18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damski bokser

Jesse.Pinkman • 2021-10-12, 23:22
Atak na kobietę i natychmiastowa reakcja zgromadzonych.

Adam_WKLADAM

2021-10-12, 23:42
to chyba było comiesieczne zebranie lokalnego klubu biało-rycerzy bo tak sie wszyscy na typa rzucili... a kto wie?? moze sie babie nalezalo?

sothis

2021-10-13, 00:10
Adam_WKLADAM napisał/a:

to chyba było comiesieczne zebranie lokalnego klubu biało-rycerzy bo tak sie wszyscy na typa rzucili... a kto wie?? moze sie babie nalezalo?



Widzisz, pewne poglądy wynosi się z obserwacji najbliższego otoczenia w młodości. Współczuję Twojej matce :/

robsonx79

2021-10-13, 00:30
Adam_WKLADAM napisał/a:

to chyba było comiesieczne zebranie lokalnego klubu biało-rycerzy bo tak sie wszyscy na typa rzucili... a kto wie?? moze sie babie nalezalo?



Akurat w tym przypadku słusznie dostał wpie**ol.

bimaczow

2021-10-13, 01:46
Szkoda że udało mu się uciec.

Adam_WKLADAM

2021-10-13, 01:51
sothis napisał/a:

Widzisz, pewne poglądy wynosi się z obserwacji najbliższego otoczenia w młodości. Współczuję Twojej matce :/



Widze ze twoja żona i jej chłopak krótko cie na smyczy trzymajo stulejkowy biało-rycerzyku.

A moja mama ma sie dobrze i również cie pozdrawia.

spike2222

2021-10-13, 01:59
Hej, jest błąd. Mogę zostawić tylko jedno piwo - ktoś, coś?

Zasysacz

2021-10-13, 02:12
robsonx79 napisał/a:

Akurat w tym przypadku słusznie dostał wpie**ol.



A na jakiej podstawie twierdzisz że mu się należało ? Znasz temat ?

aleksan.Dra-mal

2021-10-13, 02:32
Zasysacz napisał/a:

A na jakiej podstawie twierdzisz że mu się należało ? Znasz temat ?





Wj***ł jej. Mimo wszystko nie powinien tak jej potraktowac. Kopa w torby dla niego najmocniej z calego serduszka sie należały

Syn_Milionera

2021-10-13, 03:20
Adam_WKLADAM napisał/a:

to chyba było comiesieczne zebranie lokalnego klubu biało-rycerzy bo tak sie wszyscy na typa rzucili... a kto wie?? moze sie babie nalezalo?



Ale ty odróżniaj białorycerzy od zwykłego ludzkiego odruchu pomocy katowanemu człowiekowi.

Nygałodyga

2021-10-13, 07:08
W tym starciu to on wygrał, ona więcej zebrała na twarz

Black_Orchid

2021-10-13, 10:33
A te męska p*zda po prawej na krzesełku pewnie czekała aż popcorn przyniosą.

sothis

2021-10-13, 10:49
Adam_WKLADAM napisał/a:

Widze ze twoja żona i jej chłopak krótko cie na smyczy trzymajo stulejkowy biało-rycerzyku.
A moja mama ma sie dobrze i również cie pozdrawia.



Lubię ameby takie jak Ty, także pozwolę sobie wypunktować dlaczego jesteś ćwierćinteligentem i w jaki sposób to pokazujesz otoczeniu.
- ludzi nie dających pobić kobiety nazywasz bialorycerzami.
Normalne zachowanie cywilizowanych ludzi uważasz za coś niewłaściwego i zasługującego na wyśmianie. Jest to postawa charakterystyczna dla patusów z rodzin, gdzie występował problem z alkoholem.
- nie potrafisz kogoś obrazić inaczej, niż wyzywając w sposób oklepany i prymitywny. Wiesz, jesteś młody, ale jednak bez edukacji to nawet ciężko kogoś sensownie wyzywać. Nie sądzę jednak, żebyś kiedyś zajął się edukacja. Raczej będziesz powielał schematy wyniesione z domu.
- piszesz, że Twoja mama ma się dobrze i mnie pozdrawia. Przeglądacie wspólnie sadistic? Poszedłeś sprawdzić, czy po ostatniej przemocy domowej doszła do siebie? Przekazałeś jej to, co napisałem a ona mnie pozdrawia w związku z tym? Czy może jest jeszcze inna opcja?

Adam_WKLADAM

2021-10-13, 12:42
sothis napisał/a:

Lubię ameby takie jak Ty, także pozwolę sobie wypunktować dlaczego jesteś ćwierćinteligentem i w jaki sposób to pokazujesz otoczeniu.
- ludzi nie dających pobić kobiety nazywasz bialorycerzami.
Normalne zachowanie cywilizowanych ludzi uważasz za coś niewłaściwego - TAK UWAZAM Wpie**alANIE SIE W CUDZE SPRAWY ZA COS NIEWLASCIWEGO - i zasługującego na wyśmianie. Jest to postawa charakterystyczna dla patusów z rodzin, gdzie występował problem z alkoholem.
- nie potrafisz kogoś obrazić inaczej, niż wyzywając w sposób oklepany i prymitywny - STARAM SIE ZNIZYC DO TWOJEGO POZIOMU ZEBY DO CIEBIE DOTARLO TO CO MOWIE - . Wiesz, jesteś młody, ale jednak bez edukacji to nawet ciężko kogoś sensownie wyzywać. Nie sądzę jednak, żebyś kiedyś zajął się edukacja. Raczej będziesz powielał schematy wyniesione z domu.
- piszesz, że Twoja mama ma się dobrze i mnie pozdrawia. Przeglądacie wspólnie sadistic? Poszedłeś sprawdzić, czy po ostatniej przemocy domowej doszła do siebie? Przekazałeś jej to, co napisałem a ona mnie pozdrawia w związku z tym? Czy może jest jeszcze inna opcja?




Gosciu pie**olisz jak potluczony cwiercinteligent. Jestes seksistowskim, zeszmaconym feministom, ja z kolei jestem za rowno-uporawnieniem pod kazdym wzgledem.
Wracajac do akcji z filmiku... jak by na tym krzesle siedzial facet wiekszasc ( wlaczaja ciebie ) napisala by ze frajer i lamaga bo dal sie oklepac po ryju albo ze "smieszna akcja"... ale skoro to baba to juz tryb "rycerzyka" sie wiekszosci wlacza.
Nie znamy przyczyne tego zajscia a z automatu stajesz w obronie tej babki, jak dobry "rycerzyk".
Mozliwe ze::
- primo - cos babka odj***la i jej sie nalezalo ( np, zupa byla za slona , albo gosc sie dowiedzial ze wychowuje dziecko listonosza )
- secundo - to jest jej bad boy, a wiadomo ze bad boy kocha najmocniej ( a po ryju dostala bo taka maja dynamike w zwiazku )

Sam pewnie jestes patus z alkoholowej rodziny skoro z takim zapalem innym taka latke przyklejasz. A "ameba" to tak na ciebie mama wolala jak byl czas na obiad


SOTHIS to dla ciebie z dedykacja: ta babe z filmiku ponizej tez bys pewnie bronil bialo-rycerzyku j***ny

https://www.sadistic.pl/kolejny-konkubent-vt515267.htm

Mocz

2021-10-13, 13:01
j***ny supermanpedał się znalazł
chłopak zlał kobietę bo się szlaja z kolesiami,
jakby systematycznie liścił ją raz na 2 msc. profilaktycznie
to by była lojalna