18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zwirz13

2013-07-25, 15:27
obersturmbannführer napisał/a:

ale ty jesteś nie dopieszczony... masakra... albo masz dopiero 12 lat albo masz juz kryzys wieku średniego albo k***a masz okres cioto, sam juz nie wiem .... dziwię sie tylko że twoj ojciec ( czy kto tam cie sieroto spłodził) nie wj***ł cie po urodzeniu do worka i nie wyrzucił do rzeki. teraz takie gówno jak ty smrodzi na prawo i lewo :(

12 lat to miałem jak ci stara waliłem :D a co do starego to chyba ciebie p*zdusiu musiał walic skoro tak czesto przytaczasz :ok: a i nie zapomnij staremu z pod napleta gowna wylizac

sylwia2404 napisał/a:



Ale z ciebie wieśniak,nikt cie nie obraził a ty(celowo z małej, nie zasługujesz na wielką litere) walisz od suk,lamusów.W dupe to cie chyba rudy ksiądz jebie.A "ojszczać" to sobie matke możesz.Nie poczuje różnicy pół wiochy tak jej robi. Ehh kończę tą dyskusje bo musiałabym się położyć aby być na twoim poziomie.
Aha i pozdrów w niedziele proboszcza.



ok pozdrowie jak przestanie cie walic w dupsko na plebani,

zypon

2013-07-25, 17:17
pomijając fakt, że nabijanie się z dzieci z rakiem to wyraz braku dobrego smaku to powyższy "dowcip" jest po prostu bardzo słaby

Zaethrael

2013-07-25, 23:14
No trudno. Dowcip udany - przestańcie spinać gacie. Mało tego - gdyby powstał wcześniej, może więcej osób by się o chłopaku dowiedziało i mogło poznać młodego w czasie jego ostatnich dni. Może nawet któryś z sadoli pomógłby incognito. Krąg życia i śmierci, a tu się ludzie nabijają z jednego i drugiego i to właśnie takie miejsce pie**oloni obłudni kwejkowi bojownicy.

Osobiście nie ruszyło mnie to ani o milimetr. Nie dlatego, że jestem zjebem tylko dlatego, że nie czuje potrzeby ściemniać sobie i wszystkim naokoło, że jestem oburzony bo tak wypada :facepalm:

Prometheus_Coprophagus

2013-07-26, 16:51
BadAttitude napisał/a:

Nieśmieszne, to Krzysiu Tobór, dwa miesiące temu oddawałem dla niego krew... Właśnie zmarł. Pogrzeb w sobotę o 9 w Radzionkowie...



O śmierci większości z nas nie będą pisać w sieci, powinien się malec cieszyć spoglądając na nas z nieba, czyśćca, piekła, mordoru albo piekarnika cioci Józefy, że ma swoje pięć minut i to na portalu zrzeszającym ponad 300.000 internautów. :zielonakula: