18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darek Hoffman dokonał ciekawego odkrycia

Kriski • 2023-01-03, 23:19
Scifun czyli Darek Hoffman dokonał ciekawego odkrycia:


Masturbator18

2023-01-03, 23:46
Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem

Scoo

2023-01-04, 00:29
Masturbator18 napisał/a:

Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem



Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów

Baronessa

2023-01-04, 00:44
Abstrach*jąc od tego, że to tylko jakaś śmieszna sklejka zrobiona z wypowiedzi sraj-funa wyciętej z innego materiału doklejonej do zdjęcia ukropińskich/kacapskich zażulonych pato Karyn i Sebiksów, to...

Gówno prawda... Podstawowym celem ludzkości jest przetrwanie, czyli spłodzenie potomstwa i ew. zapewnienie mu dobrej przyszłości w miarę swoich możliwości i nie należy się doszukiwać w tym żadnej innej filozofii, bo potem wychodzą dylematy takie jak: nie chcę mieć dzieci, bo jestem za biedna (nie będę mu w stanie zapewnić przyszłości), za głupia, za brzydka. To są pojęcia względne i każdy rozumie je inaczej. Oczywiście trzeba zachować jakiś umiar i np. nie r*chać stada bachorów, jeśli beda w domu piszczy, a na koncie saldo ujemne, ale generalnie...

ch*j kogo obchodzi cudze życie. Niech każdy zajmie się swoją własną brochą/ch*jem!

Scoo napisał/a:

Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów


Napisał patus... ;-)

Jokerd

2023-01-04, 00:46
Czym jestem już tak napie**olony że mam zaburzenia słuchu, czy może nie tylko ja nie rozumiem pierwszego zdania? Tylko jakieś „tststs cscscsts”

Tatst samowite

Masturbator18

2023-01-04, 00:51
Scoo napisał/a:

Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów



Ludzie są różni chamie

Juzef_Rzelazin

2023-01-04, 00:58
Baronessa napisał/a:

Abstrach*jąc od tego, że to tylko jakaś śmieszna sklejka zrobiona z wypowiedzi sraj-funa wyciętej z innego materiału doklejonej do zdjęcia ukropińskich/kacapskich zażulonych pato Karyn i Sebiksów, to...
Gówno prawda... Podstawowym celem ludzkości jest przetrwanie, czyli spłodzenie potomstwa i ew. zapewnienie mu dobrej przyszłości w miarę swoich możliwości i nie należy się doszukiwać w tym żadnej innej filozofii, bo potem wychodzą dylematy takie jak: nie chcę mieć dzieci, bo jestem za biedna (nie będę mu w stanie zapewnić przyszłości), za głupia, za brzydka. To są pojęcia względne i każdy rozumie je inaczej. Oczywiście trzeba zachować jakiś umiar i np. nie r*chać stada bachorów, jeśli beda w domu piszczy, a na koncie saldo ujemne, ale generalnie...
ch*j kogo obchodzi cudze życie. Niech każdy zajmie się swoją własną brochą/ch*jem!
Napisał patus...



Pozwól proszę, że jednak będzie mnie to obchodziło dopóki będe ciebie nieroba i stado twoich bachorów, które wychowasz na nierobów, utrzymywal na socjalu z moich podatków. Bycie zbyt biednym, żeby zapewnic dziecku godne warunki nie jest " pojęciem względnym".

Kriski

2023-01-04, 01:18
Baronssie napisał/a:

Abstrach*jąc bla, bla, bla



Starzy Ciebie widać abstrachowali.
Ja pie**ole, jak zryty trzeba mieć beret żeby wszędzie Ukraińców widzieć?
Baleron Ty pewnie i przez sen już ich widzisz, idziesz srać to dziura w wygódce Ci ich przypomina?

Baronessa

2023-01-04, 01:22
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Pozwól proszę, że jednak będzie mnie to obchodziło dopóki będe ciebie nieroba i stado twoich bachorów, które wychowasz na nierobów, utrzymywal na socjalu z moich podatków. Bycie zbyt biednym, żeby zapewnic dziecku godne warunki nie jest " pojęciem względnym".



Powiedz mi więc, jaki jest próg miesięcznych zarobków przykładowo w Polsce (nie wliczając 500 plusów) , poniżej którego nie jesteś w stanie zapewnić godnych warunków życia dla np jednego dziecka i jakie warunki mieszkaniowe są do tego potrzebne? 4tysie na łape i klita w bloku 50 m2 myślisz, że styknie? :lol:

Ps, nie mam bachorów i nie kwalifikuję się na żadne pisowskie benefity Jedynie na wyngiel ochłapy dostałam, jak każdy. Ja tylko dokładam do pisowskich nierobów... :roll:

Kriski

2023-01-04, 01:23
Masturbator18 napisał/a:

Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem



Prawda boli?

Maniecky

2023-01-04, 03:09
Masturbator18 napisał/a:

Filozof j***ny, żyj se i daj żyć innym ale się wk***iłem



Scoo napisał/a:

Zamknij p*zde, ma racje. j***ć patusów



Tak dzbany, typ tam widzi mikropatusow w tym mikroskopie i wlasnie o nich gada.....

Robertuss

2023-01-04, 07:08
Ale młodo wtedy wyglądałem ehh...

ra0mir

2023-01-04, 07:40
Określenie kogoś patus to tylko punkt widzenia.
Co dla ciebie jest normą dla kogoś na świecie jest patologią...