18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyscioszek

MalyMazur • 2019-10-15, 23:57
Duza glowa duzy mósssk


Wiewór

2019-10-16, 12:52
DzidaZawodnik napisał/a:

@Up
Jebac już tych co glosowali na pis. Ty powinieneś dostać czape za glosowanie na komunistów śmieciu.



Nie głosowałem na PIS wiec jakie komuchy? Jebie ci się w głowie? :-D

Smokw

2019-10-16, 13:14
Wiewór napisał/a:

@up sami jesteście sobie winni. Głosowaliście na PiS to teraz 4 lata będziecie wysłuchiwać.



No masz rację od dwóch dni wysłuch*ję, że za 2 lata chleb będzie po 30 złotych i jakieś tam kłamstwa o inflacji i w ogóle. Głosowałem na PIS przeciw KO i LEWICY. A i tak Jachira dostała się do sejmu. Masakra jakaś. laska, która twierdzi, że Polacy zabili więcej żydów niż Niemców. Ah.... szkoda słów. A Ty Wiewiór na kogo głosowałeś?

Wiewór

2019-10-16, 13:35
@up Kłamstwa o inflacji? To chyba jeszcze z mamą mieszkasz i do sklepu nie chodzisz. Wystarczy przejść się do sklepu po żarcie na kolację i zobaczysz kto tu kłamie.

Bądź tak uprzejmy i przytocz mi tą wypowiedź Klaudii bo to co mówisz jest tak absurdalne, że brzmi jak tvpis.

Na kogo głosowałem?
PiS komuchy.
PO 8 lat złodziejstwa i nieróbstwa co w sumie doprowadziło do wygranej PiS.
Konfederacja cyrk obwoźny z domieszką neonazistów pokroju Bosaka.
PSL k***y sprzedajne. Ułożyli się z Kukizem to z PiS też się dogadają byle by ryja zamoczyć w korycie i się napchać.
Także mogłem głosować tylko na Lewicę. Nie zgadzam się z nimi w 100% ale co zrobić.

Smokw

2019-10-16, 15:21
Wiewór napisał/a:

@up Kłamstwa o inflacji? To chyba jeszcze z mamą mieszkasz i do sklepu nie chodzisz. Wystarczy przejść się do sklepu po żarcie na kolację i zobaczysz kto tu kłamie.
Bądź tak uprzejmy i przytocz mi tą wypowiedź Klaudii bo to co mówisz jest tak absurdalne, że brzmi jak tvpis.
Na kogo głosowałem?
PiS komuchy.
PO 8 lat złodziejstwa i nieróbstwa co w sumie doprowadziło do wygranej PiS.
Konfederacja cyrk obwoźny z domieszką neonazistów pokroju Bosaka.
PSL k***y sprzedajne. Ułożyli się z Kukizem to z PiS też się dogadają byle by ryja zamoczyć w korycie i się napchać.
Także mogłem głosować tylko na Lewicę. Nie zgadzam się z nimi w 100% ale co zrobić.



Czy wiesz co To inflacja? Albo susza? mógłbym się z tobą wykłócać o każdy produkt, na przykład o ziemniaki - własnie wróciłem z zakupów i kupiłem na targowisku po 2,5 a w TVN mówią że więcej niż 4 złote. Ale to nie jest argumentacja. Masz wskaźniki, które jasno i wyraźnie mówią że inflacje masz co roku, i teraz patrząc lata obecnego wieku jest średnio. Nie ważne od rządu co roku jest problem z cenami jakiś produktów. Rolnictwa nie da się uregulować. Komuniści próbowali i wiemy jak to się skończyło. Oglądam więcej TVN niż TVP, ale ani jedno ani drugie nie jest warte większej uwagi. Po prostu lubię wyłapywać kłamstwa jednych i drugich.
A propo Jachiry nie mogę odnaleźć. Widzę, że dużo rzeczy pousuwała. Wiem, że jej jedną akcję spod Pomnika Państwa Podziemnego I Armii Krajowej wstawiałem onegdaj na sadistica. Napewno tag "jachira". po za tym w necie krąży masa jej filmików gdzie naśmiewa się z wielu ważnych tematów. Natomiast wpisz w google samą frazę "polacy zabili więcej żydów niż Niemców" . Dla wielu to nie jest żaden absurd. Są tak mocni, że nawet Gliński nie może ich ruszyć. Znani aktorzy, pisarze etc. naprawdę nasza Historia jest zagrożona.

jestemgosc

2019-10-16, 22:16
Jak coś wygląda głupio i działa to NIE JEST GŁUPIE !!! Biere to!

mienki

2019-10-16, 23:44
O k***a ! Czarny Hobbit !

TB303

2019-10-17, 00:06
Smokw napisał/a:

Głosowałem na PIS przeciw KO i LEWICY.


A potem tacy jak Ty, będą krytykować elektorat tych drugich, którzy kierują się podobną "logiką" wobec PiS. Wow, po prostu wow... Dzięki takiemu rozumowaniu, PO miało swoje 8 lat, które tak ochoczo krytykują ludzie Twojego pokroju.