18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dalsze przygody z strażą miejską

ksw • 2014-01-01, 18:31
Poprzednią część też mieliśmy okazję gościć na forum :)

waskiUK

2014-01-01, 20:45
Witam to moj pierwszy komentarz.Czy w tym poje... kraju nie ma juz ludzi ( bo wyjechali na zachod ) ,ktorzy by przepedzili ta cholote? pipr.... znaki i nterpunkcyjne ,nie chce mi sie ich wstawiac.

PustySocho

2014-01-01, 21:04
Idiota, mogą zawsze wylegitymować.

kapelan_szturmowy

2014-01-01, 21:07
atha napisał/a:

Wyszedłem z samochodu dosłownie na minutę


zincum

2014-01-01, 21:15
pie**olony debil, nawet pierwszy napis zj***ł. Przecież to człowiek chory psychicznie.

Najpierw to ch*j z nim, później z SM. Ale gimbusy się jarajo.

Nak***ia to T4 jak Seicento dziadka, co lotos leje całe życie. :mrgreen: I tyle mądrego z tego całego zajścia. ;-)

Buenor

2014-01-01, 21:25
@HariDee
jak parking jest zaśnieżony i wjazd/wyjazd jest utrudniony to za co ma płacić? płacę za parkowanie, a nie za siłowanie się z zaspami. O ile dobrze pamiętam to w Łodzi w tamtym roku, kierowcy byli zwolnieni z opłat z powodu zalegającego śniegu. To jest honorowe podejście do sprawy.

KrisCFC

2014-01-01, 21:30
Na moje oko to koleś z kamerą sam się wj***ł...bo powiedział w jednym momencie, że można nagrywać, ale dopiero upublicznienie jest przestępstwem...a filmik wrzucił gdzie?...

Wniosek nasuwa się sam i podejrzewam, że takim sposobem przegra wszelkie sprawy w sądzie.. ;)

tranzystor

2014-01-01, 21:31
kenzol napisał/a:

Że ma większe jaja niż Ty.



A jakie to trzeba mieć jaja, żeby zaczepić dwóch mongołów w śmiesznych mundurkach, bez broni? Gość trochę chce być jak Emil, ale daleko mu do niego. Ma głos wystraszony, jakby się miał rozpłakać, a jedynie kamera daje mu minimum pewności.

zincum

2014-01-01, 21:48
@Buenor

Na ch*j dopinasz tu takie pierdoły? Meritum ciołku, meritum. Nikogo tu nie obchodzi, że ci kiedyś wlepili mandat. Twoje retrospekcje zostaw na stadiony albo inny marsz dla kretynów.

KrisCFC napisał/a:

Na moje oko to koleś z kamerą sam się wj***ł...bo powiedział w jednym momencie, że można nagrywać, ale dopiero upublicznienie jest przestępstwem...a filmik wrzucił gdzie?...

Wniosek nasuwa się sam i podejrzewam, że takim sposobem przegra wszelkie sprawy w sądzie.. ;)



Debil ci nie pokaże, ale on próbował nagrywać dane o "ludziach strzelonych na radar". Od tego się wszystko zaczęło. Tego nie ma na filmiku, było na pierwszym, też ucięte. Oczywiście tak, żeby facetowi bez jaj tych jaj dorobić.

Eldryzif

2014-01-01, 22:27
Panowie macie ognia? xD

Talpy

2014-01-01, 22:37
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=sDtZ8XFMDDw[/youtube]

Oparte na faktach :roll:

DuckDodgers

2014-01-02, 10:08
Koleś przegina i zaprzecza sam sobie, ale jest doskonałą przeciwwagą do gnoi ze Straży Miejskiej. SM to służba zarobkowa, niekompetentna, bez wiedzy i przygotowania.

Ostatnio dostałem blokadę na koło, zgodnie z prawem bo znak był ale miejscówka mieściła się koło placu budowy więc rano znak był zasłonięty i go nie widziałem. Ale ok, podobno należy się nawet przejść i upewnić czy można zaparkować więc mimo, że auto nie utrudniało ruchu blokada została założona. Ulica ślepa w zasadzie to dojazd do jednego bloku więc żeby tam się pojawić trzeba specjalnie wjechać, no ale oni znają wszystkie dziury gdzie da sie zarobić.

Zatem wracam z pracy a tu blokada, no ch*j dzwonie do nich na numer z blokady i się umówiłem na 18:30 bo musiałem zamknąć firmę itp. Czekam do 19:00 nikogo nie ma a że mieszkam poza miastem udałem się na pociąg bo kolejny miałem za godzinę. Następnego dnia dzwonię z pracy ale już koło 15:00 z zapasem, telefon nieczynny. I teraz k***a dolina bo auto unieruchomione a do jełopów nie idzie się dodzwonić i tak do 18:00. Dzwonię na policję że SM mi unieruchomiła auto i nie mogę się skontaktować i wówczas mi podali ich numer alarmowy 986 czy coś takiego.

Dzwonie więc do nich żeby się znowu umówić idąc do auta. Doszedłem do samochodu patrzę a tu blokady nie ma, widocznie byli poprzedniego dnia, mnie nie zastali i zdjęli. Natomiast co mnie rozpie**oliło kompletnie to 2 kartki za wycieraczką. Były to dni mocnych opadów deszczu więc jedna kartka to była papka papieru przyklejona do szyby a druga "zabezpieczona" kawałkiem uciętej koszulki do dokumentów która znowu miała rozmiar mniejszy niż to co miała ochraniać i w środku jakiś wycinek ale kompletnie nieczytelny bo tusz oczywiście przemókł więc treść i pieczątka utworzyły kolorową plamę.

Ucieszyłem się że blokady nie ma, poczekałem 10 min dłużej niż godzina na którą się umawiałem i pojechałem w ch*j.

Jakim debilem trzeba być żeby obywatelowi którego się karze zostawić w ulewne dni informację na kartce za szybą? W dodatku służba która blokuje auta ma nieczynny telefon który jest podany na blokadzie? Zostawia mi informację na jakiś rozmokniętych wycinkach za szybą? W takim razie ja też wystawiam im mandat łącznie na 400 zł ;) Aaa, zapomniałem tylko ja muszę być tip-top pod groźbą finansową, oni już mogą sobie robić co chcą.

Każde gnębienie tych debili popieram, tak aby nikt tam nie chciał wstępować. Nawet jak ma to być jakiś gimbus JP2 na 100% który będzie pluć im w twarz.

ravvar

2014-01-02, 20:27
Wiecie ile zarabia się na YouTube? Odp: sporo. A jak zdobyć sporo wyświetleń swojego kanału? Najeżdżając jak ten kolo na sm lub policję - bo można, nic ci zrobić nie mogą, podczas gdy ty możesz wkurzać ich do woli. Oglądalność gwarantowana, bo jeszcze wszyscy myślą, że trzeba mieć nie lada odwagę by kłócić się z policją. Więc dajcie już spokój, jakbyście sami w pracy od 8 do 16 zapie**alali i ani razu się nie obijali jak szef nie patrzy.

marcinek329

2014-01-02, 20:53
Policjant który kieruje VW też powinien zapłacić mandat za opuszczenie samochodu z włączonym silnikiem na wiecej niż 1 minutę.

dOpieca

2014-01-03, 00:35
temu w okularach wróże niezłą kariere w internecie jak tak dalej pójdzie.