18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dalaneo Martin policjanta na przejażdżkę zabrał

GeorgeHarvey1 • 2023-04-05, 21:46

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Washington, D.C

Fl...........na

2023-04-05, 22:54
Co za psiarska k***a

luxpiotr

2023-04-05, 22:58
W tej hameryce nawet jak coś jest murowane to i tak kartonowe.

Adenoid_Hynkel

2023-04-05, 23:18
Wj***l mu kilka kul w plecy... I "dont fucking move" debil zabił debila

Clistwood

2023-04-05, 23:27
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Wj***l mu kilka kul w plecy... I "dont fucking move" debil zabił debila



Idź już spać

willoo

2023-04-06, 00:36
Ciekaw jestem jak się psiak wytłumaczył z tego zdarzenia.... "Noo... bałem się że przekroczy prędkość"

mooop12

2023-04-06, 06:02
Oczywiście równie duże małpy z tamtejszej policji... Nic psu nie groziło, nie miał żadnej broni wycelowanej w niego, nie groził mu werbalnie, nawet się nie odzywał. Po prostu odjechał, w czym w zasadzie nic bardziej groźnego nie ma. Co postanowił zrobić pies? Wpakować 5 ostrzegawczych kul prosto w kierowcę, zabijając go a jednocześnie jeszcze bardziej narażając siebie na zagrożenie życia. No k***a ameryka, patologia jak sk***esyn. A przy okazji polecam kanał AuditTheAudit jeśli ktoś jest zainteresowany tą tematyką, równie negatywną jak i pozytywną częścią.

BambiPMT

2023-04-06, 08:16
Fl...........na napisał/a:

Co za psiarska k***a



k***a to cię patolu z dupy wycisła.



Adenoid_Hynkel napisał/a:

Wj***l mu kilka kul w plecy... I "dont fucking move" debil zabił debila



Najpierw ostrzegał że będzie strzelał, później strzelił i kazał się nie ruszać. Procedury.



mooop12 napisał/a:

Oczywiście równie duże małpy z tamtejszej policji... Nic psu nie groziło, nie miał żadnej broni wycelowanej w niego, nie groził mu werbalnie, nawet się nie odzywał. Po prostu odjechał, w czym w zasadzie nic bardziej groźnego nie ma. Co postanowił zrobić pies? Wpakować 5 ostrzegawczych kul prosto w kierowcę, zabijając go a jednocześnie jeszcze bardziej narażając siebie na zagrożenie życia. No k***a ameryka, patologia jak sk***esyn. A przy okazji polecam kanał jeśli ktoś jest zainteresowany tą tematyką, równie negatywną jak i pozytywną częścią.



Wj***łby się gdzieś, pies wylatuje przez przednią szybę i ginie. Nie wiesz k***a co to znaczy STÓJ? To dostajesz 5 kulek w plecy.


Teraz to psy k***y. Ale jakby się wam p*zdy coś stało to pierwsi z płaczem na mendy lecicie.

Niedozdarcia

2023-04-06, 08:25
No k***a mur z kartonu ale auto nawet przodem rozj***nym dalej kopie

sramzes

2023-04-06, 08:48
Cieszcie się k***y dalej i piejcie jaka to policja w meryce jest super. Za kilka lat będziecie mieli to samo i wtedy będziecie płakać jak wam k***a zle. Ale juz bedzie za pozno, jak z mandatami i probami wyludzen od policji. TFU wam k***y na ryj.

slavcis

2023-04-06, 09:52
Fajnie że murzynek zdechł, szkoda tylko domu i ich właścicieli

oroboros

2023-04-06, 10:53
Bambrych napisał/a:


Teraz to psy k***y. Ale jakby się wam p*zdy coś stało to pierwsi z płaczem na mendy lecicie.



Ta np. jakiś koleś by sie wj***ł autem w dom to bym dzwonił po policje a tam typ wysiada XD XD

Przecież to patalachy jakich mało. Ten koleś zastrzelony to przecież spał. Conajmniej 2 tych policjantów było. Jeden mu grzebał w aucie ch*j wie wogóle dlaczego, bez dzieńdobry ani nic, samo w sobie już dziwne.
Ale zczaj baze. 2 policjantów na 1 spiącego typa. I oni co odj***li co? k***a do psiarskich to na całym swiecie idą jakieś miernoty maksymalne. 2 typa vs 1 spiący koleś i zabili go i wyj***ło auto w prywatny dom mieszkaly rozpie**alając go dosyć niezle. No k***a debile maksymalne. Co osiągneli? Zaj***li kolesia a zniszczenia konkret XD Mogli gorzej sp***olić wogóle? Nie wiem w sumie mogli zastrzelić siebie przypadkiem lol xd

Insaner

2023-04-06, 11:46
willoo napisał/a:

Ciekaw jestem jak się psiak wytłumaczył z tego zdarzenia.... "Noo... bałem się że przekroczy prędkość"



Opis sytuacji widziałem na jakimś innym portalu informacyjnym i wynikało z niego, że auto było przez 17 letniego murzynka ukradzione. Złodziej zaparkował i poszedł spać na fotelu kierowcy.
Policjanci chcieli go po cichu obezwładnić (miał zablokowane drzwi), jeden z policjantów wlazł wiec na tylne siedzenie (była wybita szyba czy coś). Bambo jak się obudził to zamiast wyjść z auta - ruszył.
Policjant krzyczał, że ma się zatrzymać ale tego nie zrobił tylko zaczał przyspieszać wiec władował mu kilka kulek.

Policjant zachował się w 100% prawidłowo, jakby złodziej zdążył się bardziej rozpędzić to zginęliby pewnie obaj. Najlepsze jest to, że już rodzina złodzieja płacze, że zabito im syna bo jest czarny :niggasmile:

shoe5maker

2023-04-06, 11:58
sramzes napisał/a:

Cieszcie się k***y dalej i piejcie jaka to policja w meryce jest super. Za kilka lat będziecie mieli to samo i wtedy będziecie płakać jak wam k***a zle. Ale juz bedzie za pozno, jak z mandatami i probami wyludzen od policji. TFU wam k***y na ryj.



Proponuję sobie potestować z polską policją. Najpierw szybki przejazd w terenie zabudowanym, a podczas zatrzymania nie wykonuj żadnych poleceń i zacznij uciekać. Raczej cię nie odjebią, ale także nie lubią jak się nie wykonuje poleceń.