18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyżby rósł kolejny Arnold?

relakz • 2013-09-17, 15:09
Niedawno natknąłem się na film przedstawiający pewnego młodego kulturystę - Calum Von Moger.
Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie uderzające podobieństwo do ikony bodybuildingu Arnolda Schwarzenegger'a. Tak jak on jest Austriakiem, mają niemal identyczny akcent oraz proporcje i kształt mięśni.

Przekonajcie się sami.


Dla porównania

Jak było to nie szukałem.

Birkut

2013-09-18, 02:18
W połączemiu z muzyką jest to dobry motywator!

Czekam dalej na darmową wejściówkę na siłownię, szef ma dać... ma dać........

ubiprom

2013-09-18, 06:43
Podobny do Arniego bo ma wielką szczękę przez przyjmowanie hormonu wzrozstu. Bez odpowiednich wspomagaczy nie wyglądał by tak aczkolwiek i tak samo się nie zrobiło - lata treningów, diet itp itd.

Arni był jedyny w swoim rodzaju - jak Hendrix na gitarze tak Arni na siłowni.



Zdravim
P.

iskiera2

2013-09-18, 07:52
k***a tyle energii wyj***nej w podnoszenie i opuszczanie żelastwa.
wyobazcie sobie ile tą energią moznaby porąbac drewna :(

Sz...........jk

2013-09-18, 09:04
@BigDaddyD

Te zdjęcie to bardzo stary fake...

Lemon19

2013-09-18, 10:31
Widzę gimbusom trafił dzień wolny od szkoły dziś.
Wszystkich pseudo znawców odsyłam do sklepu thepiratebay i do półki z filmem Pumping Iron.
Co do Moger'a - tak, koleś bierze sporo koksu, w obecnych czasach jak ktoś jest ciut większy to czy się przyznaje czy nie to i tak wiadomo, że brał. Co to za pie**olenie, że jak bierze koks to długo nie pociągnie? Jak robi to z głową to spokojnie może w świetnej formie dożyć 70, 80 czy nawet 90 lat. Oczywiście zdarza się, że serducho staje już prędzej jak np. u Zyzz - bodajże 22 lata, w rok zrobił formę, ale przypłacił to życiem (prawdopodobnie wada serducha no i koks). Zobaczcie też filmiki jak wyglądał Serge Nurbet przed śmiercią. Wielki plus dla młodego Austriaka za to, że dąży do klasycznej sylwetki a nie do przerośniętych potworów. Mam nadzieję, że w przeciągu kilku lat nastąpi powrót do klasycznych sylwetek.

PoMaluchu

2013-09-18, 10:59
bo to jego stary!

Shadow323

2013-09-18, 12:38
Nikt, nigdy nie będzie wyglądał tak jak Arnold ...

ch...........AN

2013-09-18, 13:01
"a tak nawiasem mowiac, pasjonaci tego "pedalskiego" sportu maja z reguly najwieksze branie u kobiet"
może lepiej posłuchaj opinii kobiet na temat kulturystów, nie krytykuję nikogo, robią coś, lubią to, niech to robią ale fakty są ci obce

twojamloda

2013-09-18, 14:50
na bigosie to tego nie zrobił :)

takija

2013-09-18, 17:05
chrisychrisSAAN napisał/a:

"a tak nawiasem mowiac, pasjonaci tego "pedalskiego" sportu maja z reguly najwieksze branie u kobiet"
może lepiej posłuchaj opinii kobiet na temat kulturystów, nie krytykuję nikogo, robią coś, lubią to, niech to robią ale fakty są ci obce



Kulturysta a kulturysta to też różnica ;)

Cukieras

2013-09-18, 17:56
Ja pie**ole... Czytam te wasze komentarzyki i mam ochotę palnąć se w łeb.
Gówno wiecie o dietach, suplach i ostrym treningu.
Sam od prawie roku chodzę na siłownię i jestem silniejszy, bardziej wyrzeźbiony, mniej choruję itd.
Wystarczy chcieć, ale wam się k***a nie chcę i zazdrościcie, j***ne spaślaki z mięśniem piwnym.
Więc za głupie pie**olenie każdemu - czarny murzyński ch*j w dupę.


Tak, jestem gimbusem.
Pozdrawiam fanów kulturystyki i Arnolda. :)

zielony94

2013-09-18, 19:05
Jakby przepracował cały dzień od 6 do 16 albo 17 to by mu się odechciało siłowni, jakby każdy miał czas i pieniądze to co trzeci by tak wyglądał.

TheTriangle

2013-09-18, 19:54
Takich jak Arnie jest sporo w tych czasach, ale mało kto by powiedział tak zajebiście "I'll be back...", "Come with me if you want to live" z dwóch pierwszym Terminatorów(co ciekawe, reszta miała nigdy nie powstać) czy "Get to the choppa!" z Predatora 1.

NAPIERDALATOR

2013-09-18, 23:48
zielony94 napisał/a:

Jakby przepracował cały dzień od 6 do 16 albo 17 to by mu się odechciało siłowni, jakby każdy miał czas i pieniądze to co trzeci by tak wyglądał.


takie cioty jak ty zawsze beda siebie same "motywowaly" ze nie maja czasu i w ogole mozliwosci cwiczyc, trzymac diete i wygladac dobrze, a to tylko takie pie**olenie, sam sobie wmawiasz bo tak ci lepiej zeby sie usprawiedliwic ze jestes j***nym leniem bez ambicji.

takija

2013-09-19, 10:04
zielony94 napisał/a:

Jakby przepracował cały dzień od 6 do 16 albo 17 to by mu się odechciało siłowni, jakby każdy miał czas i pieniądze to co trzeci by tak wyglądał.



Oczywiiiście :) Gówno wiesz o ćwiczeniach na siłowni połączonych z pracą i studiami ;) Da się, uwierz da się, ale do tego potrzeba odrobiny chęci i ambicji. Jak jest się leniem dla którego jedynym priorytetem jest wypicie piwa po pracy to nie dziw się że masz takie spojrzenie na świat.