18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stopro123456

2013-07-24, 20:33
sadystyczne to k***a będzie, jak wam wasze bachory zachorują na raka, sk***ysyny bez uczuć.

zwirz13

2013-07-24, 20:39
sylwia2404 napisał/a:



Ja sie odezwałam i widziałam więc zamilcz 8-)



w twoim przypadku podglądanie staremu ch*ja albo dziadkowi , swoją drogą - jakim prawem opuściłaś kuchnie

Manik

2013-07-24, 20:45
Ah ci prawdziwi 'sadisci' tutaj.. po ch*ju. Smiesznie bedzie jak to wlasnie twoje dziecko bedzie chore, wtedy to jest dopiero smieszne.

mataertest

2013-07-24, 20:49
up i reszta
I właśnie to jest jeden z powodów dla którego nie zamierzam mieć dzieci

i według mnie bardziej by pasowała mona lisa, ponieważ uśmiech tego dzieciaka jest, w moim mniemaniu, trochę podobny tego od mona lisy

Kantinflas

2013-07-24, 20:51
Co wy sie czepiacie tych "prawdziwych sadystow", kazdy przeciez wie ze prawdziwy sadysta to p*zda, ktora potrafi sie znecac tylko nad slabszymi, i tymi ktorzy nie moga, badz nie potrafia sie bronic. Jesli kto chce zobaczyc sadyste, polecam poszukac filmu dokumentalnego o Kuklinskim. Swoja droga pewnie ci co tak lubia te zdjecie, to pedofile sadysci, wiec nie ma co sie dziwic.

Napina za 3...2...1... i tak mam wyj***ne ;p

Cirion

2013-07-24, 20:53
Cytat:

Zastanawiam się, w którym momencie poszło coś nie tak, że zaczęli się tu pojawiać tak ch*jowo wrażliwi ludzie



Zobacz jakie portale są na dole strony reklamowane, poszukaj kto jest właścicielem tych stron i co je łączy z sadolem a będziesz wiedział ;-)

Zaethrael

2013-07-24, 20:54
Dziecko chore ojojej - Prawda jest taka, że Was to jebie bardziej niż nas tylko myślicie w kategoriach jakiejś poj***nej poprawności. Nie ten portal !

Swoją drogą ta strona ma pewną funkcję - zupełnie jak Ty sam. Masz być nawozem dla drzewek, żeby reszta normalnych ludzi, którzy odróżniają życie od internetów mogła się po-przechadzać po lesie pełnym krzaczków, ptaszków, padlin...

Zona_Putina

2013-07-24, 20:55
zwirz13 napisał/a:



w twoim przypadku podglądanie staremu ch*ja albo dziadkowi , swoją drogą - jakim prawem opuściłaś kuchnie



Teraz już nie tłumacz sie o tych przypadkach.Do kuchni chodze z facetem uprawiać sex,świetne uczucie szkoda że tego nie znasz.Bo niestety to że ojciec Cie pakuje w kakaowe oko na balkonie to nie jest ok :roll:

zielak300

2013-07-24, 20:59
sylwia2404 napisał/a:



Teraz już nie tłumacz sie o tych przypadkach.Do kuchni chodze z facetem uprawiać sex,świetne uczucie szkoda że tego nie znasz.Bo niestety to że ojciec Cie pakuje w kakaowe oko na balkonie to nie jest ok :roll:



Dobra w te klocki jesteś widzę. Pisz GG: 5036790

j4ro

2013-07-24, 21:02
Ci którym się nie podoba niech spieprzają z powrotem na kwejka



PS. Jakbyście nie umieli czytać to w logo jest napisane codzienna dawka czarnego humoru, a to jest właśnie czarny humor w czystej postaci. Więcej takich postów! :ok:

FrasQs napisał/a:

@Up'y Zobaczymy jak urodzi wam sie dziecko z rakiem (czego wam nie życze) ktoś zrobi mu zdjęcie i wrzuci na sadola,ciekawe czy wtedy też napiszecie post w stylu "przecież to sadistic,piwo sie należy!" Pozdrawiam. :)


Jak będzie śmieszne to wrzucę i będzie piwo za materiał własny :mrgreen:

Zona_Putina

2013-07-24, 21:08
zielak300 napisał/a:



Dobra w te klocki jesteś widzę. Pisz GG: 5036790



A tam dobra normalna.Dla mnie nienormalne są laski które gaszą światło, sex pod kołderką ,po bożemu tak 2-3 min, nawet nie jęknie,aby tylko facet doszedł, pomodlić się i spać.A przecież sex jest naturalna rzeczą :cumshot: 8-)

obersturmbannführer

2013-07-24, 21:22
zwirz13 napisał/a:

pie**oli mnie to , normalnie mnie to jebie i mam wyj***ne na to , tak każdy pisze ze "po ch*j tu wchodzisz , jak sie nie podoba to wypie**alaj " , odezwali sie ci co nawet c**y na oczy nie widzieli chyba że u swojej babci jak podglądali w łazience , co za plebs j***ny

albo u starej

ja widziałem cipę .... twojej sterej...

Zaethrael

2013-07-24, 21:23
Pierwsze udokumentowane spotkanie człowieka z czarną dziurą jak mniemam

GrzesMk4

2013-07-24, 21:23
może jakieś małe ostrzezenia dla tych p*zdeczek ? skoro sadistic to sadistic nie kwejk albo inne gówno

MrBednar

2013-07-24, 21:38
Śmieszne, sadystyczne, sęk w tym, że sami wyznaczamy sobie granicę, których przekroczyć nie możemy.