18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darek Hoffman dokonał ciekawego odkrycia

Kriski • 2023-01-03, 23:19
Scifun czyli Darek Hoffman dokonał ciekawego odkrycia:


BambiPMT

2023-01-04, 08:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

FAZ aż jebie po oczach....
*FAS



To nie patrz w lustro.

smc

2023-01-04, 08:35
4 koła na łapę i 50m kw bez kredytu to przyzwoity standard.

zipi

2023-01-04, 09:23
Baronessa napisał/a:

Abstrach*jąc od tego, że to tylko jakaś śmieszna sklejka zrobiona z wypowiedzi sraj-funa wyciętej z innego materiału doklejonej do zdjęcia ukropińskich/kacapskich zażulonych pato Karyn i Sebiksów, to...
Gówno prawda... Podstawowym celem ludzkości jest przetrwanie, czyli spłodzenie potomstwa i ew. zapewnienie mu dobrej przyszłości w miarę swoich możliwości i nie należy się doszukiwać w tym żadnej innej filozofii, bo potem wychodzą dylematy takie jak: nie chcę mieć dzieci, bo jestem za biedna (nie będę mu w stanie zapewnić przyszłości), za głupia, za brzydka. To są pojęcia względne i każdy rozumie je inaczej. Oczywiście trzeba zachować jakiś umiar i np. nie r*chać stada bachorów, jeśli beda w domu piszczy, a na koncie saldo ujemne, ale generalnie...
ch*j kogo obchodzi cudze życie. Niech każdy zajmie się swoją własną brochą/ch*jem!
Napisał patus...



jak juz te patusy najebią dzieciów, bedą takimi samymi patusami ktorzy nie szanują innych a jednym powodem dlaczego tak jest bo inni mają wiecej bo inni mają lepiej w tym życiu wiec ja bede tym który skacze innym po głowie jak murzyny normalnie, jak juz dorobisz się gowniaka to mam nadzieje ze straci parę ząbków albo oczko albo życie bo się krzywo popatrzy na takie ludzkie scierwo, może wtedy nie bedziesz szła na dylematy bo oni są ludźmi, kogo to obchodzi ? są ścierwem ludzkim, jak bym miał uratować kota albo patusa to bym wybrał kota, zamkniesz morde idiotko ?
Masturbator18 napisał/a:

Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem



teraz to ja sie wk***iłem.

Wiewór

2023-01-04, 09:40
Hahaha k***a mistrzowski filmik. Czapka z głowy.

Michasku

2023-01-04, 10:01
Masturbator18 napisał/a:

Ludzie są różni chamie



Ludzie tak ale nie patusy wegetujących z 500+

Eryk88896

2023-01-04, 10:48
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Pozwól proszę, że jednak będzie mnie to obchodziło dopóki będe ciebie nieroba i stado twoich bachorów, które wychowasz na nierobów, utrzymywal na socjalu z moich podatków. Bycie zbyt biednym, żeby zapewnic dziecku godne warunki nie jest " pojęciem względnym".



To standardy "godnego zycia" sa zbyt wysokie. W naturze rozmnazaja sie nawet najbardziej prymitywne zwierzeta i nie maja nic zapewnionego co praktycznie kazdy bezdomny moze miec.

Kazdy patus w zasadzie moze miec nieograniczony dostep do wody, ponadto nawet i cieplej bo kosztuje ona okolo 10 zl za 1000 litrow wody, ogrzanie 1000 litrow wody kosztuje juz okolo 5 zl. I jest to woda pitna, nie w jakiejs gowno somalii czy innej grecji.
Ponadto dostep do zywnosci jest banalnie tani w dzisiejszych czasach, nawet jesli ktos nie umie gotowac, czy inne tego typu rzeczy i jest biedny to istnieja miejsca w ktorych czlowiek moze sie najesc praktycznie za darmo. A zeby zjesc cokolwiek chociazby ugotowac najtansza zupe to naje sie czlowiek cala rodzina i nie kosztuje to wiecej niz 10 zl.
Ponadto praktycznie kazdy odziedzicza w jakims stopniu dom czy mieszkanie po rodzicach, wiec nie musi sie martwic o dach nad glowa.

