18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil za kierownicą wymija autobus

Tekamaru • 2022-10-26, 09:11

prawko to chyba wygrał w laysach

danielxc717

2022-10-26, 15:56
Pawehan napisał/a:

Wymijać powinno się po jednym aucie a nie 5 na raz . I światła włączyć nawet drogowe przełączając na mijania kiedy jest jasno, żeby być lepiej widocznym . I rura ile fabryka dała ,na dość wysokich obrotach.



Następny debil. A gdzie prawo zakazuje wyprzedzać kilka, aut? Wyprzedzać cwoku nie wymyjac

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-26, 16:30
Wymijać to można pojazd z przeciwka.k***a zrobić kartę rowerową a nie w internetach wstyd rodzinie robić

Hollo

2022-10-26, 16:42
Jaką trzeba być nie doj***ną p*zdą żeby nie przewidzieć tego co chce zrobić nie doj***ny kierowca białej taksówki. Obaj powinni stracić prawo jazdy dożywotnio.

MrBanankiewicz

2022-10-26, 16:44
CrookerS napisał/a:


P.s.
Oczywiscie mruganie (poganianie) w takiej sytuacji lub na autostradzie nic nie daje, wrecz wk***ia bardziej. Wiec za to ch*j w dupe wszystkim poganiaczom



Mów za siebie... jak się jest zakompleksionym układaczem kostki w golfie to może i wk***ia. Ja w takiej sytuacji możliwie najszybciej robię miejsce na lewym pasie, podnosząc rąsie w geście przeprosin że nie zorientowałem się wcześniej i szybszy ode mnie pan musiał się o ten (niestety dla większości nieoczywisty) manewr upominać. Nie rozumiem co ludziom przeszkadza że ktoś chce jechać szybciej. Robisz typowi miejsce i tyle go widziałeś. Ja nienawidzę oblegaczy lewego pasa. Bo jest tłok na lewym to już nie trzeba zmieniać na prawy, jedźmy 2 kilometrowym sznurem tempem jednej c**y na początku.. macie k***a rację..

kris1978

2022-10-26, 17:48
Fiksat napisał/a:

* wyprzedza
wymijanie to inny manewr
wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut
na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak p*zda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi



A mnie drażnią k***y w sedanach i SUVach, które pomimo setek możliwości wloką się za autobusem i robią sztuczne korki.

Pawehan

2022-10-26, 19:16
Jarosławkaczyński napisał/a:

Czemu nie można "wymijac" 5 aut na raz? Musiałbym się co chwilę zatrzymywać bo z naprzeciwka co chwila vos jedzie, no i cały czas musiałbym mrugac długimi?



Zobacz ile na tym filmie zajęło mu to czasu ,kilka samochodów. Chcesz wyprzedzać na długiej prostej po pięć samochodów, potrafisz widzieć tak daleko ?

Gruchenfuhrer

2022-10-26, 21:15
Suckday napisał/a:

Sami "znafcy" widzę.
Tak jeszcze sygnały dźwiękowe i świetlne sobie odpalić.
Bandzie czubków, jak trafi swój na swojego nic nie pomoże.
Tak naprawdę, to ograniczenie zaufania do innych uczestników ruchu drogowego jest podstawą.
Nie ufaj nikomu, nawet gdy masz pierwszeństwo.
Tyle w temacie,
Dziękuję.



O to, to. Ja k***om puszkarzom nie ufam do tego stopnia, że nawet na jednokierunkowej oglądam się w obie strony. I dzięki temu jeszcze żyję...

Perhydrol

2022-10-26, 21:35
Pamiętajcie - najpierw klakson, potem reakcja. Nigdy odwrotnie.

khaman

2022-10-26, 23:18
Hamowanie klaksonem, każdy amortyzator z innej epoki, jak i opony. Test łosia typu Seba w Audi a4 2000.

Suckday

2022-10-27, 04:27
@ CrookerS, tak ciociu, pomrugaj sobie latarką w dupie.

Nie mam zwyczaju wdawać się w polemikę z upośledzonymi umysłowo, ale rozbawiłeś mnie pajacyku :smiechzula:

Jarosławkaczyński

2022-10-27, 10:10
Pawehan napisał/a:

Zobacz ile na tym filmie zajęło mu to czasu ,kilka samochodów. Chcesz wyprzedzać na długiej prostej po pięć samochodów, potrafisz widzieć tak daleko ?


czytaj debilu ze zrozumieniem

Dominikku

2022-10-27, 14:49
Fiksat napisał/a:

* wyprzedza
wymijanie to inny manewr
wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut
na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak p*zda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi



Panika może nie (skoro twierdzisz, że szrot to zawieszenie pewnie też miał rozj***ne) ale zły nawyk trąbienia na innych zamiast ogarnięcia sytuacji za kierownicą

SlimShady

2022-10-27, 23:48
Fiksat napisał/a:

* wyprzedza
wymijanie to inny manewr
wymusił oczywiście kierowca białego sedana, ale zawsze mnie drażnią ludzie którzy grzeją do odciny te swoje rupiecie przy wyprzedzaniu takiego sznura aut
na filmie widać, że ledwo się zbiera, na koniec jeszcze spanikował jak p*zda i wpadł w poślizg - nie żal mi takich ludzi



Tak samo uważam, łapaj piwo ode mnie

Wojciech__30

2022-10-29, 02:53
Wymijanie to jazda w przeciwnym kierunku głupia k***o :!: