18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Damianero [ temat zbiorczy ]

Morszczuk • 2010-02-17, 10:37
Damianero o martwej Kaczce

Zmień dilera, albo bierz pół!

Paliwo paliwo paliwo :)


Ratilt

2010-04-10, 17:22
Kaczyński zmartwychwstanie, jak Jezus! :D

Furor Uterinus

2010-04-10, 17:24
Piwo za gospel, nie wytrzymałam ^^. Poza tym, dobrze gada.

Everal

2010-04-10, 17:27
on już zmartwychwstał

ziemba

2010-04-10, 17:27
Też się z nim zgadzam. Nagle się okazało, że wszyscy na Niego głosowali, nigdy na nim sh*jów nie wieszali i był najwspanialszym prezydentem Polski. Ja Mu życzyłem końca kadencji, a nie żywota i nadal będę twierdził, że głowa państwa z niego była żadna.

Jezus z Nazaretu

2010-04-10, 17:33
Dobrze gadasz, tylko nie nagrywaj jak prowadzisz, bo będzie kolejna katastrofa

kamyk69

2010-04-10, 17:34
Kto ładuje wszystkich dowódców do jednego samolotu? No na pewno nikt mądry... lub nie było innego samolotu żeby polecieć!
( mamy dwa rządowe na tyle osób w tym tylko jeden z nich przeszedł remont ). Żal mi go, i on mówi o osobach które nie wiedzą a gadają. :homer:

Co za j***ny pajac. Nikt nie każe mu płakać, modlić się itp, ale nie musi podbijać sobie widzów na YouTubie takim pajacowaniem.

Im...........ed

2010-04-10, 17:37
kamyk odpal sobie resztę jego filmów, w którymś ładnie opisał po ch*j to robi.

K R Z

2010-04-10, 17:37
szkoda Damian, że Kaczyński miał lądować w Tbilisi i tam się nie zgodził pilot, a nie do Iraku. Tylko Twoja niewiedza przekracza Twoją głupotę...

jonek00

2010-04-10, 17:38
a co on k***a ten damianero non stop ze sobą kamerę wozi? że jak go najdzie jakaś złota myśl, na przykład w samochodzie to ciach, od razu nagrywa i na neta!

a może to jakiś dyżurny autorytet? bo nie wiem. co to za typ jest w ogóle? to ten co wygrał milion w milionerach? bo jakoś nigdy wcześniej o kolesiu nie słyszałem a tu nagle ciach, i na każdy temat jest jego wypowiedź.

PinkRose

2010-04-10, 17:40
@kamyk69: Głupi polak po szkodzie.

Kilka lat temu był wypadek z samolotem CASA i też gadano o tym że zginęło ważne dowództwo . Pogadali o procedurach lotów oficerów wysokich rangą i na tym się skończyło. Niczego się po tym nie nauczyli, bo jak widać historia zatoczyła kolejne koło.

Nie kupili samolotów, nie stworzyli nowych procedur przewożenia wysokich ranga oficerów i skończy się na tym że w przypadku wybuchu konfliktu zbrojnego, na sparaliżowanie pracy Polskiego społeczeństwa, potrzebna będzie tylko jedna rakieta typu ziemia-powietrze.


Gościu ma rację co do tego kto ładuje oficjeli do jednego samolotu.

Im...........ed

2010-04-10, 17:42
jonek obadaj sobie jego kanał na youtube - damianero

A ludzie usłyszeli o nim bo ktoś chyba na joemonstera kiedyś wrzucił '20 rzeczy których nie należy mówić do kobiety'

Joe

2010-04-10, 17:46
Pewnie dostanie mandat za jazde bez pasow jak to jakas palka zobaczy ;)

kamyk69

2010-04-10, 17:50
PinkRose napisał/a:

@kamyk69: Głupi polak po szkodzie.

Kilka lat temu był wypadek z samolotem CASA i też gadano o tym że zginęło ważne dowództwo . Pogadali o procedurach lotów oficerów wysokich rangą i na tym się skończyło. Niczego się po tym nie nauczyli, bo jak widać historia zatoczyła kolejne koło.

Gościu ma rację co do tego kto ładuje oficjeli do jednego samolotu.




Bo widzisz, to o ile się nie mylę było za rządów PIS'u, a wiadomo jak to było wtedy, każdy krok był komentowany przez Wybiórczą, Gwartą itp ( kto czyta trochę wyborczej i później te same informacje weryfikuje u innych źródeł to wie o czym piszę ) i by nagonkę zrobili że na bogato się PIS wozi - nawet o tym mówił jakiś dziennikarz w TVN 24 wtedy. Wyboru nie było a lecieć na tak ważną uroczystość raczej musieli/wypadało więc na cóż, akurat trudno tu mówić o głupocie.

100lec:
"kamyk odpal sobie resztę jego filmów, w którymś ładnie opisał po ch*j to robi"

Jeżeli pokazał że inne niż to co napisałem to cofam moją wypowiedź ale będę ci wierzył na słowo bo, i tu może wykaże poniekąd trochę ignorancji ale nie odpale, bo dla mnie to pajac, a widziałem kilka jego pożal się Boże produkcji wcześniej. I jak kolega napisał wyżej. To jest pajac i tyle. nie tylko w tej katastrofie zginął Prezydent ale też pani Anna Walentynowicz oraz wielu generałów.
Cytat:


Kahuninho

2010-04-10, 17:55
Mi tam trochę smutno, kto będzie tak fajnie śpiewał hymn, czy wypowiadał swoje "złote myśli". Kaczyńskiego nie lubiłem, nie zmienia to jednak faktu, że nie tylko on tam zginął i nie zmienia to również faktu, że jest to tragedia w skali massive. W dodatku w tak symbolicznym czasie i miejscu. Oprócz tego kolejna jakby nie patrzeć kompromitacja polskiego lotnictwa, tudzież zbytnia nonszalancja. Koleś ma rację w wielu kwestiach. Ale generalnie obyłoby się bez jego wywodów. A media jak to media, z wielu przeciętnych polityków zrobią elytę. Jednym z pozytywnych aspektów będzie to, że o Katyniu mimo wszystko usłyszy trochę świat. W końcu muszą też opowiedzieć w jakim celu tam lecieli. No i może te samoloty wymienią, bo opinia publiczna nie pie**olić, że szkoda na to kasy. A tak to dalej jest wioska. To tyle. [*]
X