18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyszczenie okna na drabinie

CrazyEdek • 2021-07-25, 07:12
No i umył panu szybkę.


Halman

2021-07-25, 07:21
proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?

Nikt_nie

2021-07-25, 07:33
Halman napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?



Dla materiałów na sadola 8-)

CrazyEdek

2021-07-25, 07:45
Halman napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?



Równie dobrze może, to być monitoring obiektu.

Halman

2021-07-25, 07:48
CrazyEdek napisał/a:

Równie dobrze może, to być monitoring obiektu.



dobijcie mnie... :homer:

CrazyEdek

2021-07-25, 07:51
Halman napisał/a:

dobijcie mnie...



Kamerę możesz se w dupę wsadzić, wtedy będziesz miał monitoring odbytu :amused:

Halman

2021-07-25, 07:55
CrazyEdek napisał/a:

Kamerę możesz se w dupę wsadzić, wtedy będziesz miał monitoring odbytu


szkoda klawiatury na prymitywów...

Diggerx

2021-07-25, 09:55
Halman napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?



Na ch*j się nas pytasz? To ty jesteś kamerzystą więc powinieneś wiedzieć

Halman

2021-07-25, 10:02
Diggerx napisał/a:

To ty jesteś kamerzystą więc powinieneś wiedzieć


zawodowiec filmuje rzeczy istotne i za pieniądze. Dlatego pytam dzieci fejsa, tiktoka i innych pokrewnych debilizmów o nagrywanie wszystkiego i zapychaniem eksabajtami tym bezwartościowym gównem serwerów jak leci...

shoe5maker

2021-07-25, 10:33
Dzięki temu telefonikowi powiedziałbym że ustawka, ale dzisiaj filmuje się nawet sranie.

htp

2021-07-25, 10:55
Halman napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?



proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - wstawiam na sadola, siedzę na kiblu - wstawiam na sadola, dłubię w nosie - wstawiam na sadola, wstawiam na sadola, - wstawiam wciąż na sadola,... no na ch*j wszystko wstawiać na sadola,?

sothis

2021-07-25, 12:45
htp napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - wstawiam na sadola, siedzę na kiblu - wstawiam na sadola, dłubię w nosie - wstawiam na sadola, wstawiam na sadola, - wstawiam wciąż na sadola,... no na ch*j wszystko wstawiać na sadola,?



Żebym miał co z przyjemnością obejrzeć do śniadania, obiadu lub kolacji :)

Takewon

2021-07-25, 15:46
A może to już mu się raz przydażyło, więc nagrywa dla ubezpieczyciela jakby kolejny debil tak odwalił...

ellsworth

2021-07-25, 17:26
Halman napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?



Jeśli gościu był z najętej firmy, to do materiałów promocyjnych. Jak mi przyszli robić ogrodzenie to też sobie foty cykali "przy pracy".

michawszy

2021-07-26, 00:03
Halman napisał/a:

proszę mi wyjaśnić ten fenomen; myję okna - ustawiam kamerę, siedzę na kiblu - ustawiam kamerę, dłubię w nosie - ustawiam kamerę, ustawiam kamerę - ustawiam inną kamerę... no na ch*j wszystko nagrywać?



Pracuje w dość dużej firmie, ostatnio malowali nam fasadę, rozstawili kamery i do dzieła. To samo jak robili pracę remontowe wewnątrz. Tańsze ubezpieczenie, jak pracujesz pod kamerą żeby w razie czego były dowody co i jak się stało. Jeśli koleś jest na własnej działalności, to może mieć dokładnie taki sam zapis w umowie z ubezpieczycielem.