18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damski bokser

Jesse.Pinkman • 2021-10-12, 23:22
Atak na kobietę i natychmiastowa reakcja zgromadzonych.

gixi

2021-10-13, 15:31
Adam_WKLADAM napisał/a:

Gosciu pie**olisz jak potluczony cwiercinteligent. Jestes seksistowskim, zeszmaconym feministom, ja z kolei jestem za rowno-uporawnieniem pod kazdym wzgledem.
Wracajac do akcji z filmiku... jak by na tym krzesle siedzial facet wiekszasc ( wlaczaja ciebie ) napisala by ze frajer i lamaga bo dal sie oklepac po ryju albo ze "smieszna akcja"... ale skoro to baba to juz tryb "rycerzyka" sie wiekszosci wlacza.
Nie znamy przyczyne tego zajscia a z automatu stajesz w obronie tej babki, jak dobry "rycerzyk".
Mozliwe ze::
- primo - cos babka odj***la i jej sie nalezalo ( np, zupa byla za slona , albo gosc sie dowiedzial ze wychowuje dziecko listonosza )
- secundo - to jest jej bad boy, a wiadomo ze bad boy kocha najmocniej ( a po ryju dostala bo taka maja dynamike w zwiazku )
Sam pewnie jestes patus z alkoholowej rodziny skoro z takim zapalem innym taka latke przyklejasz. A "ameba" to tak na ciebie mama wolala jak byl czas na obiad
SOTHIS to dla ciebie z dedykacja: ta babe z filmiku ponizej tez bys pewnie bronil bialo-rycerzyku j***ny



Powiedzmy sobie szczerze: jeśli zrobiłaby coś takiego (czy gorszego) bezbronnemu dziecku: to tak: należało się jej. W cywilizowanym świecie odebranie dziecka, więzienie... a w mniej cywilizowanym ojciec dziecka by to nagłośnił i nie on jedyny wymierzył jej karę.
Ale z nagrania można wywnioskować, że koleś przyj***ł się o coś, co nie jest niczym ważne. "Zarysowałaś mi samochód", "wyszłaś z koleżankami i zostawiłaś Brajanka z babcią" albo "zostawiłaś mnie dla Adasia z klatki C, a ja cię tak kocham". Równie dobrze mogła być to siostra, która nie podporządkowała się bratu...

Bywa, że byle kogo ratuje, czy próbuje ratować "rycerzyk", ale tłum rzadko ratuje byle kogo...

opec

2021-10-13, 16:19
Typowe białorycerzykowanie w kraju trzeciego świata. Znając życie to klepana pewnie jeszcze potem odciągała "obrońców" żeby nie zrobili krzywdy jej misiaczkowi. Faktycznie, gdyby tam siedział facet zamiast samicy to cała reszta nie ruszyłaby palcem.

krzysieks997

2021-10-13, 18:02
Ten po prawej tylko patrzył czy równo puchnie :-P

Zasysacz

2021-10-13, 18:09
aleksan.Dra-mal napisał/a:

Wj***ł jej. Mimo wszystko nie powinien tak jej potraktowac. Kopa w torby dla niego najmocniej z calego serduszka sie należały



To co ? Ja jestem gorącym zwolennikiem równouprawnienia w każdej dziedzinie życia wypie**ol też się zalicza bo jeśli zasłużyła to czemu nie ? Bo stanowiska i przywileje tak ale jak juz dostać wypie**ol jak facet to juz nie bo kobieta, a h*ja chcecie równości to proszę. I jak zasłużyła to brawo dla Pana widać że człowiek który nie dyskryminuje innych z powodu płci.

Strielok1

2021-10-13, 21:25
Ale z was k***a debile to aż żal... Ruwnouprawnienie, białrycerze... Gdyby dostała wychowawczego liścia nikt by nawet nie zwrócił uwagi, ale za takie okładanie kobiety to reakcja jak najbardziej słuszna, widać że ostro wam się proporcje w życiu poj***ły.

Tr...........ty

2021-10-16, 22:18
Adam_WKLADAM napisał/a:

Widze ze twoja żona i jej chłopak krótko cie na smyczy trzymajo stulejkowy biało-rycerzyku.

A moja mama ma sie dobrze i również cie pozdrawia.



Usuń konto prostaku. Jak twoja matka go pozdrawia, to chyba musi dobrze wspominać spotkanie z nim?

JanJankowski

2023-05-06, 13:17
Co chlejesz pedale?
Mocz napisał/a:

j***ny supermanpedał się znalazł
chłopak zlał kobietę bo się szlaja z kolesiami,
jakby systematycznie liścił ją raz na 2 msc. profilaktycznie
to by była lojalna