18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawaj, dawaj!

~Beny • 2018-04-13, 09:59
I jeszcze trochę :amused:


dr_dex

2018-04-13, 19:33
leonfun napisał/a:

Quattro - to brzmi terenowo :P



To powiedz mistrzu na jakiej podstawie sadzisz ze ta audica ma quattro ? S-ka to to nie jest wiec w standardzie tego nie ma

gabriel0

2018-04-13, 19:58
Przeczytałem wszystkie komentarze, obejrzałem film z yt, i zaraz prawie będę mógł zobaczyć o co chodzi w filmie z tematu.

Pawlogen

2018-04-13, 21:51
@dr-dex ma napęd quatro to jest audi a6 c6 lub c7 więc jest w standardzie, jak widać na filmie koleś nawet nie próbuje nim ruszyć albo coś rozj***ł w aucie albo brakło paliwa

pawlo884

2018-04-13, 22:44
Cytat:

@dr-dex ma napęd quatro to jest audi a6 c6 lub c7 więc jest w standardzie, jak widać na filmie koleś nawet nie próbuje nim ruszyć albo coś rozj***ł w aucie albo brakło paliwa



przykro mi ale nie ma czegoś takiego jak quattro w standardzie. Jest to opcja i to grubo płatna.

razak

2018-04-13, 23:31
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Velture, jak zwykle pozjadałeś wszystkie rozumy i jesteś najmądrzejszy, ale nawet nie wiesz o czym pie**olisz :roll: Jak to szło? Mądry od głupiego różni się tym, że głupi mówi co wie, a mądry wie co mówi?

Offroadowcy się wyciągają tzw. linami kinetycznymi lub też w skrócie kinetykiem. Jest to właśnie elastyczna linka do wyciągania z rozpędu aut zaklejonych w błocie, wodzie, piasku itp.
Masz i oglądaj:



A niestety stalową liną wyrwał mu kawałek pasa przedniego.

i coś Ty teraz najlepszego narobił ? przecież własnie zj***łeś mu cały weekend... Całe dwa dni będzie starał Ci się udowodnić, że jednak sie mylisz :D a jak zabraknie mu argumentów to dostaniesz ostrzeżenie czy coś w tym stylu tak jak dostałem ja bo uraziłem jego 3 cm ego :D

marcinsud

2018-04-13, 23:31
@Tilg_die_Schmach tylko terenówki to relikty na ramie, a nie gówienka z uchem wkręcanym w podłużnicę z blaszki która ma się przy jebnięciu złożyć.

Kiedyś kumpel skrzywił podłużnice w swoim bolidzie będąc holowanym tak po prostu. Parę szarpnięć linka lekko po skosie i tyle z auta.

Ti...........ch

2018-04-14, 00:57
marcinsud, przecież nigdzie nie stwierdziłem, że zwykła osobówka z nadwoziem samonośnym nadaje się do takiego wyciagania i wiem, że terenówki są osadzone na solidnej (o ile ruda się nie wgryza) ramie.

dr_dex

2018-04-14, 20:11
Cytat:


przykro mi ale nie ma czegoś takiego jak quattro w standardzie. Jest to opcja i to grubo płatna.



no wlasnie jest w standardzie ale tylko w modelach S/RS. W modelach A jest to opcja (stad bylo moje pytanie na poczatku)

merh

2018-04-15, 10:17
Pas przedni jest przykrecany od frontu do podluznic. W sumie to nic wielkiego sie nie stało.