18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyściutka lodóweczka

Angorek • 2017-09-14, 11:03
Czasami zdarza mi się fucha na jeden dzień przy rozbiórce sklepów do remontu, i tym razem udało mi się zrobić parę zdjęć jak to wszystko wygląda od środka.
Robota lekka, 5 godzinek i stówka wpada, ale syf i smród jest k***a taki że trzeba uważać żeby się nie porzygać. Sklepy które rozbieramy należą do pewnej polskiej sieci której nazwa zaczyna się na "S" a kończy na "ołem". Zwykle wygląda to tak że sklep z dnia na dzień jest zamknięty, pracownice wywożą towar który został na magazyn i na następny dzień wpada ekipa do rozbiórki, także maks 2-3 dni przed wykonaniem zdjęć sklep normalnie działał a w lodówce na zdjęciu znajdowało się żarcie.

Fot mało i dość lajtowe, bo nie chciałem przypału ale radzę podczas kupowania jedzenia,(szczególnie mięska) uważniej przyjrzeć się sprzętowi, bo szafki przegnite tak że rozpadają się w rękach, i lodówki z taką ilością szlamu że odpływy i chłodnice przestają działać to norma :D

Sprzęt jest wywożony do magazynu w starej rzeźni, i prawdopodobnie po zgrubnym czyszczeniu wraca do sklepów gnić przez kolejne 20 lat do kolejnego remontu.











Zadi_

2017-09-14, 11:05
Jakie to mało zaskakujące :D ale piwo na zachęte za własny temat

Zabójca

2017-09-14, 11:23
Nigdy nie kupuje mięsa w marketach.

Kaczorowy

2017-09-14, 12:06
@up S.ołem to relikt przeszłości, nawet nie market.

Wiewór

2017-09-14, 13:31
Wspaniała polska marka z tradycjami.
Także drodzy rodacy bojkotujcie sklepy z zachodnim kapitałem i ruszajcie co rusz gęsiego kupować u polskiego biznesmana. Wspomagajcie i zasilajcie lokalny rynek.
W imię patriotyzmu gospodarczego nie wymagajcie jakości, czystości i uprzejmej obsługi. Olejcie to, że możecie zejść na salmonellę czy inny tryper.

To jest koronny przykład biznesu po polskiemu. Oszukiwanie klienta, syf, brud, kiła i smród.
Jeszcze dodatkowy dochód z dymania pracowników - 1000zł miesięcznie na śmieciówce za 12h dziennie.
Podejrzewam, że facet by tak ciągnął jeszcze ze 20 lat na tych lodówkach bez remontu tylko go ktoś podj***ł do sanepidu.

Angorek

2017-09-14, 13:38
@Abraxus Nikogo nie podj***li. Sklep idzie do remontu, jak większość sklepów z tej sieci w mieście, pracownicy poszli na urlop, w między czasie zrobią nową podłogę, odświeżą ściany, wstawią nowe regały i od października biznes wraca.
A że miałem okazję poznać ekipę, to zmian w czystości nie przewiduję.

bloodwar

2017-09-14, 14:29
Stara zasada - ciekawość jest cenna ale nie chcesz widzieć jak wyglądają dwie rzeczy: twoja kobieta rano bez makijażu i sposób w jaki przyrządza się twoje jedzenie w restauracjach :)

czarnykun

2017-09-14, 14:31
k***a ale co to za sieć może być...? :amused:
Eee tam, jesteście przewrazliwieni. Jabłuszko wygląda na całkiem świeże.

biala20

2017-09-14, 14:34
Człowiek nie świnia, wszystko zje!

POPEJE

2017-09-14, 16:08
Akurat serwisuję chłodziarki w różnych sieciach i praktycznie wszędzie jest podobnie.
Ten syf jest w miejscach trudno dostępnych ale popatrzcie czasem na klimatyzatory w sklepach,pajęczyny wiszą.
Pytajcie jeste experte .

Moby_Dick

2017-09-14, 16:54
S(ch*j)ołem to taki sklep w którym pracownice za ladą postawiła komuna i tylko komuna zdejmie :hitler: Czasami sie zastanawiam czy sklep S(ch*j)ołem jest starszy czy pracownica w nim.
Tam każda to szefowa :amused:

Loaloa

2017-09-14, 16:58
Nacja syfiarzy, meneli i brudasów, to i w sklepach syf. Jak mawia porzekadło "jaki pan, taki kram".

poligon6

2017-09-14, 17:06
"To jest koronny przykład biznesu po polskiemu. Oszukiwanie klienta, syf, brud, kiła i smród."

Kolejny naiwniak co mysli ze zagraniczne firmy nie wala po rogach, walą cie aż miło tylko smaruja wazeliną i nie czujesz bo odbyt już roz%^&any od tego walenia. I jak widzisz tradycyjną słowiańska pałę to się bulwersujesz, jak tak można w biały dzieć przy gościach, to skandal!

castagir

2017-09-14, 18:09
Nie od dziś wiadomo, że Srołem to relikt i żywy dowód dawnego systemu i tamtejszych obyczajów:
- przeważnie pracują tam starem, wąsate, chamskie baby
- personel ubierający się w fartuchy przypominające te co noszą babcie klozetowe
- najczęściej pracują i zatrudniają się tam nawzajem osiedlowe przyjaciółeczki od plotkowania, szwagierki itd
- sprzęt i wystrój z tradycjami - czyli niezmiennie tak samo od 40 lat
- gówniane produkty i niekonkurencyjne ceny
- brak jakiegokolwiek progresu, jeśli chodzi o podejście do klienta

Idealny przykład socjalistycznego tworu - czyli syf, kiła i dziadostwo.

StaryIdiota

2017-09-14, 18:09
Jak byłem mały, to często wpadał mi pieniążek pod taką lodówkę, nie było sposobności, żeby go wyciągnąć. Oddawaj moje dwa złote, dziadu! :evil: