18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damianero [ temat zbiorczy ]

Morszczuk • 2010-02-17, 10:37
Damianero o martwej Kaczce

Zmień dilera, albo bierz pół!

Paliwo paliwo paliwo :)


Saia

2010-04-10, 18:07
Seron27 , nie bądź dla siebie taki okrutny.

r4dzik

2010-04-10, 18:13
szkoda ze mu wiezienie za to grozi :/

marcinpl01

2010-04-10, 18:15
Rozumiem, że można kogoś nie lubić, nie sympatyzować z daną osobą, nie zgadzać się z jego poglądami, jestem też w stanie zrozumieć znieczulice niektórych ludzi... ale w tej katastrofie zginęły czyiś rodzice, dzieci, rodzeństwo i należy im się szacunek! [*]

koksiq

2010-04-10, 18:22
Everal napisał/a:

on już zmartwychwstał


Idiota :homer:

Wielki filozof damianero. Lepiej niech nie nagrywa więcej już tych idiotycznych filmików bo są żałosne, tak jak większość waszych wypowiedzi na temat tej tragedii.

sensi

2010-04-10, 18:29
a mnie się podoba. Mogło mu się poj***ć z tym irakiem, oooooh, zwalcie sobie konia jacy to jesteście mądrzy. Powiedział wiele rzeczy z którymi się zgadzam i kilka, o których nawet bym nie pomyślała, a faktycznie są prawdziwe. Każdy ma prawo do swojej opinii i ja jestem zadowolona że mogłam ją obejrzeć, więc wsadźcie sobie w dupę gadanie typu " po ch*j wrzuca to na yt"

Progeusz

2010-04-10, 18:43
kamyk69 napisał/a:

Kto ładuje wszystkich dowódców do jednego samolotu? No na pewno nikt mądry... lub nie było innego samolotu żeby polecieć!
( mamy dwa rządowe na tyle osób w tym tylko jeden z nich przeszedł remont ). Żal mi go, i on mówi o osobach które nie wiedzą a gadają. :homer:

Co za j***ny pajac. Nikt nie każe mu płakać, modlić się itp, ale nie musi podbijać sobie widzów na YouTubie takim pajacowaniem.

Eee... To moze w takim razie powinno być wiecej rządowych samolotów? Bo sytuacja, gdy mamy jedynie dwa półwieczne gruchoty to paranoja.
Naprawdę, to nie ma znaczenia, czy Damianero wiedział o ilości tych samolotów (ja tam nie wiedziałem i nigdy mnie to nie interesowało i nie sądzę, by ta wiedza była mi potrzebna). W niczym nie zmienia to tego, że pakowanie całej elity do jednego samolotu NIE JEST mądre. A jeśli to jedyny samolot - to ktoś tam, u góry, odpowiedzialny za ilość i stan tych samolotów ma poważne problemy z głową. Ew. jego szef, jeśli go ograniczał. W każdym razie nie Damianero. On stwierdza rzecz oczywistą. Ty bronisz absurdu. Srsly, zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem.

Howgh.

Everal

2010-04-10, 18:47
Pewnie k***a, zależy mi na zyskaniu sławy w internecie, to to coś daje w prawdziwym życiu? Nie będę zachowywał powagi i skromności. Lecieli 30 letnim rzęchem to się k***a musiało kiedyś stać, nikogo z was nie obraziłem a wy to robicie. Tacy z was sadyści jak z mojej babki, która budzi mnie o 9 w sobote, ja jeszcze naj***ny nie wiem czy sobie żartuje czy ch*j wie co. I teraz zadam wam pytanie. Śmierć tych ludzi wpłynie znacząca na wasze życie, coś się przez nią zmieni? NIE k***A, Nadal będziecie ludźmi siedzącymi na sadisticu, i próbującymi zgrywać obrońców Kaczyńskiego.

Rafq

2010-04-10, 18:51
co on do Smoleńska jechał ;)

hypek

2010-04-10, 18:54
Koleś bardzo dobrze gada. Tak samo jak z Michaelem Jacksonem - nagle po śmierci okazał się, ze żadnych dzieci nie gwałcił i w ogóle był aniołkiem.
Kaczyński był prawdopodobnie najgorszym prezydentem Polski i nie widzę powodu, żeby po jego śmierci kłamać, że był dobrym człowiekiem. Szkoda, że nie żyje. Szkoda, że nie żyje też kilkadziesiąt innych osób. Ale skończcie z tą nagłą, obłudną miłością do niego.

Pokolenie gadu gadu... jeszcze zróbcie łańcuszek ze "świeczkami' zrobionymi z literek... albo ch*j, macie od razu ognisko

DanielMarley

2010-04-10, 18:56
Akcja jak z MJ ...
Tragedia bez wątpienia, ale takie jest życie...
Zaskakujące że w dniu uczczenia tragedii w Katyniu dochodzi do takiej akcji ... ale teraz cały świat będzie wiedział, że lepiej olać tradycje i nie podchodzić do lądowania jak są złe warunki niż ryzykować swoim życiem ...

Punisher

2010-04-10, 18:58
Słuchajcie k***a ! Można było nie lubić Kaczora - sam go nie lubiłem, ale w tej katastrofie zginęła masa bardzo ważnych ludzi: Prezes NBP, jedni z najważniejszych generałów Wojska Polskiego, Minister Obrony Narodowej, Wicemarszałkowie Sejmu, ważni ministrowie... Bez tych ludzi Polska nie będzie przez długi czas w miarę normalnie funkcjonować. Tak jakbyś my mieli za mało problemów to jeszcze do k***y nędzy musiała się stać taka katastrofa. Sam najbardziej martwię się wojskowymi którzy tam zginęli - w tej chwili jesteśmy jako naród bezbronni jak dzieci. Zanim się pozbieramy może minąć nawet kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy. Może całą tą katastrofę spowodowali Rosjanie - nie wiem, wolałbym żeby tak nie było, bo jeżeli to oni to mają nas teraz jak na tacy zarówno w sensie militarnym, gospodarczym jak i politycznym. I jestem strasznie k***a ciekawy czy jak zacznie się w kraju pie**olić jeszcze lepiej jak do tej pory i was osobiści to dotknie to czy nadal się będziecie śmiać jak j***ne niedorozwoje które cieszą ryja że za chwile spadnie im wielkie gówno na łeb ? - tak jak ma to miejsce w dziale hard Sadistica.

Progeusz

2010-04-10, 19:06
Rosemary napisał/a:

Swoją drogą, nie mój prezydent, nie mój kraj, chociaż jestem z nim bardzo związana. Tym bardziej ze zdziwieniem przecieram oczy, jak wielu Polaków ma w dupie wszystko, co z jego państwem się dzieje. Nie dziwię się więc, że macie taką, a nie inną historię za sobą i nigdy, nigdy nie uczycie się na swoich błędach.

Rotfl. Jeśli w celu znalezienia miłości Polaków zaglądasz na sadistic.pl... Pogratulować, rotfl

Jeszcze napisz na 4chanie wzniosły apel, że pedofilia, rasizm i antysemityzm są złe i użytkownicy powinni się opamiętać.
X