Takze patrzac na te "patologie" - to moze sie w rzeczywistosci rozmnazac w nieskonczonosc a i tak zawsze bedzie miala mozliwosc bytu i zycia. To ludzie w dzisiejszym swiecie wykreowali sobie chory poglad na rzeczywistosc, ze musisz byc kims :) musisz miec auto za 200 tys, musisz miec telefon za 3 tysiace, itd itd. W rzeczywistosci prawdziwej, musisz miec jedynie podstawowe potrzeby zyciowe, cala reszta to komfort i wygoda, a zaczyna sie ona juz w postaci chociazby mp3 na ktorej sobie sluchasz muzyczki, czy nawet biegania czy podciagania sie na drazku.

Chory swiat i tyle w temacie :)

Angevil

2023-01-04, 11:29
j***ć patusów i do wora a wór do jeziora. Zero pożytku, zero wpływu na polepszenie państwa i życia kogokolwiek.

KrólOrtalionu

2023-01-04, 12:40
Scoo napisał/a:

Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów



Uderz w stół a nożyce się odezwą?

Scoo napisał/a:

Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów



Oczywiście nie do ciebie to pytanie.

aaaaaaaaaaaaaa

2023-01-04, 13:51
Bambrych napisał/a:

To nie patrz w lustro.



Zauważyłeś swoje podobieństwo do tych z filmiku??

Bromek

2023-01-04, 14:29
To nie są patusy, tylko tradycyjna polska rodzina - alko, fajeczki, brak antykoncepcji, napie**alanie się w chacie i umcyk umcyk.

Większość z nas już chyba wyrosła z takiego modelu, ale w kościele i rządzie, to nadal nr 1 ideologia. Dlatego im tak blisko do ruskich, bo to ten sam smród.

lukasqwert

2023-01-04, 14:48
Masturbator18 napisał/a:

Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem



czyli też jesteś takim patuskiem z małym falluskiem :D

mazga50

2023-01-04, 14:53
Jakie niezbyt głębokie przemyślenia jakiegoś polskojęzycznego żydka?

kuciapla

2023-01-04, 15:11
Masturbator18 napisał/a:

Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem




że naprawdę są jeszcze osoby które myślą, że on mówi o patusach...

(od 6:14)


Sigonek

2023-01-04, 16:44
Scoo napisał/a:

Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów



Ciebie też j***ć, bo nie przeszkadza ci ustrój w którym oni mają więcej do powiedzenia niż ty

robo72

2023-01-04, 19:52
Baronessa napisał/a:

Abstrach*jąc od tego, że to tylko jakaś śmieszna sklejka zrobiona z wypowiedzi sraj-funa wyciętej z innego materiału doklejonej do zdjęcia ukropińskich/kacapskich zażulonych pato Karyn i Sebiksów, to...
Gówno prawda... Podstawowym celem ludzkości jest przetrwanie, czyli spłodzenie potomstwa i ew. zapewnienie mu dobrej przyszłości w miarę swoich możliwości i nie należy się doszukiwać w tym żadnej innej filozofii, bo potem wychodzą dylematy takie jak: nie chcę mieć dzieci, bo jestem za biedna (nie będę mu w stanie zapewnić przyszłości), za głupia, za brzydka. To są pojęcia względne i każdy rozumie je inaczej. Oczywiście trzeba zachować jakiś umiar i np. nie r*chać stada bachorów, jeśli beda w domu piszczy, a na koncie saldo ujemne, ale generalnie...
ch*j kogo obchodzi cudze życie. Niech każdy zajmie się swoją własną brochą/ch*jem!
Napisał patus...



Podstawowym celem ludzkości jest przetrwanie, czyli spłodzenie potomstwa i ew. zapewnienie mu dobrej przyszłości...w tym przypadku na koszt Państwa czyli na koszt pracującej części społeczeństwa WYPADAŁOBY DODAĆ kur*a twoja m*ć :/