18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dalsze przygody z strażą miejską

ksw • 2014-01-01, 18:31
Poprzednią część też mieliśmy okazję gościć na forum :)

grigori985

2014-01-01, 18:54
pie**olone brudasy zlikwidować w p*zdu i święty spokój

go...........ek

2014-01-01, 19:11
straż miejska to doskonałe miejsce dla osób które były bite w szkołach i nikt ich nie lubił. W tej pracy mogą się mścić

xavi85

2014-01-01, 19:20
Co ten pajac z kamerą próbuje udowodnić?

grigori985

2014-01-01, 19:23
xavi85 napisał/a:

Co ten pajac z kamerą próbuje udowodnić?




że ma większą wiedzę niż te ciule

PatrolZG

2014-01-01, 19:23
xavi :
To, że te dziady nas okradają biorąc pensje z wcześniej ukradzionych pieniędzy.

atha

2014-01-01, 19:32
Na początku grudnia chcieli mi wlepić mandat za to, że nie kupiłem biletu parkingowego. Wyszedłem z samochodu dosłownie na minutę, żeby wysłać list na poczcie a te ciule już stały. Parking był zaj***ny śniegiem i zacząłem dyskutować, że nie zapłacę. Przyłączył się jakiś starszy dziadzia i zbeształ ich jak Korwin lewaka. Kazał im zapie**alać z łopatami jak nie mają nic do roboty bo przynajmniej tak będą przydatni. Ja dostałem upomnienie a brudasy musiały zwiewać przed dziadkiem do samochodu bo ten nie przestawał ich besztać.

go...........ek

2014-01-01, 19:39
xavi85 napisał/a:

Co ten pajac z kamerą próbuje udowodnić?



tatę obraża??

op...........ve

2014-01-01, 19:47
xavi85 napisał/a:

Co ten pajac z kamerą próbuje udowodnić?


a ty co kolejny gimbo jp/js na 99% bo troche się boisz ? :facepalm2:

Wiercik102

2014-01-01, 19:48
@UP pewnie obraża. xavi85 sory ale sadistic już Cię nie lubie. Krzyżyk na drogę ;)

Ku...........66

2014-01-01, 19:50
Ten chłop robi nic innego jak debila z siebie i innych powołując się na prawo, którego sam do końca nie zna.

HariDee

2014-01-01, 19:52
Pieprzy pieprzy, nie wiem czy wy juz nie macie wgl glowy od myslenia, ale ten czlowiek to po prostu idiota. Raz mowie to, drugi raz tamto, jakbyscie ten filmik ogladneli normalnie i na spokojnie, bez wszedobylskiego hejtu na sm i pochwal dla ludzi ktory w taki sposob 'walcza', zrozumielibyscie ze w tym filmiku facet ktory to nagrywal jes po prostu kompletnym kretynem.

Co innego pan Emil, pan Emil z klasa pokazuje jak z tym scierwem walczyc. A ten czubek tutaj.. po prostu blazen.

Nie, nie mam taty w sm, ale ten filmik po prostu niczego nie udowadnia, a pokazuje po prostu debilizm nagrywajacego.

'Prosze wezwac Policje, wtedy pokaze dokumenty' 5 min pozniej 'ale ja nie chcialem abyscie panowie wzywali policje, to byla wasza inicjatywa bo sami nie umiecie sobie poradzic z problemem' - to tylko jeden z przykladow jak zj***ny jest autor tego filmiku, nastepny to udawanie ze nie mozna przeczytac legitymacji w oprawece jaka mial ten szczur z sm..

To ze sm to j***ne nieroby to jedno, ale kretyn probojacy nasladowac np pana Emila to drugie, a banda debili ktorym juz staje na sam widok 'walki z sm' to trzecie..

Atha - a ty k***a plac jak parkujesz, nawet na 'minutke dwie'. Wcale nie jestes lepszy od tych j***nych nirobow ktorzy chcieli ci wlepic mandat.. Trafil swoj na swego.

kenzol

2014-01-01, 19:53
xavi85 napisał/a:

Co ten pajac z kamerą próbuje udowodnić?



Że ma większe jaja niż Ty.

Ob...........el

2014-01-01, 20:24
Powinien w Polsce powstać nowy sport narodowy - społeczna kontrola urzędników państwowych. Tego nam trzeba. Nic nie stoi na przeszkodzie.

ca...........q1

2014-01-01, 20:29
gość nudzi strasznie... podpuszcza strażników aby użyli siły, aby za nim ganiali, bawi się w kotka i myszkę... no sorry straż miejska wiadomo syf, a gość się zachowuje jak pajac. Skoro z niego taki cwaniak reporter obrońca prawa to czego nie pokaże twarzy?