18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyż to walec drogowy..?

Halman • 2021-11-26, 04:47

nie, ale ładowarka też dobra... :-D

Strielok1

2021-11-26, 14:45
Dobrze że poprawił tylnym kołem bo jeszcze by przeżyła tępa baba.

OpenStreetMaps

2021-11-26, 17:16
Figlarz_ napisał/a:

Ja myśle, ze wina się dzieli miedzy głupia baba, a kierowca. Jak prowadzisz jakikolwiek pojazd, to musisz sie chyba upewnić, ze nic przed toba nie ma, prawda? A nie jebac na pałę „bo mam wielki wóz i mogę wszystko”.



Zobacz filmik lepiej raz jeszcze. I sprawdź ile razy baba spojrzała w stronę ładowarki aby upewnić się że nic nie jedzie. Dobrze że jest to nagranie z kamery na obronę kierowcy który może odrobinę winy ma taką odrobinę jak te 2 sekundy co mógł zauważyć niedoszła ofiarę. Ale na pewno nie pół na pół.

majkel868

2021-11-26, 18:32
Babababazpl napisał/a:

Wina należy po stronie bezdennie głupiej baby. Zawsze należy się upewnić, czy kierujący wysokogabarytowym automobilem z umieszczonym wysoko siedziskiem i kilkoma ślepymi punktami nawiąże z tobą kontakt wzrokowy. To, k***a, nie osobówka, gdzie kierowca ma głowę niżej niż przechodzień.



Yyyy chyba nie. Baba była głupia, ale o ile dobrze pamiętam to operator takiego sprzętu, jeżeli coś wiezie i nic nie widzi - ma obowiązek jechać tyłem.

Strielok1

2021-11-26, 20:07
majkel868 napisał/a:

Yyyy chyba nie. Baba była głupia, ale o ile dobrze pamiętam to operator takiego sprzętu, jeżeli coś wiezie i nic nie widzi - ma obowiązek jechać tyłem.



Trasa, bo jadąc tyłem kilkaset metrów i patrząc przez ramię będzie widział więcej...

majkel868 napisał/a:

Yyyy chyba nie. Baba była głupia, ale o ile dobrze pamiętam to operator takiego sprzętu, jeżeli coś wiezie i nic nie widzi - ma obowiązek jechać tyłem.



Miało być Taaaa, autokorekta...

ZaSwojePiję

2021-11-27, 06:28
Figlarz_ napisał/a:

Ja myśle, ze wina się dzieli miedzy głupia baba, a kierowca. Jak prowadzisz jakikolwiek pojazd, to musisz sie chyba upewnić, ze nic przed toba nie ma, prawda? A nie jebac na pałę „bo mam wielki wóz i mogę wszystko”.



Wbila mu pod kola, a ty pierfolisz o winie kierowcy?
Matko kochana.

Figlarz_

2021-11-27, 13:02
Widzę, ze jest tu paru takich, co to w życiu kierowali tylko hulajnoga i rowerem (need for speed się nie liczy), a zgrywają znawców wszystkiego, niczym prowadzący dzień dobry TVN.

Czy wy rozumiecie, ze kierujący takim niestandardowym pojazdem ma zaj***ny OBOWIĄZEK widzieć, gdzie jedzie. Nie może sobie popie**alac beztrosko droga przed siebie, bo to przecież droga i po drodze jeżdżą pojazdy, to czemu ma tak nie śmigać. W razie pojawienia się czegokolwiek, czy to człowieka, samochodu, zwierzęcia, k***a j***nego bojlera na środku drogi, musi to widzieć. To, ze baba mu się wpie**olila na droga jak skończona idiotka, nie znaczy, ze wina leży w 100% po jej stronie. Gdyby kierowca tego dużego ch*j wie czego prowadził zgodnie z obowiązującymi zasadami i logika, nie miałby baby na sumieniu, bo do takiego przejechania by nie doszło.

Idąc waszym genialnym tokiem rozumowania - jak cofam samochodem na ulicy, to mogę śmiało rozjeżdżać ludzi, „bo się po drodze nie chodzi, a ja nie miałem prawa tych ludzi widzieć”, czy jednak powinienem zachować ostrożność? Widzę, ze wg. was opcja A jest prawidłowa.

A potem mamy k***a takich idiotycznych wypadków masę, bo ludzie nie potrafią używać mózgu. :roll:

M1Cro

2021-11-28, 18:46
ZaSwojePiję napisał/a:

Wbila mu pod kola, a ty pierfolisz o winie kierowcy?
Matko kochana.



W 100% odpowiedzialność ponosi kierowca. Wiem bo mam ukończone kursy na operatora takich maszyn.