18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dalaneo Martin policjanta na przejażdżkę zabrał

GeorgeHarvey1 • 2023-04-05, 21:46

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Washington, D.C

trebor2709

2023-04-06, 12:21
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Wj***l mu kilka kul w plecy... I "dont fucking move" debil zabił debila



I bardzo k***a dobrze.

Adenoid_Hynkel napisał/a:

Wj***l mu kilka kul w plecy... I "dont fucking move" debil zabił debila



h*jU

Adae

2023-04-06, 16:20
Hahahaha psy to najwieksze niedorajdy. To sa ludzie z najnizszym IQ jakie wystepuje w przyrodzie, teraz dodatkowo zatrudniaja inwalidow gorszych niz u nas do biedry.

To jest smieszne, dopoki sobie nie pomysle, ze moge miec kiedys kontakt z takim niedorozwojem. Mam wieksza wiare w logiczne myslenie i sprawnosc fizyczna u osob z zespolem downa.

mooop12

2023-04-06, 23:28
Bambrych napisał/a:

k***a to cię patolu z dupy wycisła.
Najpierw ostrzegał że będzie strzelał, później strzelił i kazał się nie ruszać. Procedury.
Wj***łby się gdzieś, pies wylatuje przez przednią szybę i ginie. Nie wiesz k***a co to znaczy STÓJ? To dostajesz 5 kulek w plecy.
Teraz to psy k***y. Ale jakby się wam p*zdy coś stało to pierwsi z płaczem na mendy lecicie.



A wiesz co to k***a jest tazer? I to tylko jedna z kilku możliwości powstrzymania napastnika bez narażania żadnego życia. Trochę myślenia. Ja rozumiem odstrzelić typa który wymach*je pistoletem jak różdżką i to w postronnych, ale taka sytuacja tu chyba nie miała miejsca?

Znowu ten idiotyczny argument "psy k***y, a jak trwoga to do psa". Nikt nie napisał że każdy pies k***ą jest, ale widząc takie nagranie chyba łatwo można wyrobić opinię o tym konkretnym psie?

duzyblend

2023-04-06, 23:50
sramzes napisał/a:

Cieszcie się k***y dalej i piejcie jaka to policja w meryce jest super. Za kilka lat będziecie mieli to samo i wtedy będziecie płakać jak wam k***a zle. Ale juz bedzie za pozno, jak z mandatami i probami wyludzen od policji. TFU wam k***y na ryj.



Dokładnie tak jak mówisz. Kwestia czasu i u nas będzie tak samo. Już teraz policja ma ogromną władzę, ale idioci nie zrozumieją. Ludzie kochają być trzymani za pysk. Jak ktoś nie ma dla nich mentalności niewolnika to jest wrogiem. Tutaj pod filmem porażka, ludzie pochwalają takie zachowania do czasu aż jakiś narwaniec w mundurze bez powodu skatuje lub zabije kogoś z ich rodziny. Bo mu się coś wydawało, pomyli się lub poprostu chce się na kimś wyładować bo żona jebie go w domu., koledzy się śmieją i chodzi wk***iony i nabuzowany. Ale wtedy będzie już za późno i czasu się nie cofnie, a oprawca będzie kryty przez kolegów i wymiar niesprawiedliwości. Może wtedy najdzie takiego zamordystę chwila refleksji

mazga50

2023-04-07, 15:51
Fl...........na napisał/a:

Co za psiarska k***a



Ty zdrowy na umyśle to nie jesteś, co?

to...........10

2023-04-07, 17:04
Bambrych napisał/a:

jakby się wam p*zdy coś stało to pierwsi z płaczem na mendy lecicie



Jakby tobie kogoś z rodzinki gliniarze nafaszerowali ołowiem, to być inaczej kwiczał.

Symbian

2023-04-07, 22:28
Jak dla mnie to policjant do odznaczenia i nagrody. Jedno ścierwo mniej.

Dexterous

2023-04-08, 02:00
Ładnych parę lat nie wchodziłem na sadola, ale czytając komentarze widzę, że średnia wieku i IQ użytkowników znacznie się obniżyły.

TRQPL

2023-04-08, 11:50
USA to nie Polska, jak policjant mówi stój to w domyśle oznacza że jeżeli nie posłuchasz to dostaniesz 5 ostrzegawczych strzałów w tors.


Nigdy nie byłem w stanach a wiedziałbym jak się zachować..

mwaski napisał/a:

Jakby tobie kogoś z rodzinki gliniarze nafaszerowali ołowiem, to być inaczej kwiczał.



Jak nie jesteś małpą i jesteś w porządku to nie ma co się trząść

tomgw

2023-04-10, 21:29
książkowo ale trochę za mało kul posłał , jeszcze powinien wystrzelić z 5 po tym jak wyszedł za auta. brawo gratki