawia mnie to jak do sprawy podejdzie policja. W zasadzie biały wymusił, ale też koleś mógł wyhamować na tyle aby nie dopuścić do kolizji.

michu225

2022-10-26, 12:44
Suckday napisał/a:

Sami "znafcy" widzę.
Tak jeszcze sygnały dźwiękowe i świetlne sobie odpalić.
Bandzie czubków, jak trafi swój na swojego nic nie pomoże.
Tak naprawdę, to ograniczenie zaufania do innych uczestników ruchu drogowego jest podstawą.
Nie ufaj nikomu, nawet gdy masz pierwszeństwo.
Tyle w temacie,
Dziękuję.



No właśnie ze względu na brak zaufania możesz w dzień pizgać drogowymi widać na filmie że białasek ma chęć wyskoczyć i patrzy w dal zamiast w lusterko.

Payan

2022-10-26, 13:02
Cytat:

prawko to chyba wygrał w laysach


nie, bo w chipsach 8-)

Lexter

2022-10-26, 13:09
Włożyłeś kij w mrowisko tym tekstem :mrgreen: teraz jak to mamy w zwyczaju każdy będzie udawał znawcę :mrgreen:

Szary_Jeleń

2022-10-26, 13:30
Niektórzy to mają farta żeby tak wygrać prawko w czipsach, ja musiałem kuć, chodzić na jazdy i zdawać 2x, w 2010.

MrBanankiewicz

2022-10-26, 14:01
Winnym zdarzenia jest oczywiście kierowca białej taksówki przez nieustąpienie pierwszeństwa przy zmianie pasa. Wszystkim co pie**olą o wyprzedzaniu kolumny aut powiem że polskie prawo tego nie zabrania (tak wiem że to nie Polska na filmiku). A tym co pie**olą o zasadzie ograniczonego zaufania proponuję nie wychodzić z domu i do wanny zbyt często nie wchodzić bo też się można zabić. A kierowca z kamerką też p*zda bo mimo że mógł spodziewać się zagrożenia na sekundę przed nim (użył nawet klaksonu) to mimo to wykonał w ch*j przesadzony manewr omijania wpie**alając się w autobus, a nie było potrzeby nawet zjeżdżać z asfaltu. Ogolnie wszyscy na filmiku i w komentarzach to debile, nie wykluczając oczywiście mnie. Pozdrawiam.

CrookerS

2022-10-26, 15:46
Suckday napisał/a:

Kaczor, nie kompromituj się, ty i prawo jazdy.
A wszystkim co pie**olą o miganiu światłami powiem, że jest to łamanie prawa.
Pomigajcie sobie drogowymi w obszarze zabudowanym, a już w ogóle ostrzegając o patrolu, to psy dojebią wam mandat za niewłaściwe używanie świateł.
ch*j, że po złości, ale zgodnie z przepisami.



Nie zesraj sie. Tak, mruganie jest lamaniem prawa ale mam wyj***ne.
Zawsze mrugam innym jak stoja psy bo nie jestem ch*j, a wnioskujac z Twojej wypowiedzi to Ty nim jestes + p*zda nie kiewca. Elo.

Obys kiedys wylapal karme jak kumulacja w lotto :ok:

P.s.
Oczywiscie mruganie (poganianie) w takiej sytuacji lub na autostradzie nic nie daje, wrecz wk***ia bardziej. Wiec za to ch*j w dupe wszystkim poganiaczom :ok: